דיאטה

איזבל4

New member
דיאטה

שלום לכולם.. אני אנורקסית לשעבר (אבל רק מבחינת משקל) ופה הבעיה. מבחינה נפשית ומחשבתית אני חושבת שאני שמנה , אני דוחה את עצמי ולא מצליחה לרדת במשקל כדי לפחות להשלים עם עצמי. אשמח אם תייעצי לי דליה על כיצד אוכל לחיות ולהשלים עם עצמי. אודה לך מאוד אם תוכלי לעזור.

הי איזבל

אני אתחיל מזה שאומר לך שאינני יועצת פסיכולוגית, אני עושה כמיטב יכולתי נסיון חיי ותחושות הלב שלי לנסות לחברים, אבל זה בפירוש לא מחליף טיפול של איש מקצוע כשצריך. ועם רקע של אנורקסית לשעבר, (ואת מספרת שאת מנסה לרזות?? כשיתכן וזה בכלל מיותר..?) אני חושבת שיותר מחיוני לעבור טיפול מחשבתי, נפשי רגשי אצל מי שהתמחה ולמד את התחום. מאד מקוה שתעשי כך איזבל. בהצלחה מכל הלב,

קליאו2

New member
הי איזבל!../images/Emo39.gif

אמנם אני לא דליה אבל מנסה לעזור.. אנורקסית לשעבר? מה זה? מה זאת אומרת רק מבחינת משקל? הרי את כותבת שבמחשבה את עדיין מרגישה שמנה למרות שאת רזה.. פה הנקודה הבעיתית! אנורקסיה היא קודם כל מחשבות! מחשבות על משקל, אובסיות על מה לאכול למה מתי? על כמה אני שמנה בעוד אני לא.. חמודה קשה מאד לעבור תהליך של שינוי מחשבתי כל כך עמוק..לבד.. זה אפשרי אמנם אבל מאד מאד קשה! ממליצה לך לפנות לאיש מקצוע שיוכל לעזור לך! יש לך אפשרות לפנות לרופא משפחה שיתן לך הפניה למרכז להפרעות אכילה הקרוב לביתך! שם יצמידו לך דיאטן (שילמד אותך לאכול בריא ונבון) ופסיכולוג (שיעבוד איתך על החלק המחשבתי). אם תירצי פרטים נוספים או בכל שאלה, את מוזמנת לכתוב לי מסר! מקוה שתעזרי לעצמך!! תזכרי את הכי חשובה! בהצלחה, אביטל.

למעלה