דיאטה

zarbuvit

New member
דיאטה

יש לי שאלה שאולי תיראה קצת מפגרת,אם מתחילים לעשות דיאטה וגם מנסים להיכנס להריון האם זה יכול לפגוע , להזיק או לעכב את ההריון.

פוּ

New member
כל עוד זה מבוקר ולא קיצוני לא נראה

שיש בעיה - אני התחלתי שומרי משקל וזה ממש אחלה!!! אני גם לא מתכוונת להפסיק במידה ונקלטתי...

zarbuvit

New member
התעייצת עם רופא

שאלת את הרופא אם זה בסדר או אם זה יכול לעכב

פוּ

New member
לא התייעצתי עם רופא אבל ממאמרים

שאת יכולה לקרוא כשיש עודף משקל הסיכויים להכנס להריון נמוכים - איפה שהוא קראתי שכל קילו שקול ל - 5%.. לא נראה לי שאכילת נכונה תפריעה לכניסה להריון להפך - זה לא שאני בחרתי בדרך קיצונית להפך!!! את יכולה לבקש הפניה לדיאטנית של קופת חולים והיא תבנה לך תוכנית אכילה שמתאימה לך!! בהצלחה!

מסכימה עם פו ../images/Emo22.gif

גם אני בדיאטה כשלושה חודשים (ירדתי שישה ק"ג - יש!!!). ברגע שהדיאטה לא קיצונית, לא צריכה להיות שום בעיה. אני גיליתי שמאז הדיאטה אני אוכלת הרבה יותר טוב מאשר לפניה מבחינת אוכל בריא ותפריט מאוזן, כך שזה יכול לעשות רק טוב לגוף. ובאשר לך פו - הסתכלתי הבוקר בגרף שלך (כל הכבוד על הלבבות. את שורפת כל כך הרבה קלוריות כך שלא ברור לי בכלל בשביל מה את צריכה דיאטה
) ונראה לי שאת צריכה להתחיל להתעניין בשומרי משקל על דיאטה לנשים בהריון
. יש לי תחושה טובה לגבייך.

BillB

New member
פו - חבל שבטבלאות של שומרי משקל

לא כתוב כמה נקודות מרוויחים בסקס....היינו יכולות לשבור את הבנק.

BillB

New member
מסכימה עם פו - שומרי משקל

מה שחשוב זה דיאטה מאוזנת מבחינת תזונתית. אני נכנסתי להריון תוך כדי שומרי משקל, ועכשיו אפילו מרשים לי להמשיך לעשות אותה בהריון כי היא נחשבת דיאטה טובה ומאוזנת! אמנם אני צריכה להיזהר לא לרדת יותר מדי, אבל מבחינתי לא לעלות כמעט בהריון תהיה הצלחה גדולה מאוד. בהצלחה!

למעלה