דחוף (סליחה...) בקשר לכדורי שינה

אתי@

New member
דחוף (סליחה...) בקשר לכדורי שינה../images/Emo53.gif

(מצטערת על הדחיפות, אשמח גם לתשובה לא מוסמכת בנתיים עד שישראל יענה...) בעלי נפצע אתמול בערב בברך והוא לא מסוגל לישון מהכאבים. היינו בלילה בבית חולים, גיבסו לו את הרגל והוא קיבל זריקת וולטרן. הזריקה לא עזרה לשיכוך הכאבים וגם לא "אדקס". האם יש כדור שינה כלשהו שאפשר לקנות בבית מרקחת בלי מרשם רופא? הוא פשוט סובל נורא, גם מהכאבים וגם מחוסר שינה, וקיווינו שאחרי שהוא יישן הוא ירגיש יותר טוב. תודה, ושוב סליחה על הדחיפות...

galmedic

New member
מדוע ללא מירשם רופא?

אם הכאבים חזקים כל כך, חבל על הזמן. לכו לרופא, שירשום לכם כדורים מתאימים. יש רופאים בתורנות, יש רופאים בקופת חולים, לא צריכה להיות שום בעיה. בינתיים: 1) אספירין 300 מ"ג - עשוי להקל על הכאבים. 2) אופטלגין - כדור חזק מאוד, מסייע גם כן בהקלה על כאבים עזים (ניתן אף ליולדות לאחר ניתוח קיסרי!). 3) לשינה: כדור "קלמנרבין" מסייע לחלק מהמשתמשים בהשראת שינה והרגעה קלה. 4) תה "ויטליטי תה" של ויסוצקי להרגעה ושינה. כולם ללא מירשם רופא, ניתנים לרכישה בכל סופרפארם/היפרפארם. בהצלחה! תום סטודנט לרפואה שנה חמישית

אתי@

New member
אנחנו גרים בקומה שלישית בלי מעלית

והוא לא יכול לרדת ולעלות במדרגות כדי להגיע לרופא. אם נצטרך, נזמין רופא הביתה, אבל אם אפשר לקנות בלי מרשם, אז עדיף... תודה רבה על העזרה
ננסה את הקלמנרבין

היי אתי, תשמעי משהו נחמד... ../images/Emo13.gif

אני מקבל היום טלפון לעבודה מבחורה שהיציגה את עצמה בשם הילה...
, ושביקשה ממני להכנס דחוף לפורום כי לאתי@ יש שאלה דחופה ובעלה שבר את הרגל. אז כמו בעל טוב (וממושמע
) הנה אני מתיצב
אז קודם כל, החלמה מהירה לרונן ואני באמת מקווה שהכל בסדר. שנית, לעצם השאלה,
לשיכוך כאבים אפשר לתת: 1. שני כדורים של אדקס בבת אחת. (מנסיון במקרים כאלו כדור אחד לא מספיק). 2. כדורי נרוסין, וגם כאן - שני כדורים בבת אחת, ורצוי שלפני כן הוא יאכל משהו. 3. אופטלגין בטיפות - חזק כמו אופטלגין בכדורים אך מתחיל לפעול מהר יותר.
לשינה אפשר לתת: 1. כפי שהזכיר גלמדיק, אפשרי בהחלט לתת קלמנרבין. 2. כדורי Unisom או Dexamol-PM. מנסיון שלי בד"כ ההשפעה המיישנת שלהם חזקה יותר משל הקלמנרבין. אם תראי שבאמת אין שיפור אז תזמיני רופא הבייתה. וחוץ מזה, אני מקווה שירגיש טוב ומהר !!. ביי לבינתיים ישראל

אתי@

New member
המון תודה, אתם נהדרים ../images/Emo24.gif

עכשיו הוא כבר מצליח לישון, אבל סובל כאבים נוראיים. בכל אופן, אנחנו ננסה את מה שהצעת. תודה רבה רבה על ההיענות המהירה
ודרך אגב, הוא כנראה קרע רצועה בברך, לא שבר...

למעלה