דחוף! הגיגים ואימרות...

סמטוחה

New member
דחוף! הגיגים ואימרות...

שלום לכולם! אני מאוד צריכה את עזרתכם. אני מכינה למנהלת שלי במקום העבודה (התנדבות יותר נכון) מתנת סיום, סיפרון שכולו הגיגים, קטעים יפים, אימרות ופתגמים יפים. נתקעתי. נגמרו לי הרעיונות. יש לכם אתרים שיכולים לעזור לי? דוגמת "בין המרכאות"... קטעים שמוכרים לכם ואהובים יתקבלו בשמחה! זה נורא חשוב לי ואני אשמח מאוווווד לעזרה!!! יומטוב ושמח! :)

odo13z

New member
כן...גם את זה אני עושה פעם בשבוע...

ובכל זאת.....
הינה משו ששלחו לי. אפשר לשלוף מזה.....מה שרוצים.... ========= בכל העולם אין אף אחד כמוני, ישנם אנשים שיש להם חלקים שדומים לי, אבל אף אחד הוא לא בדיוק כמוני. לכן, כל מה שיוצא ממני הוא שלי בלבד, בגלל שאני בחרתי זאת. אני הוא הבעלים של כל דבר לגבי עצמי. הגוף שלי, כולל כל מה שהוא עושה. המוח שלי, כולל את כל המחשבות והרעיונות, העיניים שלי, כוללות כל מה שהן רואות, הרגשות שלי כולם: כייף, תסכול, אהבה, אכזבה, התלהבות, הפה שלי וכל המילים שיוצאות ממנו- נעימות או כועסות, נכונות או לא נכונות, הקול שלי, רך או צעקני, וכל מעשי, לעצמי ולאחרים. אני הבעלים של הפנטזיות שלי, הציפיות שלי והפחדים שלי. אני הבעלים של כל נצחונותי וגם של כל כישלונותי. בגלל שאני הבעלים של עצמי- אני יכול לאהוב לקבל את עצמי, בדיוק כפי שאני. ועל יד כך, אני אפעל בחיי בהתאם לאיך שאני רוצה. אני יודע שיש בי חלקים המעוררים בי סקרנות, וחלקים אחרים שאני לא מכיר, אבל ככל שאני אוהב ומקבל את עצמי כפי שאני- אני אוכל למצוא פתרונות לדברים שמטרידים אותי, ולהכיר יותר את עצמי ואת הדרך שבה אני נראה ונשמע. כל מה שאני אומר ועושה ומה שאני מרגיש בכל רגע, זה אני, זה אמיתי בשבילי, ומראה לי איפה אני בכל רגע, אני יכול לראות, לשמוע, להרגיש, לחשוב, להגיד ולעשות. אני הבעלים של עצמי, ולכן אני יכול לבחור במה שאני רוצה, ולכוון את עצמי לכל דבר. אני –אני ואני בסדר כמו שאני. ================== נכון ?????????? בהצלחה במסיבה.

למעלה