דחוף...דחוף...!!!....קלאבמרקט.

מצב
הנושא נעול.

zohar505

New member

מחר בבוקר, ידידה שלי אמורה לחתום על הסכם עבודה עם שופרסל (היא עובדת כקופאית באימפריה)....היא עובדת מעל כשנה....שאלתי היא....האם היא זכאית לקבל פיצויים , ואם כן אז מי אמור לשלם אותם....קלאבמרקט או שופרסל...???.....מה לגבי דמי הבראה....מי אמור לשלם...???....תודה מראש על התשובה המהירה.......זה ממש דחוף....מחר בבוקר היא אמורה לחתום.

שיר ורד

New member
לפי החוק וגם לפי ההסכם כפי שפורסם

מחר בבוקר, ידידה שלי אמורה לחתום על הסכם עבודה עם שופרסל (היא עובדת כקופאית באימפריה)....היא עובדת מעל כשנה....שאלתי היא....האם היא זכאית לקבל פיצויים , ואם כן אז מי אמור לשלם אותם....קלאבמרקט או שופרסל...???.....מה לגבי דמי הבראה....מי אמור לשלם...???....תודה מראש על התשובה המהירה.......זה ממש דחוף....מחר בבוקר היא אמורה לחתום.
לפי החוק וגם לפי ההסכם כפי שפורסם
בתקשורת, חברת קלאבמרקט באמצעות הנאמנים אמורה לשלם את כל חובות העבר לעובדים כולל פצויי פיטורים ודמי הבראה למי שעבד לפחות שנה. כל העובדים שיחפצו בכך ובהסכמה של חברת שופרסל יקלטו כעובדים חדשים בחברת שופרסל ויאבדו את כל תנאי הותק שלהם. בתקשורת פורסם שבמסגרת ההסכם ויתר ועד העובדים על זכויות מסוימות כמו הודעה מראש ופדיון ימי חופשה. לפי דעתי הויתור על דמי חופשה איננו חוקי וכל עובד שיתבע פדיון ימי חופשה יהיה זכאי לקבל אותם. לגבי פיצוי בגין ודעה מראש, אני חושב שרק מי שלא יועסק ע"י שופרסל ויתבע זאת יזכה בתביעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה