דחוף! דחוף! דחוף!

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
דחוף! דחוף! דחוף!

דחוף! דחוף! דחוף!
שוב בנוגע לכתבה בטלוויזיה. אחרי שיחות ושיכנועים עם הכתב הצלחנו לשכנע אותו לעשות כתבה כשרק חלק מהבנות נחשפות. השאר יכולות להצטלם כצללית - בצורה שבה אין סיכוי שמישהו יזהה אותן!! אני עשיתי את זה לפני מספר חודשים ואף אחד לא ידע שזו אני. הם מעוותים את הקול ואין סיכוי לזיהוי. לכן אני פונה אליכן שוב, אנא צרו עימי קשר והסכימו להשתתף בכתבה. לא יאומן איך הדברים זזים לנו יותר בקלות כשאנחנו אומרים לגורמים שונים שעומדת להיות כתבה. יכול להיות שכתבה כזו תפתור את הבעיה שלנו עוד לפני שנגיע לבג"ץ. מי שמוכנה להשתתף מוזמנת לשלוח לי את הטלפון שלה במסר אישי. יום נעים!

שרון123

New member
אני מוכנה../images/Emo45.gif

דחוף! דחוף! דחוף!
שוב בנוגע לכתבה בטלוויזיה. אחרי שיחות ושיכנועים עם הכתב הצלחנו לשכנע אותו לעשות כתבה כשרק חלק מהבנות נחשפות. השאר יכולות להצטלם כצללית - בצורה שבה אין סיכוי שמישהו יזהה אותן!! אני עשיתי את זה לפני מספר חודשים ואף אחד לא ידע שזו אני. הם מעוותים את הקול ואין סיכוי לזיהוי. לכן אני פונה אליכן שוב, אנא צרו עימי קשר והסכימו להשתתף בכתבה. לא יאומן איך הדברים זזים לנו יותר בקלות כשאנחנו אומרים לגורמים שונים שעומדת להיות כתבה. יכול להיות שכתבה כזו תפתור את הבעיה שלנו עוד לפני שנגיע לבג"ץ. מי שמוכנה להשתתף מוזמנת לשלוח לי את הטלפון שלה במסר אישי. יום נעים!
אני מוכנה

ביחד עם שקד וגיא

על מה ואיפה הכתבה ?

דחוף! דחוף! דחוף!
על מה ואיפה הכתבה ?
האי שיר אנא פרטי ונמקי על הכתבה ... על מה מדובר ואיפה בדיוק ?
דורית

אשמח להצטרף למאבק

הכתבה היא על המאבק
שלנו ועל כל הבעיה.
אשמח להצטרף למאבק
האי שיר אתמול כתבתי פניה לכולן להתחיל במאבק למען זכויותינו. אינני מוצאת זאת היום... אשמח להצטרף למאבק, למרות שאינני יודעת שום פרטים על הכתבה - היכן ועל מה בדיוק מדובר...
דורית

מצב
הנושא נעול.
למעלה