דחוף ביותר!!!

מושי40

New member
דחוף ביותר!!!

ביום שלישי נקבע לי דיון בבש"א בבית משפט השלום. זאת בעקבות כתב הגנה שהגשתי כנגד תביעה בסדר דין מקוצר שהגיש נגדי הבנק שלי לשעבר. בהתנגדות לתביעה העלתי את טענותי ובין היתר טענתי כי למנהל הבנק יש אחריות בגין החוב שנוצר לי בבנק. וכי החוב כפי שהוצג לבית המשפט איננו נכון. שתי שאלות לי: 1. אם ברצוני לשנות במעט את טענותי, מה עלי לעשות? להגיש תיקון לא יכולתי לפני הדיון זאת בשל העיצומים ולכן לא יכולתי להגיש תצהיר. 2. מה בכלל אמור להיות בדיון הראשון? מה עלי לומר (אינני מיוצג על ידי עו"ד)? ומה הנהלים לגבי דיון בש"א ראשון? בתודה מראש לכל מי שיתנדב להשיב לי. וחג אורים שמח

תשובה

שלום רב, בדיון בבקשת רשות להתגונן אתה אמור להשיב לשאלות בחקירה נגדית של נציג הבנק שינסה להראות שטענות ההגנה שלך חסרות סיכוי. לאחר מכן כל צד אמור לסכם טענותיו (בעל פה או בכתב). אם ברצונך לתקן הבקשה עליך להגיש בקשת תיקון מנומקת ונתמכת בתצהיר. נסה לבקש דחיה במועד הדיון בתואנה שהעיצומים מנעו ממך להגיש בקשה מתאימה מבעוד מועד. מומלץ לשכור עו"ד המתמחה בבנקאות שכן אחרת אתה עשוי להפסיד בבקשה למתן רשות להתגונן וינתן כנגדך פסק דין בצירוף הוצאות משמעותיות. בברכה אילן גולדנברג, עו"ד

למעלה