דחוף ביותר

smiri

New member
דחוף ביותר../images/Emo206.gif

השכן שלי אתמול גזם שיחים בגינה ונפל קן לטענתו של ציפורי בולבול הוא החזיר את הקן לאחד העיצים בתקווה שההורים יחזרוץ אתמול לא רציתי להתעסק גם אני גם מאותה סיבהץ היום חזרתי 2 מתוך3 גוזלים מתים אחד חי הוא ממש צעיר עדייין אפילו פלומה אין לו רק מעט נוצות מאוד קטנות על הכנפיים הבנתי שההורים לא חזרו והם היו ממוקמים גם בשמש כניראה זו הסיבה שמתו גם. לקחתי את הקן עם הגוזל החי(את אחיו קברתי). אני אלופה בהצלת גורי חתולים אבל אין לי שום ניסיון בגוזלים חסרי אונים. מה להאכיל? כל כמה זמן? האם זקוקים לחימום? בקיצור כל טיפ אפשרי לאיך אפשר להציל את הגוזל הזה. קחו בחשבון שלא תמיד ניתן להשיג מזון מחנויות שמיועד לגוזלים אני מניחה שקיים דבר כזה אשמח לדעת אם כן וגם בנוסף אם יש מתכון ביתי שאפשר להכין לפחות בתור התחלה. עוד שעתיים אני יוצאת לעבודה אם עדיין יחיה אקח אותו איתי רק ששם לא יהיה לי גישה למחשב אז אם יש מישהו שמבין אשמח לקבל מידע עד 14 על מנת שאוכל להתארגן בניסיון להציל אותו( בנתיים טיפטפתי לו קצת מים עם מזלף)

smiri

New member
הסתדר

העברתי אותו למכר שהרבה פעמים הציל ציפורים ומגדל גם כמה יש לו אבקה מיוחדת מתאימה הוא ינסה להציל אותוץ לטענתו הוא קטן והסיכויים קלושים אבל מה שמנחם שהוא עדיין פותח את הפה בניסיון לקבל אוכלץ מקווה שיצליח והקטן יגדל ויחזור לטבע

למעלה