דוסון!!!

דוסון!!!

למי מבינכם שרואה דוסון..... ג`ואי ופייסי עשו ת זה סופסוף! אהבתי את הפרק, אבל ראיתי רק מהאמצע, יש לי שאלה: למה דוסון היה אחראי על מתי האיש הזה ימות? יעל

056347686

New member
אני יגיד לך למה

דוסון חתם על מסמך שאומר שהוא אחראי על התרופות שלו

056347686

New member
בפרק שעבר דוסון חתם על המסמך

מר ברוקס הכריח אותו כי הוא ידע שהוא יכול לסמוך רק עליו

LuNaTiC

New member
היום היה פרק נפלא!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הזלתי דמעות.. חחחח

איזה פרק יפה!

באמת הגיע הזמן שהם יעשו את זה. בכלל,כל הפרק היה חמוד עם ג`ניפר וג`ק, אוף למה ג`ק הומו? זה היה כזה מרגש שהוא אמר לה שהוא מפחד שהוא אף פעם לא יאהב מישהו כמו שהוא אוהב אותה.

056347686

New member
נכון אני גם מסכים איתך

בכלל את נשמעת מאוד חמודה אני מעונין להכיר אותך

התוודות!

אני רואה ימי חיינו, ולמי שרואה ימי חיינו יודע שיש גם שם ג`ניפר וג`ק שהם זוג, ולא הבנתי מה את אומרת שג`ק הומו ומה הקשר בכלל לדוסון כי בכלל שכחתי מהם... יעל

גם אני רואה....

אבל לא עוקבת אני רואה אולי פרק אחד בשבוע כי זאת הסדרה שזזה הכי לאט וזה כזה מעצבן אני יכולה לראות כעבור חצי שנה ועדיין לא ישתנה שם כלום יותר גרוע אפילו מהיפים והאמיצים(גם ``היפים והאמיצים`` אני רואה),מעצבן שהחליפו את ג`ק,כמה שהוא חתיך אבל יותר אהבתי את ג`ק הישן. והתכוונתי לג`ק מדוסון שהוא הומו ושכמה שזה חבל.

fluppster

New member
אכן היה פרק נפלא, אבל...

אני חייבת להודות שאני רואה ``דוסון`` רק בגלל נאמנותי אליהם. הסדרה הדרדרה ונעשתה ממש קיטשית ונמתחת כמו אופרת סבון. אבל אתמול, סוף סוף ג`ואי הוכיחה לנו שהיא לא עוד דונה אחת. You go Joey!! ופייסי- תודה לך על שאתה כזה כוסי. בלעדיך הסדרה היתה נפילה גמורה. אני בעד לשנות את שם הסדרה ל``פייסי קריק``. מי איתי?

~*~gaL

New member
חייבת להסכים..

הדרדרות רצינית. הדבר היחיד שטוב שם זה ג`ק וג`ן. כל השאר סתם משעמם. ביום ראשון, חשבתי בכלל לא לראות את זה, בגלל שנורא השתעממתי שבוע שעבר, אבל ראיתי שהנושא הוא טיול, ושג`ן שם (היא לא הייתה שבוע שעבר), וראיתי שהיא עם ג`ק, אז נשארתי לראות. אבל עדיין - זה קיצ`י בצורה מדהימה.

בהחלט אני איתך....

פייסי כזה מתוק! אני גם מאוד אוהבת את ג`ק,למה דווקא הוא הומו? אני לא מבינה למה השם דווקא ``דוסון קריק``,זה בהחלט צריך להיות ``פייסיס קריק``

למעלה