דולסה כתבה בפורום הרשמי,אהההההההההה

א ו ו ר

New member
דולסה כתבה בפורום הרשמי,אהההההההההה

אני הכי מתרגש בעולם,היא הייתה נכנסת וכותבת מידי פעם ואף אחד לא האמין שזאת היא,אז הם עשו לכולם ניקים מיוחדים שיאמינו שזה הם,וסוף סוןף היא כתבה בניק הזה היא מדהימהה
וגם לבנים שבנינו היא מסרה משהו בסוף ההודעה
מי שרוצה לתרגם מוזמנת,אני ממהר או לכתוב לה משהו HOLA ! AHORA ESPERO QUE SI ME CREAN QUE SOY YO ...SOLO QUIERO AGRADECERLES POR TODO SU APOYO Y SU AMOR DE VERDAD NO SABEN LO IMPORTANTES QUE SON EN MI VIDA Y TODO LO QUE HAGO LO HAGO PENSANDO EN USTEDESW GRACIAS POR A POYAR A RBD Y PERSONALMENTE LES DOY GRACIAS POR AYUDARME A CUMPLIR MI SUENO LOA ADORO ACUERDENSE QUE HAY QUE SER BIEN FUERTES Y LUCHAR CONTRA EL MAL LUCHAR POR NUESTROS SUENOS NO IMPORTA QUE TAN DIFICILES SE VEAN LAS COSAS OK SIEMPRE LLEGA LA CALMA LES MANDO ABRAZOS ESPERO LES GUSTE MI CANCION DE QUIERO PODER LA SERIE Y LUEGO LES CUENTO OTRAS SORPRESAS ............LOS QUIERO Y YA ME VOY A ESTAR METIENDO NO TENIA MI CONTRASENA GRACIAS AH Y FELIZ DIA DE LA MUJER!!!!!!!!!!!!!!!!!A TODAS LAS CHAVAS DEL MUNDO Y UN BESOTE A TODOS LOS CHICOS GUAPOS JAJA LOS QUIERO DULCE http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=dulcemaria&message.id=4228895

מח17

New member
ראיתי...איזו מתוקה../images/Emo23.gif

סוף סוף היא נכנסה..אבל כתוב בהודעה הזאת "אני מקווה שהפעם תאמינו שזאת אני" זה אומר שהיא נכנסה פעם מכינוי אחר ולא האמינו לה חח =)

מח17

New member
הנה....../images/Emo23.gif

היי.עכשיו אני מקווה שכן תאמינו לי שזאת אני. אני רק רוצה להודות לכם על התמיכה שלכם והאהבה שלכם. באמת אתם לא מבינים כמה אתם חשובים בחיים שלי..וכל מה שאני עושה אני עושה מתוך מחשבה עליכם. תודה על התמיכה שלכם בלהקה. ואישית אני מודה לכם על שעזרתם לי להגשים את חלומי. אני מעריצה אתכם. תזכרו שיש להיות חזקים ולהילחם ברע ,להילחם למען החלומות שלנו,לא משנה כמה קשים נראים הדברים ושתמיד תגיע השלווה. שולחת לכם חיבוקים,מקווה שמצא חן בעייניכם השיר שלי קייארו פודר והסדרה, ובהמשך אספר לכם עוד הפתעות... אני אוהבת אתכם ואני אמשיך להתחבר פשוט לא היה לי את הסיסמא שלי,תודה אה ...יום אישה שמח לכל הבנות שבעולם ונשיקות לכל הבנים החתיכים חהחה אוהבת דולסה

הכי דוד

New member
אני מאוהב בה../images/Emo99.gif

אוייש היא מדהימה,גם אנחנו אוהבים אותה וגם היא חשובה לנו שולח לה המון נשיקות
ושתשמור על הגבר שלי טוב טוב

osh360

New member
יאאאאאאאא../images/Emo182.gif

איזו מדהימה חחחחחחחח איזה מאמי!! אבל איך אפשר לדעת שזו היא?!

shiranydulce

New member
כי אם תפתחי את הקישור אוניבסיון

חילקו לכוכבים האמתיים ניק מיוחד כחול זוהר ותמונה שלהם וכמובן הניק על שמם האמיתי. ככה אנחנו יודעים שבאמת מדובר באמיתיים ולא בסתם משועממים.

shiranydulce

New member
כי היא לא הייתה בניק הזה

אלא בניק שהיא פתחה אז אוניבסיון בעלי הפורום נתנו לה ניק משלהם.

מח17

New member
מתי זה פעם?../images/Emo23.gif

היה פעם אחת שמישו פרץ תסיסמאות של המפורסמים שם ואז גילו אז לא האמינו... ויש פעמים שהם נכנסים ממשתמשים אחרים כי הם אמרו שאין עליהם תסיסמא לפעמים... הבנת?

m o r 1 0 2

New member
היא כזאתתת מדהימההה../images/Emo99.gif../images/Emo178.gif

טנקסס מורו'שש על התירגוםםם

מתרגמת ../images/Emo13.gif../images/Emo192.gif

שלום! עכשיו אני מקווה שאתם כן מאמינים לי שזאת אני רציתי להודות לכם על התמיכה והאהבה שלכם אתם לא יודעים כמה זה חשוב לי בחיים כל מה שאני עושה אני חושבת עליכם. תודה שאתם תומכים ב- RBD טאישית אני מודה לכם שאתם עוזרים לי למלא את החלום שלי אני מעריצה אתכם. תזכרו שצריך להיות חזקים ולהיאבק ברע. להאיבק למען החלומות שלכם לא חשוב אם זה קשה לראות את הדברים בצורה טובה תמיד. אני שולחת לכם חיבוקים. אני מקווה שאתם אוהבים את השיר שלי... (לא הבנתי חלק) אני רוצה להמשיך להפתיע אתכם אני אוהבת אתכם... דולסה... תיגרמתי את מה שאני מבינה אני לא כזאת טובה בספרדית חח

GIRl Of LoVe11

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo96.gifוואייי../images/Emo99.gif

היא ממש מקימה..
הלוואי על כול הסלבים להיות חמודים כמוהה..
דולסה מלכה ועכשיו אין ספק

yarden1326

New member
חחח

כמעט כל הלהקה כתבה בפורומים שלה...מה שקרה כנראה זה שהם איבדו את הסיסמאות שלו(שיכורים חחח)... דולסה מצחיקה...קרועה לגמרי

למעלה