דווקא היום

דווקא היום

אליך אני באה לבכות כששתיקותיו מעיקות עליי אצלך אני פורקת את כל המטען הזה הכבד מנשוא כשתמונותיו מפסיקות לחייך אליי מהקירות כשהסיוטים רודפים אותי כשחוזרים הפלאשבקים אתה תמיד כאן. אתה מכיר אותו הכי טוב מכולם ולא זכית להכיר אותו כלל שומע עליו עשרות סיפורים רואה את התמונות את הסרטים חשבתי על זה היום על כמה אתה מכיר אותו יותר טוב מכל האחרים וזה לא מוזר כלל כי הוא הפך להיות חלק ממני חלק שחשוב לי שתכיר. אתה שהיית עבורי תמיד בתקופה האחרונה חשוב לי להגיד לך דווקא היום ביום הזה שהוא כולו שלו עד כמה אתה חשוב לי. רציתי להודות לך על כל העזרה והתמיכה תודה שאתה חולק איתי רגעים קשים יותר וקשים פחות תודה שאתה תמיד נגיש תודה שאתה תמיד מקשיב תודה על שיש לך עבורי תמיד חיבוק חם כשאני זקוקה לו לא יודעת איפה הייתי היום בלעדיך עד שהכרתי אותך רק שרדתי בזכותך אני מתחילה שוב לחיות. שלך תמיד.

היום ובכל יום

דווקא היום אני זה שמודה לך שנתת לי ונותנת לי להיות חלק ממך שזכיתי להכיר גם שלא הכרתי ממש מודה לך על המקום שנתת לי להיות עד הכבוד העצום שאת מעניקה לי כשאת נותנת לי להיות לצידך תמיד כאן , תמיד אוהב כל כך תמיד רוצה שיהיה לך רק טוב עוטף אותך בחום ורוצה לשאת בחלק מהכאב לפחות ומצטער שלא יכול לשאת את כולו עליי ... כשהחיוך על פנייך כשהדמעות בעיניים כשישנה שינה עריבה או קמה מסיוט כשהדכרונות מציפים וכשזכרונות חדשים נוצרים כשהגוזל ישן , וכשחומו עולה וכשביחד שלושתינו אל מול העולם עם התמונות , הסרטים והסיפורים תמיד תמיד תמיד איתך , אוהב עד אינסוף ניצולים מספינה טרופה את קוראת לנו אך בזכותך אני על יבשה מוצקה ולא עיוור בלב ים כמו גלגל הצלה באת אליי ומשית אותי מתהומות ... ומקווה שמצליח למשות אותך איתי... ונבנה לנו קן חם ומוגן לגדל בו גוזל ונגן עליו מהעולם , והוא יכיר גם אותו שלא הכיר וידע שהוא שומר עליו מלמעלה ורואה ומסתכל ומחייך ... וגם זו שאיננה, ששלחה אותך אליי, עומדת לצידו ומחייכת , מאושרת בשבילי ובשבילך ובשביל הגוזל .... תודה !!! שלך , אוהב לנצח

למעלה