דווחו על שיעורי יום רביעי 1.5.02

דווחו על שיעורי יום רביעי 1.5.02../images/Emo20.gif

דווחו בבקשה על שלושת שיעורי הקונג-פו שהיו היום: 1. שעה 7:00, סניף משכן האופרה, נוכחים: מאיר פיני דותן גבי הצצה אל השיעור: דותן נאבק לא להישפך מצחוק במהלך עבודה פנימית של מעבר תשומת הלב מהגוף הימני אל הגוף השמאלי וחוזר חלילה... 2. שעה 18:00, סניף גן העיר, נוכחים: קארו אבי טל ר. מיקי ארי יניב מאירי בועז הצצה אל השיעור: ארי מרים ילדה קטנה וחמודה בזרועותיו החסונות ועוזר לה לעבור את גדר האבן... 3. שעה 20:00, סניף גן העיר, נוכחים: עמנואל רמי אדם עידו ענבר ר. ניבה ניר יואב א"ע נועה רחלי אסף (אח של עידו
לשיעור נסיון...) הצצה אל השיעור: ענבר ר. מעבירה את החימום בחינניות...
אז נו, יאללה, קדימה, דווחו כבר!!!!!!

unagy

New member
1.5.02 שעה 20:00

אז ככה את החימום+ הטרום חימום העבירה ענבר בזמן שנועה וניר עבדו לאורך כל השיעור על טכניקות. לאחר מכן עבדנו טיפה על גמישות. אח"כ עבדתי עם אדם עידו ורמי על טכניקות כאשר המטרה העיקרית הייתה להפתיע בטכניקה שהאחרים לא ראו בעבר או לא מכירים... היה מאוד כייף ולמדתי טכניקה חדשה ומאוד יעילה שעידו העביר והסביר בצורה מעולה. אח"כ היו לנו 10 דקות לעבודה חופשית, אני חזרתי על הפורמות, חמשת החיות ו-4 צורות הליכה. כשסיימתי עידו עשיתי קרב עם ג´ט לי (עידו) בכבודו ובעצמו! היה מאוד כייף!! דבר שלמדתי מהקרב: רצוי לא לקבל בעיטות מנעלי ניו בלנס! אחרי כמה זמן בן החליף זוגות ויצא לי לעבוד על קרבות עם: אדם, רמי, ניבה, עידו, ועל קרב ידיים (כתפיים) עם האח הגדול של ג´ לי - אסף לי טסלר! בסוף השיעור בן העביר עבודה פנימית שעסקה בהתבוננות על הסביבה הפנימית, הפרדה בין סביבה פנימית וחיצונית והפרדה בין סביבה פנימית ל "עצמי"... ועוד... סה"כ היה שיעור מאוד כייף ומהנה! שלכם, יואב.

חה חה חה חה....../images/Emo9.gif

אסף לי טסלר
הדיווח שלך פשוט מראה את השיעור בצורה מעולה.

למעלה