דובשנית מהממת לפה מיד

rutti

New member
דובשנית מהממת לפה מיד ../images/Emo36.gif

יאוווו מקסימה שלי, בקשר לשם של הדיאטנית.... כ"כ לא התכוונתי לפגוע בך! למה פרצוף עצוב? פשוט לא חשבתי שזה מן הראוי לפרסם כאן את השם שלה, אבל אם זה מאוד חשוב לך, תגידי לי ואולי אני אוכל לעזור. אולי בצאט אני אגיד לך או משהו כזה. חמודה שלי אוך כ"כ כאב לי לראות את הפרצוף העצוב ששמת על המסך, אני מתה עליך נשמה. את סולחת לי?????? בבקשה בבקשה. ממש ממש לא התכוונתי. יכול להיות שזה לא היה נשמע טוב איך שאמרתי את זה. את יודעת שאני חולה עליך מתוקה. בבקשה תגיבי להודעה הזאת!
אוהבת המון המון רותרות.

אוייייי איזה נשמה!!

דייי רותרות... העלת לי כזה חיוך ענק על הפרצוף
מה פתאום כועסת על מאמוש שכמוך, הא?!?!? אם את לא רוצה לספר-אין לי בעיה!
אז מה נישמע? איך עבר עליך הסופשבוע???
דובשנית

rutti

New member
יופי.

עכשיו אני רגועה. אני שמחה שאת לא כועסת. הסופשבוע דווקא עבר לי בסדר. לא אכלתי יותר מידי וגם עשיתי היום ספורט, אז אני רגועה. אני חייבת כבר להוריד את הקילו וחצי שיושב לי על הנשמה! דובשנית, נו נו נו!!! תעשי מה שהדיאטנית אומרת, את יודעת שזה לטובתך בהצלחה נשמה שלי!

היום אכלתי יותר!!!

כדאי לי מחר להוריד קצת ממה שאני אוכל? או לא... ו... כאילו אני כן אוכלת לפי מה שהיא אומרת מבחינה קלורית, אבל לפעמים אני מחליפה למשל... אממ... 3 קוביות שוקולד בתפוח גדול (זה סתם דוגמא, זה לא קרה) ובסוף יוצא שאני מצטערת על זה כי פירות וירקות גורמים לי בדר"כ להיות יותר רעבה... עזבי אני מתוסבכת... את מוכנה רק להגיד לי איפה הדיאטנית שלך גרה?? מתה עליך דובשנית

rutti

New member
דובשניתוש

מה פתאום להוריד ממחר!!! חס וחלילה. הרי המטרה שלך זה לעלות במשקל לא לרדת! שכחת??? רק בן אדם שעושה דיאטה מקזז למחרת וגם לא תמיד. דובשנית, את חייבת לאכול חמודה!!! ולא נראה לי שזה טוב שאת מחליפה 3 קוביות שוקולד בתפוח כי יש הבדל מבחינת שומן זה לא אותו הדבר. דובשניתוש מתוקה, זה נראה קצת שאת מפחדת לעלות במשקל. בבקשה תתגברי על זה. את רזונת ולמען בריאותך את חייבת לעשות את זה . אז לטובתך תלכי כמו תוכי לפי התפריט. זה יעשה לך רק טוב. הכל מאהבה
מתה עליך נשמה. תשמרי על עצמך!

אני יודעת

כאילו... זה תוקף אותי (הפחד מלעלות) לפעמים... אני משתדלת להשתלט!!

למעלה