דובר אגד: "חרדים משתמטי תשלום"

מצב
הנושא נעול.

nitsansh

New member
כנראה שיש הרבה שניצלו לרעה את ההסדר

נו,ולמה יש סידור של שלם מחר?
כי החרדים באמת מחזירים,זה ענייני של קודי התנהגות. אני לא אומר שהם יותר מוסרים או פחות מוסרים מאיתנו, אבל זאת תרבות אחרת.
אם זו היתה תופעה שולית של מקרים בודדים אני מניח שאגד לא היתה עושה את הקמפיין הזה...
מכיוון שהרבה נוסעים הם בעלי חופשי חודשי קשה לדעת מהו מספר הגזלנים ואני מאמין שהם מהוים מיעוט, אבל כנראה שמיעוט מספיק גדול כדי לגרום נזק כלכלי משמעותי לאגד כי אם מספר הגזלנים היה בטל בששים לא היו משקיעים בקמפיין ומסתבכים בסכסוך עם החרדים שמהוים פלח שוק משמעותי בתחבורה ציבורית בכלל ובירושלים בפרט.

הרבה? מדובר במגזר גזלני

אם זו היתה תופעה שולית של מקרים בודדים אני מניח שאגד לא היתה עושה את הקמפיין הזה...
מכיוון שהרבה נוסעים הם בעלי חופשי חודשי קשה לדעת מהו מספר הגזלנים ואני מאמין שהם מהוים מיעוט, אבל כנראה שמיעוט מספיק גדול כדי לגרום נזק כלכלי משמעותי לאגד כי אם מספר הגזלנים היה בטל בששים לא היו משקיעים בקמפיין ומסתבכים בסכסוך עם החרדים שמהוים פלח שוק משמעותי בתחבורה ציבורית בכלל ובירושלים בפרט.
הרבה? מדובר במגזר גזלני
ולפי מה שנאמר 20-27 נוסעים בכל אוטובוס לא משלמים בהמשך.

בתחילת החודש אפילו דובר שאגד בכלל רוצים לבטל את ההסדר הזה. יתכן שהפרסום המדובר כאן הוא ניסיון אחרון לפני ביטול...

droriko

New member
אם אני פקח בסיטיפס

הקמפיין מיועד לא לחרדים אלא לעידו נווה
http://www.youtube.com/watch?v=VqSDLE0yEGU&feature=em-uploademail
אם אני פקח בסיטיפס
ואני רואה את עידו נווה, אני ישר עובר על פניו מבלי להיגרר לריבים המטופשים שלו,זה גם חוסך בריאות וזה גם יבאס אותו לאללה כי הוא לא יקבל את הפרובוקציה שהוא מחפש.

droriko

New member
"מחכים שעה רק בגלל חפץ חשוד"

הקמפיין מיועד לא לחרדים אלא לעידו נווה
http://www.youtube.com/watch?v=VqSDLE0yEGU&feature=em-uploademail
"מחכים שעה רק בגלל חפץ חשוד"
אני בטוח שמי ששם את החפץ החשוד זה בכלל סיטיפס כדי שיהיה לה תירוץ לא להוציא מכונות, ולהאשים את האיחור בחפץ החשוד.

עידן יו

New member
וזה מה שאני כתבתי בנושא (+ נתונים)

הנה מאמר מרושע בעיתון המבשר

נתנאל531

Well-known member
בהתחשב בכך שהנסיעות הראשונות הם חצי שעה

כשעתיים, אל תתפוס אותי במילה
קו כל 10-5 דקות. מה שאומר בערך 17 נסיעות.
אחרי צאת שבת, אפשר להחיל את ההסדר על 3 הנסיעות הראשונות של כל קו (1 ו־3), וחסל, וגם להם אפשר לבקש סבסוד מתורמים שרוצים להעביר תרומה לכותל.

מה ההגיון להפעיל את ההסדר על נסיעות עד לשעתיים אחרי צאת שבת?

הרעיון הוא שאסור לסחוב כסף בשבת

אחרי צאת שבת, אפשר להחיל את ההסדר על 3 הנסיעות הראשונות של כל קו (1 ו־3), וחסל, וגם להם אפשר לבקש סבסוד מתורמים שרוצים להעביר תרומה לכותל.

מה ההגיון להפעיל את ההסדר על נסיעות עד לשעתיים אחרי צאת שבת?
אז גם מי שחוזר הבייתה שעתיים אחרי צאת השבת, הגיע לכותל בזמן השבת. ולכן לא סוחב עימו כסף.

אבל הרעיון של תשלום מראש ואז סחיבת פיסת נייר או תפירת פיסת הנייר לבגד הוא לדעתי אידיאלי.

הבעיה היא כנראה ברב-קו.

אז גם מי שחוזר הבייתה שעתיים אחרי צאת השבת, הגיע לכותל בזמן השבת. ולכן לא סוחב עימו כסף.

אבל הרעיון של תשלום מראש ואז סחיבת פיסת נייר או תפירת פיסת הנייר לבגד הוא לדעתי אידיאלי.
הבעיה היא כנראה ברב-קו.

אולי המרושע הוא זה שמולך במראה?

אם אתחיל לתעד לך את אלו שלא משלמים כל יום ברק"ל הירושלמית, תתבייש שאתה חרדי.

אתה יכול להביא נתונים רשמיים שעומדים מאחוריהם פקחים באגד בחתימתם?

"מקרים בהם מתוך 51 נוסעי אוטובוס נמצאו 27(!) שלא שילמו" - כמה מקרים כאלה קרו אם בכלל? היכן?? יש לך כעיתונאי סימוכין לכך?!
זה לא נשמע לך מוגזם ומופרע קצת???

לגבי מוצאי שבת, למרות שהתייחסת לנושא בעדינות, אני יכול להעיד שמדובר באוטובוסים בודדים בלבד בכל מוצאי שבת וממש לא שעתיים אחרי שבת.
זה שקר וכזב ואני מקווה שהוא לא שלך.

תיקון: *תתבייש שאתה לא חרדי

אם אתחיל לתעד לך את אלו שלא משלמים כל יום ברק"ל הירושלמית, תתבייש שאתה חרדי.

אתה יכול להביא נתונים רשמיים שעומדים מאחוריהם פקחים באגד בחתימתם?

"מקרים בהם מתוך 51 נוסעי אוטובוס נמצאו 27(!) שלא שילמו" - כמה מקרים כאלה קרו אם בכלל? היכן?? יש לך כעיתונאי סימוכין לכך?!
זה לא נשמע לך מוגזם ומופרע קצת???

לגבי מוצאי שבת, למרות שהתייחסת לנושא בעדינות, אני יכול להעיד שמדובר באוטובוסים בודדים בלבד בכל מוצאי שבת וממש לא שעתיים אחרי שבת.
זה שקר וכזב ואני מקווה שהוא לא שלך.
תיקון: *תתבייש שאתה לא חרדי

אתה עיתונאי?

הנתונים אינם שלי
אלא של אגד. כל שאר הכוונות שאתה מייחס לי על אחריותך בלבד.
אתה עיתונאי?
אם כן, האם קיבלת את הנתונים ועברת עליהם?

שמעתי גם את דובר אגד בתכנית רדיו ב'גלי ישראל' ולצערי זה נשמע רע מאוד, אך גם מוגזם מאוד.

לגבי "שאר הכוונות", פשוט חשבתי שאם אתה יכול לכנות מאמר עיתונאי כ"מרושע", תסכים שיצרפו אותך אליו.

עידן יו

New member
אין לי חשק לוויכוחים

אתה עיתונאי?
אם כן, האם קיבלת את הנתונים ועברת עליהם?

שמעתי גם את דובר אגד בתכנית רדיו ב'גלי ישראל' ולצערי זה נשמע רע מאוד, אך גם מוגזם מאוד.

לגבי "שאר הכוונות", פשוט חשבתי שאם אתה יכול לכנות מאמר עיתונאי כ"מרושע", תסכים שיצרפו אותך אליו.
אין לי חשק לוויכוחים
אם אתה לא מאמין לאגד אתה מוזמן להגיש בקשה לקבלת נתונים לפי חוק חופש המידע ולהתרשם בעצמך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה