דובב את התמונה!!!!

omer landau

New member
דובב את התמונה!!!!../images/Emo13.gif

משחקון: אם תאהבו אותו הוא יחזור לפה הרבה על ידי או על ידכם.... אז איך זה הולך: עולה תמונה לפורום מתוך הסדרה ספין סיטי(לפעמים גם של אחד השחקנים) ואתם צריכים לכתוב משהו מצחיק או סתם משהו שלדעתכם הם אומרים.......

s h i r k u s h

New member
אחלה רעיון ../images/Emo47.gif

מייק תוהה בינו לבין עצמו איזה פאשלה ראש העיר עומד לעשות ואיזה שטות הוא יפלוט ועל כמה הוא צריך לבקש תוספת למשכורת. וראש העיר יפלוט בטח עוד איזה משהו מפגר, בדיוק כמו שמייק וכולנו ציפינו.

omer landau

New member
שלי..........

ראש העיר בראיון לטלוויזיה מספר כיצד השתכר אתמול בלילה ושכר את שירותיה של נערת ליווי מקומית תוך כדי בזמן שמייק שומע את דברי ראש העיר הוא תוהה אם ראש העיר החדש שיבוא אחרי רנדל יסכים להעסיקו......

axnholic

New member
אוקיי

מייק וראש העיר מסתכלים על הקיר. טוב למען האמת מייק מסתכל החוצה דרך החלון וראש העיר במראה. היער שבחוץ נשרף בשרפה. מייק: "הוא לוהט! הוא בוער!" ראש העיר: "תודה מייק, אבל זה לא צריך להוריד לך את הביטחון העצמי".

cha ching

New member
הנה אחד...

שיותר נשמע כמו פרסומת לסמסונג, אבל פרסומאית דגולה, כבר אמרו לי שאני אהיה..

whitiger

New member
...:

עומד: רואה את זה שם...? יושב: vitamin p...? עומד: כן... למה הוא החליף שם..? יושב: כן למה באמת??

¶ music girl

New member
שלי ../images/Emo26.gif

ראש העיר ומייק צופים בקלטת של מסיבת הסיום של רנדל. ראש העיר: איך נראתי טוב בצעירותי עם גרביונים. מייק: דווקא החצאית עושה את זה.

vitamin P

New member
אחלה תגובות!!!../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif אני אמשיך עם

המשחק הזה

למעלה