דואק

pineboxer

New member
דואק

שלום ד"ר, אני בן 29 וסובל מפצעים ורופאת העור הביאה לי מרשם למשחה בשם דואק שמורחים על הפצעים...אבל זה לא עוזר לי בכלל...כמה זמן צריך לחכות כדי לראות השפעה?...כי אני כבר לוקח 8 ימים ולא רואה שום שיפור...האם זה מספיק זמן ואני יכול לקבוע שוב תור לרופאה שלי שתיתן לי משהו אחר?...תודה.

pineboxer

New member
כן אבל...

ואם תוך שבועיים לא אראה שיפור אז אפשר להפסיק עם זה וללכת לרופאה שתתן אולי משהו אחר?...או שלהמשיך להשתמש?...מה שלא נראה לי שיהיה טעם...אבל שואל אותך...תודה.

pineboxer

New member
טלפסט ודואק ועוד...

ד"ר אוסיף ואומר שאני הלכתי לאלרגולוג שעשה לי טסטים בעור וגילה שיש לי דרמוגרפיזם שיכול להיות גם הגורם לפצעים אז כדי לדעת בטוח הוא נתן לי לקחת טלפסט 180 מ"ג פעם ביום לבלוע לשבועיים ולראות אם זה עוזר...השאלה שלי היא שאני לוקח גם פבוקסיל לאוסידי ממנו אני סובל 3 כדורים ביום וכמו שציינתי מורח את הדואק כבר קרוב לשבועיים שלא עוזר בכלל וגם לוקח 10 טיםות ביום של ויטמין d וכדור ליום של חומצה פולית...אז בקיצור שואל האם אפשר לקחת את הטלפסט עם כל מה שאני לוקח?...והאם אפשר כבר להפסיק את הטיפול בדואק כי אני לוקח קרוב לשבועיים והוא לא עוזר...או שלחכות עם זה עוד?...תודה וסליחה.

למעלה