דברים שלא ידעתם עליי

Young N Hopless

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא, אני דווקא כן רוקדת במסיבות.. התכוונתי שאני לא יודעת לרקוד במסיבות סיום כאלה שעושים ריקודים או בכל דבר אחר של בצפר.. אין לי קצב לחרא הזה חח ולהיות רוסי זה מגניב =) גם תמניה זה אחלה.. אני לא שעירה חח.. תמנים לא שעירים! ויש גם ג'חנון יאמי

nobody175

New member
ווואלה

את מפחדת מכרישים איזה מאגניב... גגם אני מאז שהייתי במתקן של מלתעות ביוניברסל כשהייתי בת 7.... רררר גם אני מפחדת להכנס לים בגלל זה... חחח ותמיד חשבתי שיהיה מגניב לקעקע את התמונה של הפוסטר של הסרט מלתעות על הרגל... כן אני מוזרה

Young N Hopless

New member
רק לים ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני מפחדת מהבריכה! פעם אחת הלכתי עם חברה שלי והיינו כזה מתחת לדבר הזה שמוציא מים.. והלכה שניה בלי להגיד לי ונשארתי לבד במים ונכנסתי לפאניקהההה.. התחלתי לשחות בעצבים כמעט טבעתי נראה לי בלעתי גו'ק.. סתם חח אבל יאמה זה היה מפחיד מוצ'ו

nobody175

New member
כשאני בבריכה...

אז אני בסדר עד שאני מתחילה לדמיין בראש תמונה של כריש ענק שועט לעברי בררררררררררר כולי צמרמורות עכשיו

Blink Park 41

New member
חח גם אני חצי תימניה חצי אשכנזיה

ואני גם נראת תימנייה אה וגם אני לא יודעת לרקוד ולשיר ולשחק וכל זה ואני שונאת ללכת למועדונים ומסיבות של ריקודים וכל זה

nobody175

New member
גם'ני רוצה

אממממ אין לי כוח לשים פרצופים בהודעות ובגלל זה אף פעם לא תראו אצלי למרות שאני חושבת שזה חמוד כאמור אני מפחדת מכרישים יבהההה קשה לי לראות אחד בטלוויזיה עם פה פתוח... זה מכניס אותי לפראנויות אני מפחדת למות אני מפחדת ממתמטיקה (WTF?!) חחחח יש לי משיכה לא מוסברת לבילי:))) יש לי חתולה דבה פרסית מעורבת בשם פפסי ואני מאוד אוהבת אותהההה גיליתי שמיכאלה זה דווקא די מעניין ועם זאת לא יוצא לי לצפות לפעמים שאף אחד לא רואה אני מקשיבה לשירים של ג'יי סי מאנסינק... חחחחחח(מתביישת ונכלמת) אני רוצה קעקוע של סנורקה על הרגל אני רוצה עוד כל מיני קעקועים אחרים חחחח חיבקתי את שחר אבן צור ממוניקס (וווא) אני מפגרת אני אוהבת את פאנקייק!!! אממממ אני חושבת שזהו....

S m e l l y Cat

New member
פפפפפפאנקייק!!!../images/Emo108.gif

חולה עלייהם. להקת הפאנק הכי טובה בישראללל
חוץ מלונה פאנק.. חולה עלייהם גם.. רק שאין לי מושג איפה למצוא דיסקים שלהם

nobody175

New member
יאס בייבי

ובקורב הם מוציאים דיסקקקק ווהווו יא אללה אני לא מכירה להקות פאנק ישראליות! מאיפה את שומעת עליהן?<

S m e l l y Cat

New member
יאא במת?!?! [וכנסי]../images/Emo108.gif

יאאאאייי יש לי את חלושס.. ואת דלישס לא כי נגמר בחנויות!
איזה דיסק חדש הם מוציאים?!! והמממ.. אני מכירה בעיקר מחברה שלי שיש לה קשרים עם בסיסטים של כלמיני להקות
נגיד לונה פאנק שהם להקה ממש איכותית ואני חולה עליהם שמעתי ממנה..[למרות שהיא לא הכי אוהבת אותם] את יכולה להוריד כמה שירים שלהם מפה![כדאי לך מאוד:] ויש באתר הזה גם עוד להקות.. כמו ביר7 שהם די בסדר..לא מתה עליהם.. לסולנית יש קול של צפרדע
אבל זה שירים שכיף לשמוע לפעמים..[במיוחד אנטי שאנטי. זה שיר חביב] את יכולה להוריד כאן. והם גם הוציאו דיסק שעולה 15 שקל
יש לי גם את השירים של הדיסק מחברה שלי.. תחפשי בקאזאא ביר7 ותראי אם זה מוצא לך. והממ אני לא מכירה עוד הרבה.. בעצם כמעט בכלל לא
תיכנסי לשם ויש רשימה של להקות.. וסתם תורידי שירים ותראי אם את אוהבת. טרולולו.

nobody175

New member
ווהוהוו איזה פאן!

חחחחחחחחחח תודה לך בהזדמנות אני אבדוק, פשש איזה חברה מאגניבה!, פשוט עכשיו אני הולכת לשיעור פרטי במתמטיכסה ואני לא יודעת כלום... ואני מסכנה כי אם יורידו אותי ל-4 יחידות (מה שסביר שיקרה) אז ההורים שלי מאוד יתתעצבנו עלייי ררר עצבים! לא יודעת מה זה היה קשור עכשיו סתם היה לי בא לשתף.... אז בכל אופן תודה!!! ובקשר לדיסק אני קראתי איפשהו... והם יוציאו אותו בחברה גדולה... הליקון או משו כזה אבל על זה אני לא סגורה.. ושהשירים יהיו עדיין הומוריסטיים ועם זאת רציניים חחחחח מעניייןןן חוצמזה ראיתי תמונה שלהם והגעתי למסקנה שהייייייי אני גרה בקריות חחח אז אם הם רוציםםם אני פנויהההה (בהקשר לשיר גר בקריות ואת בטח יודעת את זה ... אבל שלא תחשבי שאני לגמרי לא קשורה למציאות) גגררר הם לא גרים בכלל במרכז? אוקייי בזאת הסתיימה ההודעה ההזויה הזאת יום טוב!

S m e l l y Cat

New member
חחחח יאיי../images/Emo108.gif

בקשר למתמטיקה - מה זה יתעצבנו עלייך?!! 4 יחידות זה אחלה. אל תשימי עליהם!:| והמממ אני יודעת שהבלונדיני עם האף הגדול[חחח לא יודעת איך קוראים לו] גר במרכז.. הוא שותה באותו בר שאח שלי נוהג לשתות בו[?] והוא לא יסע כל יום מהקריות לבר בת"א כדי לשתות כל יומשישי
-סוף-

the z girl

New member
נראה לי שהייתי בהופעה שלהם...

של לונה פארק.. אולי הם היו אלה שחיממו את היהודים.. לא יודעת.. בכל אופן לא היה כזה כיף כ לא הכרתי אף שיר לא שלהם ולא של היהודים. לא כיף.
אתם לא יודעים עליי הרבה דברים

the z girl

New member
הרגע עשיתי את זה לא?

חח טוב סתם לא אמממ הנה משו שלא ידעתם בקרוב אתם לא תשמעו ממני הרבה

למעלה