דברים שאתן כותבות

זה?

ילדה קטנה שמנסה לשחק באהבה. גופה הבהיר, היפה כל כך מחפש חום, ליטופים שקטים בחושך. ידיים זרות מטיילות על גופה, והיא ילדה קטנה והיא חושבת שהיא מבינה, ידיים זרות מטמאות את הגוף הטהור. שפתיים נוגעות בשפתיים, גל טעמים, והילדה טועמת בתאווה, שפתיים זרות מוצצות את תמימותה. מיטות זרות ושמיכה והיא שוכבת בשקט, פותחת גופה, נותנת לגעת, ללטף, לקחת. והיא כל כך יפה, כל כך יפה וכבר שכחה שהיא רק ילדה קטנה. ילדה קטנה שותקת ומחייכת, הידיים ממשיכות ללטף והיא נוגעת, בשקט בחמדה, מחפשת אהבה, מחפשת מקום להסתתר ומפקירה את עצמה ללבות אחרים שנוטעים בה זימתם והיא מתרוצצת מחיבוק לחיבוק, שפתיה טועמות גופים אחרים, היא אינה של עצמה עוד. ילדה קטנה, מתחפשת בבגדים יפים ויוצאת לכבוש ללבות והם כובשים את גופה. מחשבותיה מטמאות ונפשה הופכת שחורה ועוד פנים קרובות לפניה ועוד טעם זר נושק בשפתיה והיא שותקת וצוחקת, כאילו באמת. היא שוכחת מהי אהבה, יצר ממלא את מקומה, מוצאת פינה חמה של כמעט, מסתפקת בכלום ונותנת לכולם להתקרב, לחוש את פראותה, את בדידותה. לילות שלמים, ידיים נשלחות והיא מרשה והיא כבר לא מרגישה דבר ולפעמים בלילות של בדידות היא לוחשת לעצמה מבין הדמעות היא לוחשת לעצמה "טיפשה, זונה."

מכשפה

עומדת שם, קשורה לעמוד עץ רחב. עיניים רבות משוטטות על גופי, חומדות, מתנחמות, דוקרות. שם במרכז קשורה לעמוד, השנאה רוחשת בגלים עולים ויורדים מסביבי, מקיפה אותי בחומת בדידות עבה ושקופה, הם מסתכלים בי, חופרים אל תוכי, אל מהותי. משהו פוגע בראשי, כנראה אבן, והם צוחקים. ילד קטן בלי חולצה רץ לפני צוחק, מרים אבן וזורק אותך עלי, ואני מביטה עליו, והוא מסיט את מבטו במהירות. הם מתלחששים בניהם, שמועות מתגלגלות להן באוזני הקהל שהקיף אותי במעגל שונא. אני רואה אותו עומד בשורות האחרון, מבטו הכאוב חודר אלי כמו ירייה. עיניו העצובות מנופפות אלי לשלום במבטן. כנראה שזה באמת הסוף, ככה זה נראה. עכשיו הם עורמים מסביב קש ועצים, בונים סביבי חומה, עוד אחת. מישהו עומד עם לפיד דולק בידיו, הם צועקים, מתוך הפחד שהחל לחלחל אלי לא קלטתי מה שאמרו, אח"כ המילים חדרו אלי לאט, כמו טיפות של מים שנושרות משיער של ילדה, אך המילים לא היו חשובות, סתם ערבוב של הברות, חשובה המשמעות, והמשמעות חבטה בי בכוח מסרבת להשתתק. האיש עם הלפיד הדליק את חומת הקש שסביבי לקול הקהל, עכשיו אלו לא היו מילים, סתם צרחות חייתיות. האש נדלקה בבת אחת מציפה את עייני באור ובדמעות. בהתחלה היא הייתה כמו חזיון תעתועים, פורצת בלהבות מתוך הקש. אחרי זה היא התקרבה אלי, צורבת את גופי בחומה הלוהט. רציתי לצעוק, אבל נשבעתי, בדמי נשבעתי שלא אשבר מולם, לעולם לא אסלח לעצמי אם אתן לעצמי להישבר מול עיניהם מלאות הלעג, חזקה חייתי, חזקה אמות. אני כבר לא יכולה יותר, החבל חותך בבשרי והאש שורפת אותי. אני נשרפת, שמישהו יציל אותי, כואב לי. העולם הלך והצטמצם, רק צעקות, להבות ושמים עכורים מעשן אפור וסמיך. ואני שם בין כל אלה, עוד לא מתה כבר לא חיה והצעקות שלהם לא מפסיקות, הלוואי שיגמר כבר. זה לא נגמר, הצעקות והאש, בעיקר האש שעוטפת אותי וחונקת אותי מכל הכיוונים, אני לא נושמת, אני לא נושמת! הלהבות תפסו בכל, בשדה בו הם עמדו, ואני עומדת שם, כבר לא חייה אבל עדיין לא מתה, עומדת ורואה את האש תופסת גם בהם, שורפת גם אותם, האש שונאת את כולם, גם אותם. אני עומדת ועכשיו אני צוחקת.

Shusho

New member
אוו, me me me.

|פאקצה| טוב נדחף לפה אחד מהחדשים. כל השאר נמצאים פה. {הרגע גיליתי שיוצר אחד פחות מעריך אותי, איזה מעליב ועצוב זה.} ----------------------------------------------------------- ג'קי. יום חמישי 20 מאי 2004 זה לא שהעולם כזה גרוע, זו פשוט אני לא ממש מסתדרת פה. הולכת מפה לשם, רצה וקופצת ונעצרת מתי שבא לי, לא מתאימה את עצמי לקצב והזרם של החברה. אמא קראה לי שלי כשנולדתי, שמחה כשנולדה הבת לה יחלה כל כך. אני לא של אף אחד, באמת. לא מסוגלת להתחייב, קופצת מפרח לפרח ושותה מהצוף של כולם, לפעמים גם מהרעל, תלוי מי הבן אדם. שיניתי את השם, עכשיו כולם קוראים לי ג'קי. יותר מתאים לי, משהו יותר חוצלארצי כזה. משהו שלא באמת מפה, לא מהמציאות שלי. יש לי גם בעיה עם מסגרות, זה מה זה לא נכון בשבילי. ישבתי בבית ספר עד כיתה ט', ועכשיו אני פה, בחוץ. יצאתי לעיר הגדולה, המנותקת מהישוב בו חייתי במשך חמש עשרה שנים. פה בעיר, יש לי הכל. בבית המחסה לילדים שברחו מהבית נותנים לי אוכל, ואם יש מיטה פנויה אז גם מקום לישון. כשאין לי איפה לישון אני הולכת לגדי, לישון אצלו בבית, בדרך כלל אשתו בעבודה ויש מקום ריק במיטה. גדי די נחמד, אומר לי מדי פעם שהוא אוהב אותי, וגם מכין לי ארוחות ערב מפוארות אם יש לו מצב רוח טוב, ואני מחזירה לו בטובה. פעם הוא גם היה משלם לי, כשאשתו עוד היתה בהריון והיתה בבית רוב הזמן ולא היה לו איך להחזיר לי. עכשיו כבר לא, עדיף לי איזה גבר בחיים ולא כסף. יש לי כמה, יש גם את דן ועומר, שני חיילים בסדיר, חוזרים כל שבוע הביתה יחד. חברים טובים, היו שכנים מאז שנולדו, הלכו ביחד לגן, משם לתיכון, רבו על אותן בחורות, עישנו ביחד את אותה סיגריה, ושכבו עם אותה אחת, היא אני. ממש כמו בסרטים. עכשיו הם בצבא יחד, חוזרים לאותו בניין. דווקא חוסך לי זמן, לא תמיד יש לי כוח להגיע לכולם, הם באותו מקום ולפעמים אפילו רוצים יחד, כמו שהיו יחד פעם. סבבה, אני פתוחה לרעיונות חדשים תמיד. פעם ישבתי וניסיתי לפתור איזה מבחן בפיזיקה. לא ידעתי כלום, בהיתי בקיר. כשהנחתי את הראש על השולחן המורה באה וצעקה עלי להרים את הראש ולהתחיל להתמודד עם החיים. לפתוח את הראש קצת, בסוף זה יסתדר לי. אז ישבתי ופתרתי הכל, רק הפוך. הראש היה פתוח, אבל קצת עקום. מאז אני תמיד ככה. אני כבר לא בהלם כשבסמטאות החשוכות של דרום העיר מסתובבים הנרקומנים עם מזרק ביד, מחכים לדילר שיביא להם את המנה היומית שלהם, וגם לא מכל הילדות שמסתובבות שם. פעם חשבתי שזו רק אני שם, עם הרעיונות המשוגעים שלי, שאני הבחורה היחידה עם הראש הפתוח והנפש המשוחררת והפרועה, מסתבר שכולן כאלה, רק מעט מהן מקצינות. אני דווקא די מאושרת כאן, אני חושבת. עושה מה שבראש שלי, מקבלת את מה שאני רוצה ומשחקת את המשחק לפי הכללים שלי, לא כמו שם בבית. אבא ניסה להחזיר אותי פעם, בא עם המכונית, עצר ברחוב שם. חשבתי שזה עוד לקוח וכמו תמיד התכופפתי לעבר החלון, לראות אם הוא מעוניין, מסתבר שהוא היה מעוניין לקחת אותי הביתה. תפס אותי בזרוע, משך אותי אליו. כמעט והצליח לדחוף אותי פנימה, למכונית, ולנסוע כל עוד נפשו בו משם, אולם נעצתי את ציפורני החדות שבידי השניה בידו והוא שחרר את זרועי בהפתעה, צועק. הבין שלא יוכל להוציא אותי משם יותר ונסע. עכשיו אני קצת מתחרטת, אולי הייתי צריכה לחזור הביתה, שם לפחות היו קונים לי מה שאני צריכה, ולא הייתי צריכה לסחוב מחנויות או להוציא מהפח. נשמע די מושלם, העולם הזה. יש לי את גדי, שהוא חבר שלי, אבל קצת חסר לי מישהו אמיתי בחיים שלי, שיהיה איתי באמת ולא עם אשתו שהולכת ושוכבת עם גברים אחרים והוא נוקם בה באמצעותי. דן ועומר אמנם חבר'ה טובים, אבל חוץ מכסף ולפעמים קצת הנאה לא יוצא לי מהם כלום. הלקוחות לא מעונינים אפילו לשמוע מה שאני אומרת. עולה למכונית, יורדת, וכשנגמר הסיפור הם מעיפים אותי מהר משם, כמו מצורעת ומלוכלכת, עם שטר של חמישים שקלים ביד. כמו באמריקה הגדולה, כמו ברומנים ישנים. כשגדלתי במושב, הייתי קוראת המון. ספרים על גבי ספרים. הכי הייתי אוהבת לקרוא מחזות. לשחק אותם בראש, לדעת איפה עומד כל אחד בדיוק ולשמוע את קולות הרקע, גם אם הם מצוינים רק במילים. עכשיו די מתאים לי לשחק הכל בראש, כאילו שהכל אמיתי שם בחוץ. אני באמת גרה בארמון מלכותי, בו מפקדת הנאצים היתה פעם, ועכשיו כל מה שנשאר הם חפצים עתיקים, עצים ישנים וחריטות החיילים על הגילוף הצרפתי והיקר. אני שם, יושבת, מחכה לסוף שלא בא. עשירה, עם שום דבר בחיים. דווקא מתאים לי, לשחק ככה. אני משחקת תמיד מול כולם. לפעמים כשבא לי להשאר בסמטה ולישון, או במיטה בבית המחסה, מישהו כבר דוחף אותי משם ומזכיר לי שאני צריכה לצאת ולעבוד שם בחוץ, לשחק את משחק החיים. אמא היתה צוחקת עלי תמיד, כשהייתי שוכחת מעצמי ויושבת בחוץ על הדשא, קוראת ספרים ולא שמה לב למה שקורה מסביבי. פעם גם צעקו לי שהממטרות יפעלו בעוד מספר דקות ולא קמתי, וכשחזרתי הביתה היו צריכים לנגב אותי מרגל ועד ראש. פה אף אחד לא מנגב אותי כשיורד גשם, ואף אחד לא מכבס לי. אבל טוב לי עם זה, אני לא מסוגלת להיכלא במקום אחד. אולי קצת חסר לי האוכל של אמא, וחיבוק מאחי הגדול. מעניין אם אמא עוד חושבת עלי בכלל. האם היא מצטערת בכלל? אולי שכחה ממני כבר, ואולי חלתה מרוב צער. אבל אנשים לא מתים מצער, הם רק נסדקים. קראתי את זה פעם באיזה מחזה. אבל היא בטח כבר שכחה, ואף אחד לא מחכה לי שם בבית. זה לא שבאמת גרוע פה, זו רק אני שרואה הכל עקום, ולא מסוגלת ליישר את החיים. ממציאה לעצמי עולמות, על גדי, עומר ודן, על העיר הגדולה והחיים הטובים. כשסיפרתי את סיפור החיים שלי ליועצת בית הספר, בפגישה השבועית שלי איתה, מצאתי את עצמי מסתחררת במערבולת שאי אפשר לצאת ממנה. עכשיו כבר אי אפשר לצאת מפה, ואני מספרת לקירות את הסיפור. לפחות הם, והרופאים שנכנסים לפה התרגלו לקרוא לי ג'קי. זה לא שהעולם כזה גרוע, דווקא טוב לי פה. שקט, מביאים לי אוכל על מגש כסף, עם מזלג מפלסטיק כדי שלא אצליח לפגוע בעצמי או לצאת מפה. זה לא שהעולם כזה גרוע, זו פשוט אני לא ממש מסתדרת פה.

Shusho

New member
קשר.

{עוד אחד. תסבלו.} -------------------- חוט מפותל סביב עצמו פעם נקשר ופעם לא. אשה בעצמה מכונסת וחושבת אוהבת אולם בורחת מכאן. איש במיטתו ישן לבדו מחבק כרית קפואה בזרועותיו. חוט ערימת קשרים סבוכים פעם נפגשים ופעם לא.

Shusho

New member
אחרות, בועות.

אני יוצאת מבית הספר, מתעלמת מקריאות הגנאי והבוז שמשלחים בי נערים בכיתות הגבוהות ממני. אין לי לאן ללכת, אמא בעבודה כהרגלה, עד תשע בערב. אני הולכת ברחוב הראשי, מתערבבת ונעלמת בין קבוצות של תלמידים, חומקת בין שבע הנערות הצוחקות והמחייכות ובין שלושת הנערים הלועגים להן, המנסים לשוות לעצמם מראה גברי יותר ואגו מנופח. כמו כל אדיוט אחר, הם דוחפים אותי ובועטים בתיקי. כמו תמיד. חשבתי שבגיל מסוים זה נפסק, אבל מסתבר שגם בתיכון אני חייבת לסבול את זה. ונמאס לי. עד כמה אפשר להיות אדישה ועצורה בתוכי? הלוואי והייתי חסרת מעצורים ודוחפת אחד מהם בחזרה, עד שיפול וישבור רגל, או משהו. או שאולי ימות. שיתפוצץ. שיעלם מכאן. לעזאזל עם כל העולם הזה. לעזאזל. נמאס לי כבר לחיות פה, אני לא מסוגלת לשאת את העלבונות והחיים האלו יותר. אני חייבת ללכת מכאן. פונה לסמטה הצדדית, חשוכה במקצת, המובילה לגינה ציבורית שקטה ועזובה. בכל שנותי לא ראיתי אדם יושב כאן, ועץ מטופח אחד. מעיפה מספסל שבור באנג משומש, ונשכבת עליו. כאן הכל שקט. בשעות הערביים, כשמחשיך כאן הכל והעצים מכסים את הנדנדות בעליהם ובצילם, הציפורים מצייצות כאן, שרות מזמורים אחת לשניה ומברכות אחת את חברתה ברכת לילה טוב. מדהים לשמוע את המקהלה הזו ביחד, זה משהו כל כך מיוחד. הבטן קצת מקרקרת. חופרת והופכת בחפצים שבתיק ומוצאת שם רק מקל פלסטיק במיכל מלא סבון, מאלה שמפריחים בהם בועות סבון, כמו שאני אוהבת. את הסנדוויץ' שכחתי בבית, אני אומרת לעצמי. שותקת כמה שניות ומיד נוזפת בעצמי, כי לעזאזל, על מי אני עובדת? פשוט לא היה לחם בבית ולא אוכל לאכול. מפריחה בועות סבון אל האוויר הלח. רק אני ובועות הסבון. הציפורים הלכו לישון כבר מזמן, וחושך כאן. פנסי הרחוב נופצו על ידי אחת מהכנופיות באחת מתקריות ההתנגשויות בין השתיים. מן הבועות הסגלגלות משתקפים העצים במהופך, ואני. כולן מצביעות עלי, מתעופפות ברוח הקלה שנושבת מעלה ומטה, וחוזרות שוב אלי בחזרה. אחת מן הבועות עפה אלי, מתנפצת ישר על קצה האף. ^או שאולי ימות. שיתפוצץ. שיעלם מכאן.^ הופ. בועה מתפוצצת. הנה, זה שדחף אותי היום מתפוצץ. ועוד אחת. זה שקילל אותי מתפוצץ ומת גם הוא. והנה, אני דוקרת באצבעי בועה ענקית שעפה מעלה, והיא מתפזרת ברסיסים אל האויר. השלישי נגוז ונעלם. בום. עוד שלוש מתנפצות. בדיוק כמו התקווה שלי, בכל יום מחדש, כשאני הולכת בדרכי לבית הספר, ורואה ששוב הכל אותו דבר ושוב אהיה שנואה, שם. והנה, עוד אחת. מתפזרת לטיפות זעירות שנושרות מטה אט אט, מוצאות את דרכן לרצפה. ממש כמו הדמעות. עוצמת את עיניי, מרגישה בועות קטנות נוחתות אט אט, ברכות על עורי ומתנפצות. "ערב טוב ישראל, והרי החדשות. היום נהרגו שבעה נוסעים באוטובוס, בניהם שלושה נערים בני שש-עשרה, בפיצוץ מסתורי. הפיצוץ, שנראה בתחילה כפיצוץ חבלני היה פיצוץ עצמי של האוטובוס, כנראה תקלה באוטובוס עצמו, עקב דליפת דלק וקצר במגעים. עדת ראיה שעמדה במרחק חמישים מטרים מהמקום אמרה שהאוטובוס ריחף לו על הכביש, בשקט, ונראה היה שהתפוצץ ממש כמו בועה. הפרשה נחקרת ברגעים אלה על ידי המשטרה. תגובת המשטרה טרם נמסרה."

נעמה ע.

New member
את יודעת..

זה מזכיר לי, לא בדיוק, אבל בכל זאת- סיפור שנמצא בגמרא. זה על רב אחד, שמאוד רצה ללמוד תורה בישיבה שהיתה רחוק מהבית שלו. והוא היה נוסע לשם, ונשאר שם כל השנה, בלי לראות את אשתו וילדיו, וחוזר רק פעם אחת בשנה- ליום הכיפורים. בכל ערב יום כיפור אשתו היתה מצחצחת את הבית, מתכוננת לבואו, מתמלאת שמחה אחרי שנה של געגועים.. וערב יום כיפור אחד, אותו רב היה שקוע כל כך בלימוד, וכולם כבר נסעו הביתה, ורק הוא נשאר. לא שם לב איך שהזמן עובר.. בינתיים אשתו בבית התכוננה, ציפתה לבואו.. והוא לא מגיע.. ועובר הזמן, היא מחכה, מסתכלת בחלון, לראות מתי הוא יבוא.. והוא לא מגיע. וככה היא מחכה ממש עד שנכנס כבר החג, והשמש שוקעת. ואז היא מבינה שהוא כבר לא יבוא. ודמעה אחת זולגת מהעיניים שלה. באותו זמן, בעלה ישב על גג בית המדרש, ולמד. הוא לא שם לב לזמן שעובר, שכח מאשתו, וההבטחה שלו לחזור ליום הכיפורים.. ובדיוק באותו רגע, בו זלגה הדמעה מעינה של אשתו, נשבר הגג, ואותו רב שישב עליו נפל ומת.

Shusho

New member
איזה סיפור מזעזע ../images/Emo2.gif

לקחו לי כמה שניות להבין איך זה קשור לסיפור שלי, אבל בסוף הבנתי. אהבתי, נחמד. לקח חשוב.

Mashina Girl

New member
מול המראה.../images/Emo28.gif

מול המראה ניצבת מול המראה. רק אני. אני עצמי ואנוכי. בוהה בי בעיניי הקטנות שמסרבות להפקח. הן כל-כך קטנות עכשיו, שהדמעות שיוצאות מהן שקופות. נסוגה לאחור. מביטה עוד מבט. היד מונחת על הלחי, משכיחה דמעות שזלגו. מביטה במבט התמים, עם העיניים האלה. השנאה לא תגמר לעולם. עוד כמה צעדים אחורה, מבלי להתקל בשום דבר. הדרך חלקה. והמבט עדיין מופנה למראה. מרימה משהו כבד, אפילו לא שמה לב מה. זורקת לעבר המראה, מנפצת אותה לרסיסים. זה מה שהייתי רוצה לעשות לי, כי הפעם אני אשמה. הפעם אני זו שלא פקחתי את עיניי בכוח. הפעם אני זו שהתעלמתי מהכל. שנתנתי להכל מהידיים שלי ליפול. 21/5/04

Mashina Girl

New member
סבא.../images/Emo28.gif

(מונולוג) סבא .. היום ראיתי אותך, אחרי שלוש שנים. אחרי שהרגשתי שאני מוכנה לזה. עכשיו, אתה כבר נראה כמו כולם,כולם דומים. בעצם, מה שמאפיין אותך ואת שכנייך בביתך החדש, זה שכולכם בעצם גרים מתחת לאדמה, והדלת שלכם, היא מין אבן מוזרה, שלא ניתנת להזזה. החיים אצלכם שקטים, יותר מדי שקטים. ללא דיבורים, ללא נשימות, ללא חיים. אתה יודע,עמדנו כולנו סביבך, סביב ביתך החדש היום, סבתא בכתה,חיבקתי אותה חזק, בכיתי איתה,בתוכי. התביישתי שיראו אותי בוכה, אבל אחר-כך זה פרץ, ללא שליטה. הסתכלתי על האבן הזאת,המוזרה,שקרוייה מצבה, שבעצם מכסה אותך, שמך היה חרוט עליה. ולמטה,היה חרוט: "אבא,אתה חסר". חסר. בהחלט חסר. לא יכולתי להאמין ששם נמצא אדם,שפעם היה ..סבא שלי. שפעם היה משהו שכל-כך קרוב לליבי, שפעם היה משהו נושם, חי, טוב לב. היה חם, אני יודעת בתוך תוכי, שמשב הרוח שפתאום היכה בנו, ורק בנו, לא היה סתם. זה היית אתה,שדאגת לנו, שלא יהיה חם. הרגשתי אותך, סבא .. לאחר כל התפילות, כל אחד בתורו בא,ודיבר איתך,נישק את "הבית" שלך. הגיע תורי, בסוף. רציתי להיות איתך,לבד. לא רציתי שיהיו שם אנשים. בסופו של דבר התיישבתי על ברכיי, ו..נגעתי .. "בך" .. דיברתי אליך, מהלב. בכיתי. אמרתי שאני מתגעגעת. כל מה שנותר ממך זה מין מקום קטן, שניתן להדליק בו נר, לבקר אותך, לדבר אליך. אבל זה לא הדדי. אי-אפשר לקבל חיבוק אוהב כמו פעם, נשיקה קטנה, או איזשהו חיוך, או קריצה. כשאני חושבת עלייך, אני נזכרת בזה שהייתי קטנה, תמיד הייתי באה אליכם. תמיד אני וסבתא היינו מנסות לגרום לך "לקנא", שאני איתה. בצחוק. מן משחק שכזה. הלוואי ויכולתי להחזיר את הזמן הזה. הלוואי. מתגעגעת. מאוד. אני.

Mashina Girl

New member
מגדל של קוביות.../images/Emo28.gif

מגדל של קוביות ניצב מול עיניי. כשנולדתי, נוספה קובייה. כשהתחלתי לדבר, גם כן. כשהלכתי, נוספה קובייה. כשצעקתי, גם כן. כשבכיתי, נוספה קובייה. כשלמדתי, גם כן. כשנהנתי, נוספה קובייה. כשסבלתי, גם כן. כשטעיתי, נוספה קובייה. כשצדקתי, גם כן. כשנעמדתי, נוספה קובייה. וכך זה נעצר, כן. מגדל של קוביות ניצב מול עיניי, ומתפרק לאט לאט, קובייה קובייה. כל פעם שדבר קורה, הוא מפחית קובייה. ואני איתו, נעלמת. לאט לאט, גם כן.

Mashina Girl

New member
לפעמים../images/Emo28.gif

לפעמים אני מרגישה הכי בודדה שרק אפשר. ובכל זאת יש לי אותו. לפעמים אני מרגישה כל-כך פגועה. ושום דבר לא ירפא לי את פצעיי. לפעמים רק מביטים בי, וכבר אז רואים את הכאב. לפעמים בוהים בי במבט מזלזל, וזה מה שעושה לי את הצביטה בלב. לפעמים אני רוצה להיות ציפור, לעוף כחופשייה וצחורה מעל כולם, לראות את נופי העיר והכפר, ולהשרות שלווה ונחת בם. לפעמים אני רוצה להיות נמלה, קטנה ככל שתהיה. כדי שאף אחד לא יבחין בי ובמעשיי, ולא ידרוש דין וחשבון מדבריי. לפעמים אני רוצה להיות אני. אני, בלי שום מעצורים וגבולות. וכשיש מקום כזה שאני יכולה להיות אני, הוא חייב להירמס על ידיי חיות אחרות. לפעמים אלו ציפורים, או אפילו נמלים. יכול להיות נמרים ואפילו נחשים. הפעם זה לא הם, שהרסו לי את המקום. בני אדם היו הם, רמסו אותי מהמקור. טוב נמאס לי להוסיף.. בינכה אנשים לא יבינו בכלל על מה מדובר בשומדבר כמעט.. הלכתי לי :) בה ביי!

The Charmd One

New member
תוסיפי...../images/Emo79.gif

את כותבת מקסים. אהבתי במיוחד את זה, ואת המגדל של קוביות. :]

paperdoll16

New member
זה אחד הקטעים החזקים שלך..../images/Emo54.gif

הוא עצוב וחזק. אני אוהבת אותו מאוד. כתיבה מצוינת. כשכותבים מהלב על דברים כואבים/משמחים זה יוצא הכי טוב והכי יפה. אוהבת אותך.

greeneye

New member
שמעי,

אין לי סבא ולא היה לי והזלתי דמעה. זאת אומרת...אין לי תכלס קשר לאנשים יותר מבוגרים מהורים, זה נראה לי מוזר, הקשר הזה, כי לי אין ולא היה גם. אז...אם נגעת בי...זה היה חזק.

למעלה