דברים מוזרים קורים למחשב שלי...

wranger

New member
דברים מוזרים קורים למחשב שלי...

1. היה לי מסנג'ר ישן, כזה שהגיע עם הוינדוס, ואז החלטתי להתקין גרסא חדשה יותר, את 6.1 נדמה לי. המצב עכשיו הוא כזה, שכאשר אני מדליק את המחשב הוא מתחבר אוטומטית עם הגרסא הישנה - ואני לא מוצא שום קיצור דרך שמפעיל אותה, ולא אייקון ולא כלום, ומבחינתי אני נראה כאילו המסנג'ר הישן בכלל לא עובד, ובכל זאת אני מקבל הודעות מאנשים שרואים אותי אונליין. אם אני רוצה להפעיל את גרסא 6.1, אז אני מקליק על קיצור הדרך שלה, מקבל הודעה בסגנון "המחשב שלך התחבר למסנג'ר ממקום אחר", או משהו כזה, ואז מופיע לי אייקון בשולחן העבודה, ואני רואה שאני אונליין והכל בסדר. אבל איך מעיפים את הגרסא הישנה?! 2. טוב, נמאס לי סופית מנורטון אנטיוירוס. הוא מוצא לי וירוסים, וכשאני אומר לו למחוק אז הוא מתחצף, מוציא לשון ואומר שהוא לא יכול. יש אנטיוירוס נורמלי אחר, שהוא קצת, רק קצת, יותר ידידותי?

lmnop

New member
תשובות

1. תבדוק למעלה בשאלות נפוצות (מוזר ב3 ימים האחרונים לכולם יש את הבעיה הזו) 2. תנסה להריץ סריקה און ליין באתר של סימנטק ו להריץ באתר שלהם חיפוש לגבי כל וירוס שנורטון לא הסיר לך, יהיה לך שם מדריך מפורט להסרת כל אחד מהם

Slayee

New member
לא לעדכן את הגירסא של המסנג'ר../images/Emo70.gif

אתמול כשעשיתי את זה חטפתי וירוס סוס טרוייאני. לקח לי כמה שעות עד שנפטרתי ממנו... ממקורות אחרים שמעתי שזה קורה הרבה. עדיף פשוט לא להריץ את העידכונים המטופשים שלהם. ולגבי בוירוסים... תדבר איתי כשאתה חוזר.

Westcoast Rider

New member
אני עדכנתי שלשום - ולא נכנס שום דבר

לא טרויאני ולא וירוס... אולי זה היה לפני כן ולא שמת לב ?
בקשר להסרה של המסנג'ר.. תעשה חיפוש. אני גם רשמתי משהו בהתחל>הפעלה .. משהו עם הרג'יסטרי - וזה 'מחק' את שתי הגרסאות של MSN , גם את החדשה וגם את הישנה. ואז פשוט שאתה מפעיל את MSN 6 (או 6.1) זה עושה התקנה קצרה, אתה מכניס שם משתמש וסיסמא - והכל בסדר

Westcoast Rider

New member
טוב אבל עשיתי סריקה אתמול

והאנטי וירוס לא מצא כלום
יכול להיות שאני צריך לסרוק עם AdWare ? יש לי את התוכנה אני פשוט מתעצל להפעיל אותה
.

למעלה