דאף

מצב
הנושא נעול.

המסתנן

New member
דאף

דאף
היום ניצפה הדאף הראשון של אגד לבן יפה מדגם מארס בקו ? נכון 567 בשעה 6,20 מכ"ס . הוא נשמע חלש ופותח גרוע עם המון רעש רקע ?

איליה.

New member
ראיתי אוטובוס לבן של אגד בתמח"ת

דאף
היום ניצפה הדאף הראשון של אגד לבן יפה מדגם מארס בקו ? נכון 567 בשעה 6,20 מכ"ס . הוא נשמע חלש ופותח גרוע עם המון רעש רקע ?
ביום ראשון. הוא לבן ויש עליו סמל ירוק של אגד לכל הגובה. אם אני לא טועה, הוא היה מדגם עירוני. זה אותו אחד, או שהאוטובוס שאתה מדבר עליו הוא מדגם בינעירוני?

המסתנן

New member
לא

ביום ראשון. הוא לבן ויש עליו סמל ירוק של אגד לכל הגובה. אם אני לא טועה, הוא היה מדגם עירוני. זה אותו אחד, או שהאוטובוס שאתה מדבר עליו הוא מדגם בינעירוני?
לא
זה בין עירוני נכון סמלים בגובה לכול האורך הצבע יפיפה לבן נורמאלי ולא ירוק מזעזע נראה נחמד?

oren*

New member
זזתי, אחזור בעוד עשרה ימים ../images/Emo160.gif

דאף
זזתי, אחזור בעוד עשרה ימים

שיהיה לכולכם המשך קיץ מהנה, חופשה רגועה ובטוחה (למי שבחופש
) ואל תעשו לאיליה. חיים יותר מדי קשים
מזג האוויר לא מזהיר (בתאילנד - מעונן וגשום), אבל מקווה לחזור עם תמונות של תחבורה ציבורית מסוגים שונים. שמרו על עצמכם

suprman1

New member
ועם ה-../images/Emo160.gif הזה תטוס לתאילנד

מזג האוויר לא מזהיר (בתאילנד - מעונן וגשום), אבל מקווה לחזור עם תמונות של תחבורה ציבורית מסוגים שונים. שמרו על עצמכם
ועם ה-
הזה תטוס לתאילנד
בואינג 767-200 של אלעל, המידע על סוג המטוס באדיבות אתר נתב"ג. התמונה צולמה בשדה התעופה של בנקוק, לקוחה מאתר Airliners.net מקווה שתהיה לך חופשה נעימה ושתצלם לנו את הטוקטוק- תחבורה ציבורית מאוד מעניינת בתאילנד המורכבת מתלת אופן עם מנוע קטן
...

איליה.

New member
תהנה, אורן ../images/Emo13.gif

תהנה, אורן

אני מבטיח להחזיר לך את הפורום כמו חדש.

יצחקA

New member
בבנגקוק יש מחירים שונים לאוטובוסים.

תהנה, אורן

אני מבטיח להחזיר לך את הפורום כמו חדש.
המחיר הזול יותר לאוטובוסים הלא ממוזגים והזול פחות לאוטובוסים הממוזגים. בכלל, משתלם לנסוע שם עם מונית, רק לבדוק שלא לוקחים מחיר שלא מתאים למציאות. יש בחברת האוטובוסים שם, אוטובוס מפרקי ורגיל המזכיר את 200, ממה שאני יודע. כל פעם שאני רואה אותו אני רואה את 200( זה מרצדס...) תהנה בתאילנד איציק

אני מקווה שאתה טס בחברת התעופה של..

המחיר הזול יותר לאוטובוסים הלא ממוזגים והזול פחות לאוטובוסים הממוזגים. בכלל, משתלם לנסוע שם עם מונית, רק לבדוק שלא לוקחים מחיר שלא מתאים למציאות. יש בחברת האוטובוסים שם, אוטובוס מפרקי ורגיל המזכיר את 200, ממה שאני יודע. כל פעם שאני רואה אותו אני רואה את 200( זה מרצדס...) תהנה בתאילנד איציק
אני מקווה שאתה טס בחברת התעופה של..
בנקוק (בנקוק אירליינס?) הדיילות שלהם, משהו מיוחד!

alantan

New member
הבוקר חזרתי משם עם ה-767 של אורן!

הבוקר חזרתי משם עם ה-767 של אורן!

מצב
הנושא נעול.
למעלה