גרסא אמריקאית

• פותח הנושא Maky
  • פורסם בתאריך

Maky

New member
גרסא אמריקאית ../images/Emo53.gif

קוראים לי מאקי ואני שחקנית WOW (אוהבים אותך, מאקי!) הבעייה היא כזאת: את המשחק המקורי רכשתי בארה"ב ואני משחקת על שרת אמריקאי. כמו כולם בגילדה שלי גם אני ציפיתי ליום שבו אוכל לרכוש את ההרחבה ו... עושה רושם שהיום הזה לא יגיע! אני לא מוצאת גרסא אמריקאית של ההרחבה בשום מקום. ניסתי כמה אתרי מכירות אמריקאים ורובם מציינים שלא ישלחו מחוץ לארה"ב (וגם אלה שמציינים שכן ישלחו, בסוף לא שולחים). מישהו יודע איפה אפשר לקנות את הגרסא האמריקאית? בלי ההרחבה פשוט לא בא לי להיכנס ולשחק...

אני לא לגמרי בטוח בנושא...

אבל יכול מאוד להיות שאפשר יהיה להשתמש בהרחבה גם אם היא מאיזור אחר. שווה לבדוק קודם (תשאלי GM בתוך המשחק). הרי יש הרבה שחקנים שעברו מדינות בשנים האחרונות (אנשים שעובדים בחו"ל, מהגרים, סטודנטים וכו').

Sheli Sade

New member
שאלתי את Blizzard - אי אפשר ../images/Emo10.gif

אחרת אני הייתי קונה בארה"ב את ההרחבה... יש לנו קרובים שחוזרים משם...

Maky

New member
גם אני שאלתי אותם

ובאמת אי אפשר. ההצעה הטובה ביותר שלהם הייתה שאני אעביר את הדמויות שלי לשרת ארופאי (לא בטוחה אם בתשלום או לא).

רוקי

New member
זאת גם אופציה

היו הרבה שעשו את זה כשהשרתים האירופאים נפתחו (ולאנשים היתה הגירסה האמריקאית). שווה לשקול את ההצעה.

alexandron

New member
איזה מצחיקות אתן,

ההיא קרובים שלה באים מארה"ב והיא לא יכולה לקנות שם כי זה לא מסתדר, ואת דווקא צריכה מארה"ב כדי שיסתדר.... או שלא הבנתי נכון? אני בטוחה שתשמחו לעזור אחת לשנייה.

Sheli Sade

New member
אז זהו שבזמן שכתבתי "חוזרים משם"

התכוונתי שממש עכשיו הם חוזרים - הם היו על המטוס....
אחרת הייתי מציעה בעצמי....

Maky

New member
אני בהתכתבויות איתם :)

הם די התקווה האחרונה שלי (חוץ מללכת לחנות הקרובה ולקוות שנשארו להם עותקים מהגרסא הארופאית).

cwn

New member
את יכולה לקנות סריאל אונליין

אני די בטוח שזה אפשרי... את קונה את הסריאל אונליין, מורידה את ה-client ואת מסודרת, אני מציע לך לבדוק את האפשרות הזו.

idos2

New member
לא ניתן להוריד את הגרסה

באופן חוקי, או לפחות עדיין לא. מה שכן ניתן בקלות להזמין מEbay, כתוב שם משלוח תוך 4-6 ימי עסקים והעלות כולל המשלוח היא פחות מ52$ שזה 220 שקל

alophind

New member
מאקי... הנה פתרון עקום.

אני שיחקתי גם בגרסה האמריקאית וגם בגרסה האירופאית. הדבר היחידי שאת צריכה לעשות זה לשנות את ה login server בקובץ ההגדרות (פשוט מאוד). מה שיקרה זה שלא תוכלי להתקין את TBC האירופאי על ה WOW האמריקאי , אבל את כן יכולה להתקין עותק של WOW אירופאי , ואז את TBC האירופאי ופשוט לשנות את ה login server לשרת האמריקאי. הבעיה היחידה שתהיה לך זה שאת כנראה צריכה CD KEY אמריקאי כדי לשדרג את החשבון האמריקאי שלך (אם יש לך חברים טובים , תשלחי כסף שיקנו את המשחק ושישלחו לך במייל רק את ה CD KEY). אם את צריכה עוד עזרה בנושא ... בבקשה.

Maky

New member
המון תודה ../images/Emo39.gif

לצערי אין לי חברים טובים בארה"ב, אני מניחה שאחרת כבר הייתי מבקשת מהם לשלוח לי את המשחק...

Maky

New member
המון תודה על ההצעה!

אבל אנחנו לא נמצאים בארץ כרגע, מה שמאוד מייקר עלויות (משלוח) בסוף הלכנו על הגרסא הארופאית...

למעלה