גרושים וגרושות

גרושים וגרושות

מאחר והיום נושא הגירושים הוא כבר נחלת הכלל , ועכשיו שבגילי כבר ישנם בנות ובנים שמתחילים סיבוב שני האם היה מרתיע אותכם לצאת עם גרוש/ה (בלי ילדים) והאם היה מרתיע אותכם לצאת עם גרוש/ה (עם ילדים)

nescafe

New member
ואני אומרת.......

עדיף גרוש מאשר נשוי ולא באושר... בשורה תחתונה: לא פוסלת

nescafe

New member
אם הוא רווק או גרוש...

זה לא השיקול... אם הוא ימצא חן בעיני- אצא איתו, ואם לא אז לא אצא איתו... בקשר לילדים...אהההההמממממ...אשקר אם אומר שזה לא יפריע לי... זה מסוג המצבים שאני לא יודעת איך הייתי נוהגת...

mich78

New member
הייתם יוצאים עם

בחור/ה אחרי מערכת יחסים של שנתיים ומעלה ? רוב הזוגות הגרושים הינם ללא ילדים, אז מה הבעיה שלרווק/ה אין גט ביד ומה עם כל הזוגות שגרים ביחד ונפרדים לאחר שנה או יותר ותחשבו על זה

Le Duke

New member
?ever say never. what's the problem

are they infected or something? who knows ,you might encounter a nice girl and eventually find out that she is divorced

שגיא24

New member
but I ment every word of it ../images/Emo168.gif

Sorry it's not make sense to you, but for me it does Have a nice day!

לא מרתיע

גרוש / גרושה בלי ילדים, לא מרתיע. יחד עם זאת לפעמים מצריך הירהור שני, או משיכה קצת יותר חזקה מבדר"כ כדי לפוגג את החששות. לגבי גרוש / גרושה עם ילדים , זה קצת יותר מורכב.

dudusch

New member
לא הייתי פוסל על הסף...

קשר עם גרושה ללא ילדים לא אמור להיות בהכרח יותר בעייתי מקשר עם מישהי שבעברה קשר רציני וארוך. זה לא שלגרושות בהכרח יש שריטות מיוחדות שפוסלות אותן מלהיות מקשר עם גברים בסיבוב הראשון שלהם. קשר עם גרושה שלה יש ילדים זה סיפור שונה עבורי, מאחר ואיני מרגיש שאני מוכן להיות במערכת יחסים בה מצד אחד אני לא במקום הראשון (כמה אגואיסטי), ומצד שני עשוי להיתפס בעיני הילדים כאיום ולהיות ב"מלחמה"...

יש..יש להן שריטות...

לפעמים עמוקות-אתה יודע, כאלה עם צלקות...
ולשאלתך גבר- אני מעדיפה גברים גרושים על כאלה שלא היו במערכת יחסים רצינית, ולו אפילו אחת בחייהן...הוא אינו שונה בעיניי מכל גבר שהיה במערכת קבועה אחרת-רק שהוא היה צריך לראות את פרצופם המעצבן והחוקר של הרבנים-וזה כל ההבדל!!!! ולא אצא עם גבר עם ילדים-כי אני לא מוכנה נפשית ל"משפחה אינסטנט"... ולגביי באופן אישי-כל הגברים שרצו בחברתי-טענו כי העדיפות לאישה בסטטוס הנוכחי שלי גדולה מאישה רווקה חסרת נסיון...

למעלה