גרביונים

נופר30

New member
גרביונים

מחר אנחנו ביום הסתבבויות ( ראשון מאז התחלנו את ההכנות הכל היה תמיד או בשישי או בערב ) אז החלטתי לסיים עם הדברים האחרונים והקטנים שיש לעשות והשאלה לגבי גרביונים האם לקנות גרביונים לבנים או בצבע הגוף? והשאלה הכי חשובה מאחר ויש מחטב ( מהמותן כלפי מטה ) קצת קשה לשים על זה גרביון ( מבצע צליחת ים סוףיהיה ללכת לשירותים ) האם מישהי יודעת או מכירה גרביונים שמגיעים רק עד הירך ? והאם הם טובים ? מנא

nikit1

New member
לגבי הגרביונים

הי נופר, אני היתי ביום החתונה עם גרביונים שמגיעים עד הירך- ירכונים וזה מאד נוח. באופן כללי אני מעדיפה אותם על גרביונים רגילים, זה הרבה יותר נוח לדעתי.ואת מתחתנת במאי, כבר חם מאד, נראה לי שיהיה לך נוח בהרבה עם ירכונים גם מהבחינה הזו. לגבי הצבע אני חושבת שעדיף צבע גוף, לבן נראה לא טבעי אבל זה כמובן עניין של טעם.

גרביונים: שיהיה גם זוג להחלפה !

שלום נופר. קראתי לא מזמן איזה סיפור מדאיג על כלה שנקרעו לה הגרביונים בחתונה, היתה לה שמלה קצרה מקדימה ולא היה לה זוג להחלפה וזה מאוד הלחיץ אותה והרס את השמחה. עד כמה שאני זוכרת, השמלה שלך בהחלט לא קצרה מקדימה, אבל בכל זאת, נראה לי רעיון טוב שיהיה עוד זוג להחלפה

maal

New member
נופרי../images/Emo140.gif

אני מסכימה עם ניקיט שעדיף גרבונים בצבע גוף טבעי.....

kisses

New member
יש גרביונים עם מחטב זה מה שאני

קניתי בצבע גוף וזה לא אמור להיות יקר בסביבות ה-25 ש"ח

dorlim

New member
גרביונים או ירכונים?!

קודם כל לענין הצבע, זה ענין של העדפה אישית, אני מעדיפה צבע גוף. לשאלה האם גרבונים או ירכונים - במקרה שלך לדעתי עדיף ירכונים, את מתחתנת במאי ועשוי להיות לך חם מידי גם עם גרבונים והמחטב. מה גם שאין את הבעיה של "נזילה" של הירכונים - הם יהיו תפוסים תחת המחטב. יש היום ירכונים עם סילקון בחלק העליון שאמור להצמיד את הירכון לרגל. אני עדיין מתלבטת בעניין כי אין לי מחטב ובאופן כללי פחות נוח לי עם ירכונים, אני תמיד מרגישה שצריך ל"תפוס" אותם. ולכן קניתי גם גרבונים וגם ירכונים ואני אחליט ביום החתונה. בכל מקרה, מה שלא תחליטי קחי אחד ספר, שיהיה

לי27

New member
אני שונאת ירכונים אני מרגישה

שזה מחלק לי את הרגל לשני חלקים. (לשומן ברגל בחלק שמעל הגומי של הירכונים והשומן שמתחת לגומי.
חוצמזה זה מרגיש לי לא טבעי. אבל כנראה שזה הרגשה אישית וכנ"ל גם צבע הגרביונים. אני לקחתי צבע גוף עם מחטב כי לא בא לי להרגיש בחליפת צלילה
עם מחטב כזה מסיבי נפד. אבל שוב זה כנראה עניין אישי.

lital_f

New member
גם לדעתי צבע גוף

ויש לי עוד הצעה: אם השמלה שלך ארוכה ואם נוח לך: גרבי ברך. זה מה שהיה לי (וגם לי היה מחטב) והיה מאוד מאוד נוח. ניסיתי ללכת עם ירכונים לפני החתונה ובאיזשהו שלב אחד מהם הפך לקרסולון
.

maz

New member
ברכונים בצבע גוף

זו היתה הבחירה שלי. למרות שהחתונה היתה בחורף לא יכולתי לחשוב על גרבונים - פשוט חם מידי. אם השמלה ארוכה אין סיכוי שיראו את הקצה שלהם.

tigerlili

New member
גרביונים

ירכונים ללא ספק!!! הירכונים עם הסיליקון נתפסים פיצוץ! כניסיתי אותם קפצתי, השתוללתי, רקדתי והם פשוט לא זזו. קצת מוזר ללבוש אותם בהתחלה, ולפעמים מרגיש כאילו הם מחליקים, אבל צריך להתאמן איתם כמו עם הנעליים. לגבי הצבע, אני דווקא בחרתי בלבן, אבל רק בגלל שמצאתי לבן כמעט שקוף לחלוטין. רוב הלבנים שמצאתי היו לבנים מידי.

הדר לו

New member
הידעת? שיש גרביון מחטב??

אז אולי תוכלי לחסוך את העניין של גרביון וגם מחטב...

נופר30

New member
יודעת יודעת

אבל גרביון מחטב מחטב עד לתחילת הירך ואני רוצה עד לסוף הירכך ( תודה)

tamtamy

New member
גישה אחרת - בלי גרביונים

אני בד"כ לא לובשת גרביונים בעיקר מאחר ואני אלרגית לבדים סינטטים, אבל זה גורם לי לשאול - למד בכלל צריך גרביונים. הרי 99% מאיתנו הולכות עם שמלות ארוכות, אז ממילא לא רואים את הרגליים. וגם לא יפה אם נועלים סנדל שרואים מבצבץ באצבעות את הגרביונים. אני התחתנתי בחורף, כמובן לא לבשתי גרביונים ולא הרגשתי בחסרונם משום בחינה. מה דעתכן?

ayush

New member
גם אני לא חושבת על גרביונים מאותן

הסיבות שהזכרת - הרי גם ככה לא רואים את הרגליים.. ואני שונאת גרביונים. עד שנפתח השרשור הזה לא חשבתי על זה בכלל ועכשיו אני לא כל כך יודעת.. אני מתחתנת בקיץ וגם בלי גרביונים אני אלרגית לחום.. האם זה כל כך נורא לא ללבוש????

Ronnie*

New member
בכלל לא נורא, לדעתי...

אני אישית חייבת גרביונים מאיזשהו סוג, אחרת הנעליים לא יהיו לי נוחות (נעלי בובה, סגורות מקדימה). אבל אם זה מסתדר לך מבחינת הנעליים, אני לא חושבת שזה הכרחי בכלל...

למעלה