גרא בוקר טוב

גרא בוקר טוב

אני חושבת שהגיע הזמן שגם אני אשתמש בשרותיך יש לי בעיה קטנה עם בני. הבן שלי החליט שכואבת לו הבטן וזה נמשך כבר כמה ימים. ביום שישי ושבת הוא אכן היה חולה והרגיש מאוד לא טוב ולכן ביום ראשון נשאר בבית איתי אבל כבר ראו שיפור במצבו והוא הרגיש הרבה יותר טוב. לכן אתמול כבר החלטתי לשלוח אותו לגן והילד לא רצה ללכת לגן ניסיתי לשכנע אותו ובדרך לגן הוא הודיע לי שהוא יעשה בגן בעיות של כאבי בטן. אכן בבוקר קראו לי לבוא לקחת את בני כי הוא לא מרגיש טוב ובדרך הביתה הבן הודיע לי שהבטן תכאב לו עד יום שישי. אני חייבת לציין שיש לו אחות קטנה שלפני כמה חודשים היתה בבית 6 שבועות עם רגל שבורה. ועוד פרט קטן ששכחתי לציין הבן הוא בן 5. איך מתמודדים אם המצב???? בנתיים אני בבית איתו כי הוא לא מוכן ללכת לגן הוא רוצה להשאר בבית וגם ניסיתי לדבר איתו לדעת אם יש משהוא בגן שמפריע לו והוא אומר שלא. וגם דיברתי עם הגננת והיא אומרת שהיא לא רואה בעיה איתו בגן. תודה מראש על ההתייחסות ליהי

גרא,

New member
היום תכאב לי הבטן....

בנך בן החמש,כנראה מקנא מאוד באחותו הקטנה,שאיני יודע מה גילה,מרגיש מקופח וחש כנראה שתשומת לבך הבלעדית הוסתה לעבר אחותו.הוא רוצה להישאר בבית כדי לקבל לפחות חלק ממה שנגזל ממנו,אבל גם להיות בטוח,ולשמור שלא תביאי עוד אחת... לגבי הגן: עליייך להיות מאוד אסרטיבית כלפיו,ולא לאפשר לו להרוויח רווח כלשהוא,דרך כאב הבטן המלאכותי.זאת בתנאי שאת יודעת בוודאות שאין לו בעית אמת,אחרי בדיקה אצל רופא המשפחה זאת על רקע העובדה שהוא מודיע לך שמחר ומחרתיים תכאב לו הבטן...ולכן הביאי אותו לגן עם ``כאב הבטן`` המדומה שלו,הסבירי לגננת את הסיטואציה,וגם אם במשך היום יתלונן על ``כאב בטן`` הגננת תנסה להעסיקו במשחק שאוהב. עצם העובדה שאת באה במשך היום בגלל ה``כאבים`` מהם הוא ``סובל`` מחזקת את תגובת ההתחזות שלו. בנוסף ומאחר ובנך מאוד רוצה תשומת לב,וזקוק לה,עלייך להקדיש לו לבדו,זמן רב ככל האפשר.לכו לטיול,להצגה,לשעת סיפור רק שניכם.

למעלה