גראד קפץ לבקר אתלי הערב

שי ז.

New member
גראד קפץ לבקר אתלי הערב

בדיוק נכנסתי לשכונה כשהיתה האזעקה ושני בומים אדירים נשמעו. טיל אחד בין הבנין שלי לבנין השכן ועוד אחד ברחוב מקביל. למזלנו ללא נזק משמעותי או נפגעים פרט לנפגע חרדה אחד.

לא מפסיקה לחשוב על כל תושבי הדרום הגדול

והמופגז. ליבי עם כל החיים בחרדה יום יומית מתעצבנת מהמושג: "רק" נפגעי חרדה שי, בלי גבורות מיותרות - תזהר ותשמור על עצמך כולכם שם - זו לא בושה לפחד ולהשמר

שי ז.

New member
להישמר זה בטוח ואין פשרות בנושא

אבל לפחד אין ממה. אני מקפיד להיכנס למרחב מוגן בכל אזעקה, משתדל להיות בחוץ כמה שפחות במיוחד לאור העובדה שכשאזעקה תופסת אותי ברכב אין לי סיכוי להספיק לצאת ולהגיע למחסה ראוי אבל לפחד אני לא מפחד. כל זמן שעושים מה שצריך אז גם פגיעה ישירה תיגמר בנזק לרכוש בלבד ומה שנגמר רק בכסף ובאי נוחות זו חצי צרה.

שי ז.

New member
ובקשר ל"רק נפגעי חרדה"

ה"רק" הוא בגלל שנפגע גוף לרוב הוא גם נפגע חרדה רק שבפגיעת החרדה שלו לא מטפלים.

שי - צריך לתת מקום גם לפגיעות החרדה

יש כאלו שזו נכות לכל החיים אצלם. בתור תושבת הצפון הצפוני מאוד אני נתקלת בהם כל יום. מספיק שספה תזוז בקומה מעליהם והם כבר במקלט........... פן נוסף - כלפי חוץ, כלפי כל העולם - זה מפחית מכמות הפגיעות כאן וזה לא נכון. נפגעי חרדה הם נפגעים לכל דבר. אם מציינים כמה נפגעים יש, יש לכלול אותם ולהשתמש במילה כללית - נפגעים או פצועים

שי ז.

New member
זה ברור. אני לרגע לא ממעיט בחומרת

פגיעות החרדה רק שכמעט כל נפגע גוף הוא גם נפגע חרדה ומזה בכלל מתעלמים גם בתהליך השיקומי של אותו נפגע גוף.

אצלנו לאזעקות נמאס לעבוד

והממ"דים באוניברסיטה עדיין נעולים. חלם, כבר אמרתי? זה מצחיק, אבל המצברוח של הילדים כאן טוב יותר ממה שהיה לפני שירו עלינו. מעדיפים את המצב הזה על הציפיה הדרוכה. מספר נפגעי החרדה, לעומת זאת, מהאירוע של אתמול ממשיך לעלות. פעם ראשונה שהעיר מופגזת... תמיד יש פעם ראשונה.

lital_helmer

New member
זה גם מה שאמרתי

אני מעדיפה מצב כזה מאשר לשבת ולחכות שזה יקרה. קשה לי להסביר...

שי ז.

New member
לא בדיוק

זה כמו לפני זריקה ראשונה ואחרי הנפילה זה כמו להמתין לשאר סדרת הזריקות.

נכון, אבל אז אתה כבר יודע בפני מה אתה עומד

הציפיה הדרוכה ללא ידוע היא הכי גרועה (לפחות מהבחינה של באר שבע, אני לא מדברת על מי שחוטף גשם).

למעלה