ג'קי -התנצלות שלי + הסבר

גרף,בלוגריטמי זה נראה קצת אחרת-

בכל אופן מקבלים את השבירה של מגמה עולה בגרף לוגריטמי-קודם לגרף לינארי.

מסכים עם כל מילה

יש לשים לב גם לגרף השבועי שייצר תבנית דובית ובמיוחד לגרף החודשי שיצר אף הוא תבנית דובעת מזה זמן רב.

JackBar

New member
עזוב אחי, אמרנו שסגרנו עניין

לגבי הפטיש, דוביד הפנה את תשומת ליבי על כך שרשמת שלפנינו תבנית "הנדון התלוי" והסברתי לדוביד שתבנית כזאת יכולה להופיע רק בסיום מגמת עליה דהיינו בתחילת תיקון טכני. ברגע שתבנית זאת מופיעה בסוף תיקון טכני או במגמת ירידה אזי זאת תבנית "פטיש" וכידוע לך תבניות יפאניות עובדות רק על המגמה המינורית בגרפים יומיים או תוך יומיים והרזולציה הקטנה ביותר תהיה גרף יומי. לפי הגרף היומי אנו נמצאים במגמה מינורית ירידה ולכן תבנית זאת לעולם לא תהיה תבנית "הנדון התלוי". משמעות הפטיש הינה להורות לנו כי כנראה המגמה המינורית לפני היפוך וכל עוד המדד לא ירד מתחת לקו הבסיס של הפטיש התבנית תקפה. מה שכן אני צריך לבדוק האם המשמעות של ירידה היא רק לסגירה או בכלל ועל זה אתן לך תשובה ביום שלישי הקרוב. שא ברכה ידידי והמשך להפרות פורום זה בגרפים מאירי עיניים.

JackBar

New member
למה לא מאפשרים לך?

אולי בגלל שלא מסרת פרטים אישיים ? מהכרותי עם רונן אני מניח שזאת הסיבה ולדעתי חבל שלא תמסור מס' פרטים אישיים שנועדו קודם כל להרחיק מהקהילה חורשי מזימות רעות וכאלו שיכולים להפוך את הפורום לסיוט. אני רוצה לומר לך שהפורום של רונן הוא בין היחידים שעורך מפגשי חברים אחת לשבועיים ובו לומדים להכיר אחד את השני והאוירה שם פשוט נפלאה. בכל מקרה במידה ותמסור פרטים אתה עדיין תשאר אנונימי לכולם ופרטיך לא יעברו לאף גורם. עשה מאמץ קטן ואני בטוח שכל החברים באתר יהנו ממך כפי שתהנה משאר החברים.

ג ר ף

New member
תשמע

אני בטוח שלא יעשו שימוש לרע בפרטי האישיים אבל ברמת העקרון זו חדירה לצנעת הפרט. אני מבין מייל אבל כתובת מגורים או טלפון - לא מבין למה צריך את זה. דווקא אשמח לקחת חלק בפגשים ,נשמע נחמד. דבר עם רונן להסרת בחסימה , יהיה נחמד לכתוב גם אצלכם . גרף.

JackBar

New member
דרך אגב - האתר פתוח השבת לכולם

כל הפורומים נפתחו השבת לכל המבקרים לצורך התרשמות מהאתר.

Conquistador

New member
ג'קי האתר פתוח לכולם

אבל אף אחד לא רוצה לבוא. תתחילו לשווק בתל ברוך... חחחח

JackBar

New member
פתחנו את האתר רק בשביל שתבין...

מה אתה מפסיד. הפורום של רונן הוא פורום סגור ורוב החברים בו מכירים אחד את השני וטוב שכך. הליגלוג שלך אינו במקומו אבל אני מניח שזה בגלל בורות ולא יותר מכך.

Conquistador

New member
לא הייתי יודע מה אני מפסיד

אם לא היית טורח לספר לי את זה כל יום. מה שבאמת גורם לי להפסיד.

JackBar

New member
בהצלחה לך בכל אשר תפנה

אם גרמתי לך להפסיד אני מצר על כך.

Conquistador

New member
יאללה נו מה האדיבות הזו

ועוד לא שמענו מה הרקע המקצועי של זה שמארגן פגישות כל שבועיים.

איציק100

New member
בשביל לארגן מפגשי חברים../images/Emo13.gif

לא צריך להיות ציקצוען בתחום מסויים צריך יחסי אנוש וחברות

למעלה