גנים פרטיים

פרוטה1

New member
גנים פרטיים

נכנסתי לאתר של ארגון הגנים הפרטיים והוא לא ממש חזק בפרטים. מענה טלפוני רק מ-14:00. איך אני יכולה לברר על תפריט מומלץ לילדים בגיל שנתיים בגן פרטי? מאוד חשוב לי מאחר אני מוצאת את עצמי מתלוננת על האוכל שמוגש בגן בעוד ההורים האחרים לא ממש מתרגשים. פעם בכמה ימים יש ביצה (מקושקשת או חביתה) פעם בכמה ימים יש ירקות בבוקר. במקום היא מגישה כריך עם חומוס או גבינה או קורנפלקס (שבתי לא אוהבת אגב). לגבי ארוחת הצהריים אין לי תלונות בדר"כ. מה לגבי פירות? אבוקדו? כאמור, פירות היא מגישה פעם בחודש. האם אני קרציה או שיש צדק בתלונותיי? נא עזרתכם לפני שאני מתחילה לנער את שאר ההורים בגן. תודה מראש

לאה_מ

New member
נשמע לי שאת צודקת

אני חושבת שכדאי שיציעו לילדים כל יום ירקות טריים, לפחות בארוחת הבוקר, וכל יום פרי (בארוחת עשר ו/או בארוחת ארבע). מציעה לך לשאול לגבי התפריט בפורום תזונה

פרוטה1

New member
למנהלת הפורום לאה_מ!!

תשמעי, אני משתתפת במספר פורומים ברחבי האינטרנט. והיענות כזאת מהירה לא קיבלתי אף פעם. תודה רבה על העזרה. הנושא כ"כ חשוב לי שאני לא מצליחה להתרכז בעבודה!!

אפרתש

New member
דברי עם שאר ההורים

לא נראה לי שתבוא תועלת רבה מארגון הגנים הפרטיים. כריך לא מספיק כארוחת בוקר. חובה ללוות לפחות בירק אחד. ובינתיים, עד שתזיזי דברים - את יכולה לתת לבתך איזה ירק או פרי לפני שאתן יוצאות מהבית בבוקר (אלא אם כן אתן מתחילות את הבוקר ממש מוקדם). בכלל בלי פירות?! איך זה אפשרי?! בכל מסגרת בו היו בנותי הן קיבלו כמה וכמה פירות במשך היום. לפעמים בארוחת בוקר, לפעמים כשקמים ממנוחת הצהריים. עם כמויות הפרי שיש כאן, לא נראה לי הגיוני שילדים לא יאכלו פירות על בסיס קבוע. את יכולה לבקש דברים מיוחדים עבור בתך? למשל - כשאוכלים קורנספלקס, שהיא תקבל תפוח. שווה אפילו להביא את התפוח מהבית, כדי להדגיש את חשיבות הענין.

פרוטה1

New member
העניין הוא

שאני לא מחפשת שהארגון יעזור לי. אני מחפשת תפריט מומלץ ךהגיש לגננת שבו תראה שאני לא קרציה אלא דורשת דברים שהם מקובלים בכל גן. אני משלימה לבתי את כל החוסרים. אצלי היא אוכלת פירות וגם ירקות. אבל נראה לי גישה מאוד פסיבית לשלוח את הילדה עם פירות לגן. אני משלמת כ"כ הרבה ויש לי עוד תינוק באותו גן (אני מכינה לו את האוכל כך שאיתו אין בעיה) למה שלא תגיש מה שצריך? הגישה האסרטיבית שנקטתי עד עכשיו לא ממש עזרה לכן נראה לי שצריך לעבור לגישה אגרסיבית להתסיס את כל ההורים. אבל אני רוצה איזה שהיא אסמכתא שתהיה לי בבואי להתלונן.

תיקי א

New member
אין לי מושג אם יש לארגון תפריט

אבל אני יכולה להבטיח לך שמקובל מאוד לתת ירקות ופירות. בכל הגנים הפרטיים שהילדים שלי היו בהם, היתה תמיד ארוחת בוקר שמורכבת מכריכים וירקות חתוכים, כגון: עגבניות, מלפפונים, פלפלים וזיתים. בנוסף ארוחת ביניים של פירות: פרי הדר / בננה / תפוח. לגבי ביצים בגן של ביתי כיום אין וזה לא נורא בעיני מכיוון שצריך להשאיר משהו לתת בארוחת ערב לא?

למעלה