גניבת מגבים אחוריים ברכבי פיאט אונו

stio

New member
גניבת מגבים אחוריים ברכבי פיאט אונו

כבר מספר שנים יישנה תופעה של גניבת מגבים אחוריים ברכבי פיאט אונו באיזור הצפון. האם אתם יודעים בשביל מה הגנבים צריכים מגבים אחוריים של פיאט אונו? האם מישהו נתקל בתופעה? תודה מראש.

RacerX

New member
הכנופיה שלי גונבת רק מפג'ו 106 ../images/Emo13.gif

אתה בטוח שהם גונבים רק מפיאט אונו?

erl

New member
מגב אחורי פיאט אונו

גונבים את המגב האחורי לצרכי שמוש לבעלי פיאט אונו אחרים כי החדש הנו מכלל עם הזרוע ומקמצים בהוצאה הכספית. בדגמי אונו עד 1990 המגב האחורי יהי מורכב מזרוע ולהב נפרדים. בברכה - רפי לין

stio

New member
לרפי

האם זה בטוח מה שאתה אומר? קניתי זרוע+מגב חדשים ואני מתלבט האם להתקין אותם. כבר פעמיים גנבו לי את המגב וגם את הזרוע. האם יש דרכים על מנת למנוע מהגנבים לגנוב את המגב?

שי ז.

New member
היה לי מישהו במילואים שהיה מפרק

את המגבים כל ערב למרות שהיינו רק 5 אנשים במוצב שמכירים כבר שנים. באחד הלילות הרכבנו לו מגבים מאחד הרכבים האחרים. היית צריכה לראות אותו עומד ליד האוטו בבוקר עם המגבים שלו ומנסה להבין מאיפה יש לו עוד זוג מגבים.

שי ז.

New member
הוא גם היה קושר את האוטו עם שרשרת

ובסך הכל היתה לו פורד אסקורט מתפרקת.

שי ז.

New member
הוא היה מעביר את השרשרת מסביב לסרן

האחורי, משם למשולשים הקדמיים וקושר לעמוד.

RacerX

New member
איפה בדיוק היה המוצב הזה?

ושמירה במוצב לא הייתה..

RacerX

New member
רואים שלא הייתי קרבי

או שההגיון הצהלי כבר נשכח ממני, אבל מוצב חודר על הגבול? אז מה חודר בו? (אם ב"על גבול ירדן" התכוונת לבתוך ירדן, תשכח מהשתי השורות האלו) ואם זה מוצב חודר בתוך ירדן, למה הבנאדם נוסע לשם עם הרכב הפרטי שלו? ולא יותר הדאיג אותו שיחוררו לו את הרכב בכדורים מאשר שיגנבו לו את המגבים? (אם נמאס לך שאני מציק לך בקשר למילואים, רק תגיד ואני אפסיק
)

שי ז.

New member
השטח בין גדר המערכת לנהר הירדן

זה שטח שלנו ואין בו כניסה לאזרחים.

למעלה