גן חרצית 13 מודיעין.....זעזוע...

דדירבין

New member
גן חרצית 13 מודיעין.....זעזוע...

שלום לכולם.
אני כותב את זה כדי להוריד אבן מהלב, אני מקווה שכל מי שילדו נמצא בגן אשר נמצא בחרצית 13 פשוט יקח את הילד כל עוד נפשו בו ויעביר אותו לגן אחר
לפני זמן לא רב הייתי בפגישה עם הגננת והסייעת שלה בגן חרצית 13 במודיעין.
השעה היתה 8:20 בבוקר לערך, ומרגע שהגעתי לשם לא יכולתי לשים לב שהגננת עדיין לא היתה שם, הסייעת פשוט דאגה להשאיר את כל הילדים שגילם בממוצע היה שנה וחצי בתוך הלולים וכאשר אפילו אחד מהם נעמד או פצה את פיו מייד אמרה לו וגם דאגה להשתמש בידיה כדי להשכיב אותו לישון !!!
במיוחד משך את תשומת ליבי ילד שצרח כל הזמן ובכה כאשר הסייעת פשוט דחפה בחוזקה מוצץ לתוך פיו ואמרה לו במילים האלה: "צצה...תיקח צצה ותשכב" !!!
אני מזכיר שהשעה 8:30 בבוקר !!!
כמובן שבעיתוי הזה כבר איבדתי כל עניין במטרת הפגישה שלשמה באתי.
לאחר כ-20 דקות הגיעה הגננת ...אולם למרות שחשבתי שהיא תגיב אחרת לילדים טעיתי בגדול, היא פשוט היתה אדישה ופלטה אנחת קושי וואמרה שלא קל !!!
אני לא יודע איך ההורים לא רואים כלום כל כך הרבה זמן אבל אני יודע שאם ילדי היה שם והייתי מגלה את מה שגיליתי הייתי פשוט מוציא אותו משם ופונה לכל מוסד רווחה או פיקוח מוסדות החינוך האפשריים כדי לעצור את עבודתה של הגננת הזאת והסייעת שלה ודואג שגן כזה יסגר לאלתר.
אשמח לתגובות.
דדי רבין

9חודשים

New member
נשמע מטריד

האם שאלת את הגננת או הסייעת למה הפעוטות בלולים בשעה כזו?

דדירבין

New member
משפחתון לב העמק-יעל-חרצית 13 - מזעזע

האמת שלו וגם אני כועס על עצמי אבל מאז זה לא עוזב אותי
כאבא לילדים אני יוד עשאם אחד הילדים שלי היה שם באותו רגע המקום היה נסגר !!!
בואו נעשה עבודה עכשיו להגיע להורים שילדיהם שם ...
זה הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות

ולכן אני לא שולחת את ילדיי לגן עם לולים...

ויש כאלו תתפלאו...
אחרי שראיתי את הפרצופים המסכנים של הילדים בתוך הלולים,זה הספיק לי להבין שילדיי ישנו על מזרנים ולא כלואים ללא יכולת לצאת.

רחלילי

New member
לולים בשמונה בבוקר????

כשהבן שלי היה במשפחתון הם נכנסו ללולים רק במנוחת צהריים _או כשהיו צעירים יותר, בשנת בוקר שזה ממש לא שמונה ועשרים בבוקר)!

מוזר מאד כי שמונה בבוקר הורים עוד אמורים להגיע לא? ובאמת לא אכפת להם שהילדים שם בבוקר? תמוהה מוזר ומאד עצוב.

דדירבין

New member

גם אצלנו זה ככה הילדים עד גיל יחסית גדול בבית אבל רוב האנשים לא יכולים להיות ככה כי יש עבודה וכו'...
מי שיכול זאת מצווה .

שבלול1978

New member
יש שם כמה גנים - תינוקת שלי שם!! מאיזה צד זה?

ישנו גן מצד ימין, גן מצד שמאל ודלת באמצע...
בבקשה תענו...

דדירבין

New member

דלת מצד ימין
גננת בשם יעל
סייעת רוסיה ואכזרית לפי המעשים שראיתי
משפחתון לב העמק

דדירבין

New member
גן חרצית 13 מודיעין.....משפחתון לב העמק - יעל

בהמשך לתגובה של אמא שילדיה גם נמצאים באותה קומה אני רוצה להדגיש שמדובר במשפחתון שנקרא משפחתון לב העמק, שם הגננת שם הוא יעל ויש לה סייעת רוסיה.
זה המשפחתון המזעזע הזה
חשובשכולם יעשו מאמץ לפרסם את זה בכל אמצעי מדיה שקשור למודיעין כדי שנגיע להורים שהילדים שלהם נמצאים במשפחתון הזה
אין סיבה שגננת כזאת והסייעת שלה יזכו בפרנסה על יחס כזה לילדים !!!!!

מיכל292

New member
פשוט עושה רע

לשמוע!
וזה עוד עשו שהיה מישהו זר בסביבה .. מעניין מה קורה שאין שם אף אחד..
אני מאמינה שאם תגיע לפחות להורה אחד הוא כבר ידאג להפיץ את זה לשאר! וכל הכבוד על האיכפתיות..

ברגעים אילו אני אפילו עוד יותר מעריכה את המשפחתון המדהים של הקטן שלי:)

למעלה