גם שעתי הגיעה.

Reznik

New member
גם שעתי הגיעה.

אני מניח שההודעה שלי תשמח כמה גולשים בפורום, וחלק מהגולשים אולי יצטערו קלות, אבל אין מה לעשות כזה הוא גלגל החיים. היום וברגעים אלו ממש, יוסר שמי מניהול הפורום, מכיוון שזמני דיי קצר, ואין לי אפשרות להמשיך ולכתוב בפורום כמו שמנהל באמת צריך לעשות. ולכן, אני בטוח שאלפקה יקירתנו תמצא מישהו שיוכל למלא את מקומי כראוי, ולהמשיך להעלות מאמרים ומתכונים, דבר שאני זנחתי לאנחות כבר מזמן. אז שימרו על הפורום, ואני אמשיך להיות פה כאחד הגולשים, ולשם שינוי, לא כחול מודגש. ולמחליף שלי, או המחליפה כמובן אם יתווספו, אני מאחל המון בהצלחה, וישר כוח. (וד"ש למיטל). רזניק.

פומיקיז

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo13.gif כנראה שניהם מתאימים: עצובה על ה"פרידה"

ושמחה עבורך - עבור הזמן שלך לעצמך ולהתקדמות שלך. המוןןןןןן בהצלחה - ובטוחה שכחול או לא.. עוד נראה אותך כאן. שירי

debysegal

New member
בהצלחה בעניינך היומיומיים....

אין מה לעשות, זמן הוא מצרך יקר ערך. עלתה לי שאלה: כשרוצים להפגש אומרים להתראות כשרוצים לדבר בטלפון אומרים נשתמע מה אומרים שרוצים להמשיך להתכתב ? אין לי מושג. בכל מקרה שנמשיך לראותך פה בפורום ואולי גם במפגשים.

כל הכוח בידיי... מואה אה אה אה!!!

טוב, מה יש להגיד... אני אמשיך להציק לך במסנג'ר כרגיל. נתראה במרחבי הפורומים והפורום... המון תודה על כל העזרה (שרובה הייתה "מאחוריי הקלעים" של הפורום, גם למי שזה נראה כאילו לרזניק לא היה חלק משמעותי, תאמינו לי שהוא עשה המון ונתן לפורום הרבה מאוד...!) ובקרוב... נמצא מישהו שיחליף ויעזור לי לארגן ולשרשר ולסדר
היה שלום ותודה על הלחמניות

../images/Emo41.gif פרישת מנהל הפורום ../images/Emo41.gif

אנו מודים לReznik על ניהול הפורום, ההשקעה והמסירות
המשך גלישה נעימה באתר
אנשים

כמי2

New member
היי רזניק

התרגלנו כבר לנוכחות השקטה שלך מאחורי הקלעים, תודה לך על תרומתך לפורום הזה ומאחלת לך בהצלחה בהמשך חייך ולהשתמע.

נטלי22

New member
../images/Emo24.gif תודה על הכל, ובהצלחה בהמשך הדרך.

אני מקווה שאכן תמשיך להשתתף בפורום בזמנך הפנוי כחבר מן המניין.

למעלה