גם לנכים מותר....

NoNa5000

New member
גם לנכים מותר....

בכל אופן אני מקווה שאני בפורום הנכון, יש לי אחות נכה, השנה יש לה בת מצווה והחלטנו לחגוג בחו"ל.. כרגע אחד הרעיונות היותר מוצלחים זה בכיוון פריז ויורודיסני. מבחינה לוגית נראה כי לא פשוט לארגן טיול כזה ובחברות לא מוצעים מסתבר טיולים לילדים נכים ומשפחותיהם. וכאן בתקווה נכנסת העזרה שלכם. תכנון מסלול, אולי המלצות של מקומות לטייל בהם עם גישה נוחה לילדים בכיסאות גלגלים, מכוניות להשכיר, מסלול מענין.. או כל פרט אחר. תודה. ניתן לפנות גם במסרים.

swfm

New member
רעיון טוב.

ביורודיסני יש פטור מהתור לנכים ומלויהם. זה מאד משמעותי בהתחשב בתורים הארוכים שם. רוב האטרקציות נגישות, פרט למתקנים מסוימים שמשיקולי בטיחות לא נותנים לנכים להשתמש בהם. יש באזור פאריז גם אטרקציות נוספות חוץ מהעיר עצמה. תלוי בטעם האישי של המטיילים ובזמן המוקצב. השכרת רכב לא צריכה להיות בעיה כי הנכה לא נוהגת בעצמה. זה סיפור אחר אם מדובר בכסא-גלגלים חשמלי ורוצים ואן עם מעלון. עם כסא כזה צריך גם לתאם היטב את הקטע של הטיסה. קחו בחשבון שהצרפתים לא אוהבים יהודים וישראלים בשנים האחרונות (כלומר המצב החמיר), אך יש להם ארץ יפה...

צ י ל י

New member
אני הייתי ממליצה על הולנד.

מישורית. יפה. מותאמת לנכים. יש המון מה לראות בה ובדרך כלל היא מומלצת לטיולי משפחות עם ילדים. את יכולה גם להיעזר בספרי תיירות שונים ובאינטרנט. בהצלחה.

החלטנו לחגוג בחו"ל

מזל טוב, שתזכו להרבה שמחות. ברוכים הבאים אל הפורום. בלוחות של פורום זה יש מידע על טיולים לחו"ל. ידוע לי שישנם טיולים מיוחדים למי שחוגגים את בת המצווה או בר המצווה. שווה לנסות, לדעתי טיול של מספר חברות בנות אותו גיל או חברים, יכול להיות מדליק. ילדים שונים מטבעם, ישנם שאוהבים נופים, ישנם שאוהבים מוזיאונים, ישנם שאוהבים כדורים פורחים, יש דבר כזה! דעתי שהולנד או סקנדינביה, היא בחירה טובה יותר מצרפת שאיננה ידידותית. יש כאן פארקים משוכללים, ערים ננסיות, נמל משגע כמו רוטרדאם ששיט עליו הוא חוויה, כמו שיט על ספינה בפיורדים של נורבגיה, תחנות רוח, יצור גבינות ועוד ועוד. חשוב לוודא שבבתי המלון בהם תתאכסנו תהיה מעלית נגישה גדולה, טיול מהנה.

ary58

New member
טיולי נכים

אני לא יודע מה הנכות של אחותך , אבל אני יצאתי לטיול משפחות יחד עם חברת מגה פמילי והם לא רק שלא עשו בעיות אלה המדריכים אפילו יצאו מגדרם לעזור כל הקבוצה השתתפה בעזרה אז נכון הילד לא היה בסא אבל הגדרת הנכות היא 100% והולך רק בעזרה לידיעתך בכל מקום בחול היחס לנכה זה משהו מדהים ביורו דסני אתה עוקף את כל התור ויש בכל מתקן תור מכאן ועד הודעה חדשה ולידעתך בכל אתר כזה יש גם בכניסה כסא גלגלים שמקבלים חינם זה היה גם בפארק הפרחים בהולנד בלונדון עצרו את התור לכמה דקות הסבירו לנו איך לעלות על המסוע בםוזיאון השעווה כי אין אפשרות לעצור אותו וגם שם התור לא נגמר מאחל לכם טיול מהנה

מישמיש11

New member
ייעוץ לטיול בר מיצווה

שלום רב!!! רעיון הטיול לחו"ל ניראה לי פנטסטי. מאחר ואני מתעסק רבות בטיולים לנכים ברחבי העולם אשמח לתת מספר הצעות למחשבה. טיול לפאריז ליורו דיסני הינו רעיון טוב אם כי לדעתי לילדה בגיל כזה היה כיף הרבה יותר גדול לטוס לאורלנדו שבארה"ב. בתקופת החורף בחודשיםינואר פבואר מזג האוויר באורלנדו פנטסטי ויש פעילות מדהימה בכל אחד מהפארקים של דיסני והפארק היפה ביותר לטעמי הוא עולם הים. מבחינת הוצאות לטוס לאורלנדו בתקופת החורף לא עולה הרבה יותר מאשר לטוס לאירופה בקיץ. מבחינת המלונות באורלנדו ישנם יחידות נופש רבות למשפחות של 6-8 נפשות והמחיר פשוט מצחיק בסביבות 300$ ליחידת נופש לכל המישפחה לשבוע ימים. המלונות באירופה יקרים בהרבה בכל תקופות השנה. מבחינת תחבורה באורלנדו יש חברות להשכרת רכב עם מעלית והמרחק בין המלונות לאתרים הוא בד"כ קצר מאד. בכל הפארקים יש התיחסות מעולה לנכים ואין צורך לעמוד בתור בשביל המתקנים אלא ניכנסים ישר מאיפה שכולם יוצאים ומיד עולים על המתקנים. במידה ותירצו עזרה נוספת אתם מוזמנים לכתוב אלי ל [email protected] ואשמח לעזור ברוך

למעלה