גם זו צורת בילוי

dafgol

New member
גם זו צורת בילוי ../images/Emo6.gif

רזי העלים לנו את השלט של ה
, הוא מבלה ונהנה להעלים לנו דברים
....אנחנו נהנים ומבלים בחיפושים אחרי הדברים.... אותו זה משעשע....אותנו "טיפל'ה" פחות....
הנה פעילות משותפת אופיינית לפספוס בן שנתיים ושני הורים עייפים שאין להם כח לקום לטלויזיה להנמיך\להגביר את הקול ו\או לכבות את ה
בפסוקו של יום
אכן סינג'ור של ילדים את הוריהם ....בילוי משפחתי
גם אצלכם יש "בילויים" כאלה
פרטו נמקו הסבירו והדגימו.....
נ.ב: המוצא הישר של שלט הטלויזיה שלנו יזכה בפרס הולם

litzuf

New member
אני זוכרת מקרה כזה... כשליאב היה קטן....

הוא לקח את הבקבוק שלו... אחר שגמר את כל השצייה והכניס אותו לארון הכביסה.... חיפשנו אותו כל היום .... עד שהתייאשנו והלכנו לקנות לו חדש.... בערב כשרציתי להפעיל מכונה נמצאה האבידה.... והוא הרוויח שני בקבוקים. עוד סיפור דומה... ועכשיו זה סיפור עם סוף טוב... כשליאב היה קטן... חשבנו הרבה איך לגמול אותו מהמוצץ... אז אמא שלי הייתה מביאה לנו ארבע חבילות טיטולים במבצע.. ובטעות הניחה אותם על המוצץ... הגיע הלילה והילד רוצה לישון, ו.. איפה המוצץ??? מחפשים ומחפשים.. עד הייאוש.. והחלטנו לנסות להשכיב אותו בלי המוצץ.. היה קשה אבל הצליח... למחרת כשהזזנו את החבילה... נמצאה האבדה, אבל אני החכמה העלמתי אותו למעלה. ובערב כשליאב רצה מוצץ, אמרתי לו.. אתה זוכר שהמוצץ הלך לאיבוד... ומאז הוא בלי מוצץ.

Jen74

New member
מצא את השלט../images/Emo70.gif

תחפשו במקום האחרון שחשבתם עליו, זה תמיד נמצא במקום האחרון שמחפשים אותו

אני נזכרת עכשו בצורת בילוי נהדרת כזו

שהייתה לנו כשבני הגדול היה כבן שלוש. בוקר לפני שיצאתי לעבודה רציתי לענוד את אחת הטבעות שלי - שהיא טבעת בעלת ערך רב. וכאדם מסודר הנחתי את הטבעת במקום מסויים. לפני שעמדתי לצאת מהבית ניגשתי לענוד את הטבעת - חשכו עיני... אין טבעת!!! חיפשנו, הפכנו, מה לא עשינו??? וטבעת אין! לבסוף אני רואה את בני יושב עם הדובי שלו בחדרו - הוא לא רצה להפריע לנו בחיפושים ומנסה לענוד את הטבעת שלי על האצבע של הדובי! אחרי שנרגעתי, צחקתי ובכיתי גם יחד שאלתי אותו למה לקחת את הטבעת - אז הוא אמר - לך יש כמה טבעות אז למה שלדובי לא תהיה טבעת אחת. הוא אמר את זה בשיא הרצינות! וגם לא היה מוכן להחזיר לי את הטבעת - רק אחרי דין ודברים הוא השתכנע שזו טבעת לאמהות ולא טבעת לדובי...

אצלינו זה איפה הדובי?

כל ערב לפני השינה אנחנו מחפשים את הדובי שהזאטוט השאיר איפה שהוא. זה כבר חלק מהטקס בערב.

אצלינו מקום המחבוא היה מאחורי הטלויזיה..

כל ..אבל כל מה שהיה זמין לילד..הקטנצי'ק דאג להעביר לשם.. נתחיל בשלט של הטלויזיה..קלפים..חלקי פאזל ומה לא.. בקיצר..ידענו כבר שאם משהו נעלם או הולך לאיבוד - המקום הראשון לחפש בו הוא....מאחורי הטלויזיה / הדיוידי... אבל מאז עברו שנתיים בערך וזה עבר למתוק, ועכשיו כשעברנו דירה - הוא מחביא דברים במקומות הרבה יותר בעיתיים.... כרגע למצוא משהו בבית זה חתיכת פרוייקט..

dafgol

New member
עדיין לא מצאנו....

כמו גם צרור מפתחות וזוג משקפי שמש שנעלמו עקבותיהם לפני מס' שבועות. בזמן האחרון יש לרז "תכונה פולנית" לזרוק הכל לפח....מאוד מקווה שלא עשה את זה לשלט מבלי ששמנו לב..... נו שויין

למעלה