גם אצלכם,

אמאל4

New member
גם אצלכם,

אחרי העדרות של מספר ימים,כשפתאום הוא סוף סוך מופיע(כמו בשיר ערב כחול עמוק...
) יש מעין הרגשה שהוא כאילו אורח ? ומצפים ממנו לנוג ככזה? ונראה פתאום מוזר שהוא מנסה להתערב?עם הילדים?מנסה לחוות דיעה? מעין לא היית עד עכשיו?ועכשיו מה? אצלי זה קורה לצערי לפעמים. למרות שהוא מעודכן בצורה שותפת בכל מה שנעשה בבית,מעורב ודואג והילדים יודעים שאמאבא מחליטים יחד. אבל לפעמים כוחו של הרגל...וכשהוא פתאום בא,זה מוזר שהוא כאן?

רינת 26

New member
Rק בלב....

אני נורא משתדלת לא לתת לו את ההרגשה שרק אני עושה ומחליטה כי אני יודעת שבתכל'ס, הוא נקרע מעבודה, ושגם לו מאוד מאוד מציק שהוא בקושי רואה אותנו, אז אני משתדלת לא להחצין את זה....

זה באמת נושא לא קל - אולי אחד הקשים

בהתמודדות האישית שלי. אני נוהגת להגיד שבמשך השבוע אני חד הורית ובסוף השבוע - זוגית. לעדכן ? אני מעדכנת כל הזמן. השאלה היא כמה הוא זוכר. יש דברים מהותיים שאנחנו מחליטים כמובן יחד, אבל בהחלטות של יום יום אני לא מחכה לו ולא תמיד מתייעצת. אני די מתרגזת כשמשנים לי את החוקים של הבית, במיוחד כאשר לא נמצאים. פנינה

candybox

New member
כן, כן..

יש קטעים כאלה מוכרים, שפתאום "מי אתה שתתערב לי"... אבל אני עוד עצבנית עליו מאתמול, אז אולי זה לא זמן טוב להגיב עליו

אמאל4

New member
תרגעי אחותי,לא להשאר עצבנית

הרבה זמן. כמו ששואל אותי בן זוגי שיחייה "עוד לא התרגלת?"

candybox

New member
האמת היא...

שאני כל פעם חושבת שכבר כלום 'לא יכול עליי' והתגברתי על הכל, אבל הכי אני משתגעת כשאני עייפה מאוד/חולה והוא לא יכול לעזור לי. גם זה יעבור אני מניחה

orit281

New member
בדיוק ככה אבל בדיוק ככה

גם אני מרגישה ועד עכשיו לא הצלחתי לשים את האצבע על למה זה נראה לי כ"כ מוזר כשהוא מתערב. הוא אורח וככה מצפים ממנו להתנהג מסכן שלי

אמאל4

New member
ועוד משהו,

אני מצפה לו בקוצר רוח שיגיע,יקח קצת את הילדים שיהייה לי רגע לעצמי. והוא? מגיע שפוך ורוצה רק מעט שקט ולהניח את הראש... לפעמים זה .... נגמר באי הבנה אחת גדולה. ואם הזוגיות הזו לא היתה מספיק יזקה,ולא היתה להם המיכה המלאה שלנו והגיבוי,לא יודעת איך זה היה גמר. בעצם אני יודעת... זה היה נגמר...

little s

New member
שאלת תם../images/Emo2.gif

כמה שנים לוקח להתרגל לקטע הזה???????? כי אני עוד לא הצלחתי ואני לא יודעת אם אי פעם אצליח!

candybox

New member
../images/Emo6.gif

רציתי לומר "מס' שנים שנותרו לגיל הפרישה". אבל גם אז לפעמים הם מוצאים להם תפקיד מלא אחר כי משעמם להם מדי בבית..

למעלה