גם אני.

STIVENZ 426

New member
גם אני.

אתמול נחת אצלי ב"מוסך" אופנוע מסוג הונדה. ישן נושן. 2 צילינדרים. קירור אויר. בעל לוק שמזכיר טיפה את ה CB. 2 אגזוזים סטייל "דיאלים ליבררטי". 2 קרבורטורים, אחד חסר. סטרטר יש. המסכה הקדמית נראת כאלו יוצרה בייצור עצמי. האופנוע בעל 6 ספרות רישוי. יש למישהו איזשהו שמץ של מושג איזה אופנוע זה??? ס.

harabecw

New member
CB250\450 superdream?

אלו *ה*CB-ים. לא כמו ה-250 המעפן שמכרו בשנים האחרונות עם מנוע אנמי ובלמים בלא עוצרים. תבדוק אם זה 450. אם כן - יש מצב שאני קונה. כמובן אם זה כל דגם אחר אני לא נוגע.

STIVENZ 426

New member
אין דיגיטלית בנמצא.

וניסיתי להכניס אותו לסורק, אבל הוא כבד לי מדי. נארגן דיגיטלית. סופ"ש בטוח תהיה. זה CB. אני רק צריך לדעת אילו דגמים יובאו לארה"ק בשנות ה 70... יש מידע שכזה? ס.

ז ר ח

New member
לי CB450 נשמע דומה..

דרך אגב מוסך חנניה באשקלון של חברפורום שווה בדיקה???

STIVENZ 426

New member
אם אתה רוצה מוסך ששווה בדיקה

שלח לי מסר ואעדכן אותך בפרטים. בינתיים "חנניה" הוא "מוסך" אצלי בבית. לחברי מועדון בלבד, ובמחירים ללא תחרות. ההונדה אגב, הוא CB 350. והמנוע כבר לא תפוס.
חג שמח. ס.

אהוד א1

New member
ולפי מה שידוע לי...

במוסך המרכזי של הונדה עוזרים למצוא חלקים להונדות ישנות.יש להם מיקרופישים ונכונות לעזור.הבעיה כרגיל היא המחיר.בחור ששיפץ CB750 יצא מהם מבסוט.אני קצת פחות (400 ש"ח לכנף קדמית לקאב 50...
). דבר נוסף- באופנועית בסלמה (הסניף החדש יותר)עומדת הונדה בחלון ראווה.אני לא זוכר בוודאות אך לדעתי זו 350/360.

למעלה