גם אני רוצה
קבריולט.

ninastos

New member
גם אני רוצה ../images/Emo73.gif קבריולט.

.אבל אמרו לי שאין מצב להשיג רשיון. האם זה נכון ? אם אי אפשר לפתוח לגמרי - מה הפרוצדורה לעשות רק סאן-רוף (מי יכול לעשות, כמה זה עולה, ואיך מאשרים במשרד הרישוי? ) בכלל הנושא הזה ממש לא ברור לי, ושמעתי אלפי דעות ו´עובדות´ בנושא. אם מישהו יוכל לעשות לי (ובטוח גם לאחרים) סדר בבלאגן - אודה לו עד מאד

dw2322

New member
שלא תעז לחתוך חיפושית

אוטו פתוח שונה לחלוטין מאוטו סגור. באוטו פתוח מחזקים משמעותית את המבנה כדי שיוכל לעמוד בעומסים הצידיים. אם חשקה נפשך בחיפושית (או כל רכב אחר) פתוחה אז חפש כזו שהיתה כזו מיום הולדתה. בלי פשרות. למרבה הצער, לא תמצא הרבה, ומחיר משוער לחיפושית כזו, במצב טוב מאד (ורובן כאלה, הודות לנדירותן) הינו 20-30K. חיפושית רגילה יש המון, ולעשות סאן-רוף זה שטויות. מושב גנות אם אינני טועה עושה כאלה, זו שאלה קלאסית לפורום מכוניות. זהו שיפור לחיפושית כמו לכל רכב אחר. אם אינני טועה מדובר בהוצאה של 3000-4000 ש"ח. לטעמי הרבה מדי בשביל חיפושית (בהנחת שיקול כלכלי, אם השיקול רגשי אז תתחדש)
, ולכן במקומך הייתי מנסה למצוא חיפושית שכבר עברה שיפור זה (לפני שנה הייתי יכול לארגן לך כזו ב 500 שקל (בלי מנוע), צבע בורדו מטלי). סביר להניח כי הגג לא יהיה במצב חדש, אבל להחליף גומיות או מה שזה לא יהיה לא צריך לעלות יותר מדי. בהצלחה ונשמח לשמוע מה העלת בחכתך.

Dr Bug

New member
אם אתה אוהב את החיפו´ שלך...

אל תחתוך!!! ביום שתעשה זאת גזרת עליה גזר דין מגרש גרוטאות. נכון, בלתי אפשרי לקבל חוקיות על קבריולט לא מקורית, אך בהחלט אפשר לעשות סאן-רוף, ואף לא צריך לאשר כלום. רק להקפיד על 2 דברים: 1)להתרחק עם החיתוך לפחות 5 ס"מ מהגבולות של הגג(הקו של הגומיה של החלון) 2)לאטום טוב טוב, לא נעים לבוא בחורף לרכבך ולגלות שהוא קיבל בין לילה רשיון להפעלת ג´קוזי! אם אוכל לעזור עוד אשמח 055-377887 בני

למעלה