גם אני פה :)

י ו ב ן

New member
גם אני פה :)

שלום לכולם ראיתי לפני כדקה בדפדופים של אישתי שקיים פורום של יוגוסלבים וממש התלהבתי אז ככה אני יובן (Jovan) מבלגרד במקור ובארץ כבר הרבה הרבה שנים נדבר אחר-כך CIAO

בוקר טוב יובן

גם אני חשבתי שהגיע הזמן שתהייה מסגרת זמינה וחמה לקהילה האקס יוגוסלבית בישראל. יובן יש לך עיסוק מאוד מעניין, אתה גם מנגן. לכשיתגבש הפורום יהיה נחמד להפגש ולשמוע מוסיקה ביחד. דרך אגב אני נוהג להקשיב לתחנות בסרביה ובמהלך הקמת מאגר המידע של הפורום אצרף קישור. אם יש לך נושאים חמים שאתה רוצה לברר לגביהם זה המקום ונשמח גם לשמוע ממך כולל קישורים מעניינים. (שם משתמשת בתפוז)voivodina היא קרובת משפחה שלי סוכנת נסיעות ואקדמאית שעשתה עלייה מסרביה לישראל, אני בטוח שתשמח להיות גם איתה בקשר. היא בחזקת מומחית בפורום. דא"ג גם לי קרוב משפחה בזרניינין בשם יובן. להיתראות, רובי סרבי

י ו ב ן

New member
בוייקר טוב רובי

אני מאוד אשמח שניפגש יום אחד אחרי שהפורום יתגבש וכשיבואו אנשים חדשים. דווקא מעניין לפגוש עוד אנשים מיוגוסלביה שהם בערך בגילי (31) :) פעם הייתי באיזה שהו מפגש יוגוסלבים שהגיל הממוצע היה בסביבות 85 (בלי הגזמה) בכל מקרה, אני חוזר לקונפיגורציית לינוקס שלי ונדבר אחר-כך י ו ב ן

בהצלחה עם הקונפיגורציה

יובן אחי אין כמו קוד פתוח, וידוי קטן, בינתיים לא היה לי זמן לקנפג לינוקס. כמה זמן זה לוקח? כפי שרשמת ממוצע הגילאים במפגש היוגוסלבים שבו היית 85 יכול להעיד שהיו גם מבוגרים יותר נניח בני 95 וצעירים יותר נניח בני 75 רק לצורך הממוצע המתמטי... וזה אומר שהיו איתך במפגש חבר'ה שאמנם היו ינוקות אבל עברו בזמנו את הארוע ההיסטורי שהביא לפרוץ מלחמת העולם הראשונה הוא רצח פרנץ פרדיננד, יורש העצר האוסטרי. הרצח אירע ב־28 ביוני 1914 בסרייבו, בירת בוסניה. הרוצח היה גברילו פרינציפ, סטודנט סרבי מבוסניה. על־אף שההתנקשות הובילה לפרוץ המלחמה, הייתה זו רק העילה המיידית. המלחמה פרצה בעקבות סכסוכים פנימיים באירופה, ששורשיהם נעוצים בסוף המאה ה־19 ותחילת המאה ה־20. האם הביטוי זה בפרינציפ שאני עושה כך וכך לקוח משמו?? במפגש שלנו אני מניח שהמכסימום יהיו אנשים שזוכרים איך היה לטייל ביוגוסלביה לפני המלחמה האחרונה או שמכבי זכתה באליפות אירופה בפעם הראשונה בווירטון ב-1977
רובי סרבי

י ו ב ן

New member
לינוקס

לינוקס לא בעיה דגולה לקנפג. לי לוקח בארך שעתיים מסיום התקנה עד מחשב עובד כמו שצריך

למעלה