גם אני כאן

© DrorZi

New member
הכרטיס הוא כללי לתפוז

ואני דווקא כן ראיתי את כל מה שרשמת. שדון הרג אותי עם הכרטיס שלו. גם ב IOL אם היתה מריץ חיפוש על שם המשתמש היית מקבל את כל הפורומים שהוא כתב בהם לא? אתה רוצה שלא יזהו אותך בפורום ``אני אוהב לראות דרדסים תוך כדי סריגת גרביים`` תכתוב בשם אחר :) , לא עולה להחזיק פה אפילו 6 יוזרים. B-) דרור זי

איתן כ.

New member
האמת דרור. אחלה פורום מבחינה טכנית

בעצם אחלה הוא אתר אחר ,אבל ששייך לתפוז. אני הולך לבדוק את האתר פה. העיקרון שליווה אותי בהובלת טיולים היה תמיד להתאים את הקצב לרכב האיטי ביותר עכשיו נשאר המבחן: להתחבר מהבית. למי שלא יודע , אני היחיד בכל רחבי ה WEB שמתחבר מהבית עם 486.ואם אני יוכל להתחבר (ביואל התחברתי לפעמים, איטי אך אפשרי) אז כל אחד יוכל. איתן אל תשאל אותו למה יש לו 486 והוא לא ישאל אותך למה יש לך חיפושית

איתן כ.

New member
ועוד דבר: ביואל כבר לא מגיבים

להודעות שלי. אני רוצה להעלות פה תמונות ואני צריך המלצה על איזה סורק לקנות (לא, לא ל486)

© DrorZi

New member
|OT| סורקים

מומלץ HP3300 אם יש לך USB אם לא ה HP4300 יודע להסתדר גם עם LPT המחירים מאוד נוחים והתוצאות משביעות רצון B-) דרור זי

© DrorZi

New member
איתן - 486 זה חדש לעומת מה שיש לי

אני מריץ תוכניות על 386 במהירות 25Mhz על דוס 6.22 וזה עובד נפלא (זה לא המחשב העיקרי, לא להבהל, הוא P3 עם 256Mb sdram) אני רוצה לראות ילדים שיודעים היום לעבוד עם דוס ובורלנד..... B-) דרור זי שמפגין סולידריות עם עגלות

sronis

New member
אתה צוחק עלי?

אני עדיין מעדיף את הנורטון קומנדר הישן והטוב על פני כל ווינדוס אקספלורר שתרצה... (-: רוני

ranfin

New member
רוצה דיסקט מקורי של דוס 3.20 ???

בכל מקרה הזמנתי סורק של hp את ה 5730 שהוא גם סורק שקופיות ונגטיב. 1300 ש``ח אבל מחשבה לעתיד בחסכון בפיתוח, צריך לפתח נגטיב בלבד (כמה שקלים בודדים אם איני טועה) סורקים את הנגטיב ואם רוצים מפתחים את התמונות הרצויות. חוסך הרבה כסף.

© DrorZi

New member
ושוב |OT| על הדפסת תמונות

חישובי עלות שנערכו בין פיתוח והדפסה מול צילום דיגיטלי והדפסה בבית באותה איכות (גדש על אותה איכות הדפסה) הראו כי היום עדין לתמונות סטילס 35MM ,הדפסה 10*15 יותר זול הצילום הישן והטוב כי כמות הדיו שהולכת על הדפסה בבית היא אדירה !!! אז אם אתה מתכוון רק לפתח לסרוק ולהדפיס בבית אתה בטוח תפסיד, אם כבר לפתח בבית אז עד הסוף ולהוסיף מצלמה דיגיטלית. הסורקי שקופיות ונגטיבים זה כדי להעלות על מדיה דיגיטלית דברים שאוטוטו הולכי להעלם כי הם ישנים מאוווווד והדרך היחידה לשמור אותם לכל החיים זה לסרוק. B-) דרור זי, תוהה למה כל התמונות ילדות שלו בגוון כתום דהוי

גרמי

New member
|ot| אז יש לי עוד שאלה בעניין הזה

מצלמת הרפלקס שלי מסוג Pentax ME Super מתחיל להתיישן ולעשות בעיות, אז אני בהתלבטות אם לקנות בודי חדש של פנטקס (חייב פנטקס בשביל תאימות העדשות) או לקנות מצלמה דיגיטלית. והשאלה העיקרית - מה האפשרויות להפקת תמונות רגילות מקבצים של תמונות ממצלמה דיגיטלית? אני יכול לתת את הקארטריד`ג לחנות צילום, כדי שידפיסו תמונות רגילות, על נייר צילום רגיל כדי שאפשר יהיה לשים באלבום? בכל זאת, האורחים מעדיפים לשבת על הספה ולדפדף במקום להצטופף מסביב לצג 17``... אין לי כוונה לקנות סופר-מדפסת ודיו ונייר יקרים כדי להדפיס תמונות. יש לי גם ספק בעמידות לאורך זמן של צילומים שהודפסו ככה.

ranfin

New member
לא דיברתי על הדפסה

היום כשאתה מפתח פילם 35mm יש את האפשרות לקבל את כל התמונות בגלויה אחת ואז ניתן לבחור את מה אתה רוצה לפתח. העסק הזה די יקר. אני דיברתי על לסרוק את הנגטיב, לבחור את התמונות שרוצים לפתח ואז ל]תח בחנות הצילום, זה חוסך כסף אבל לא זמן. לגבי איכות של סריקה מהנגטיב אגיד לכם היום בערב אחרי שאחבר אותו בבית. לגבי איכות אני עדיין חושב שמצלמת סטיל הרבה יותר איכותית מדיגיטלית וזה בגלל העדשה והצמצם שלא קימים כיום בדיגיטלית. כיום יש מצלמות דיגיטליות שניתן לחבר אלהן עדשת זום רגילה, אבל המחיר בשמיים כמה אלפי דולרים. הדגמים הרגילים של hp מעולים ומאוד אמינים זה בטוח.

איתן כ.

New member
תודה

אבל רעננה זה הקוטב הצפוני בשבילי בימי חול. מישהו מכיר חנות עם רדיוס פלוס מינוס 4 ק``מ מגדות הירקון? איתן אה , בעצם אם לא אמצא אני באמדוקס בשבוע הבא. איך נקראת החנות?

ranfin

New member
באגף החדש מול רדיו שק וליד צליל

לא זוכר את השם.

גרמי

New member
קוראים לחנות ``צמצם``

וזה בצד שמאל ממש מול הכניסה לחנות קוסמוס בקניון. לפי כרטיס הביקור שלהם, יש סניף גם בעזריאלי. אני משער שגם שם זה הולך. הטלפון של הסניף שם הוא 03.6081151

איתן כ.

New member
תודה רבה!!! צלצלתי, אפילו לא יקר.

רק 21 ש``ח לCD. בקרוב תמונות של אהבת חיי בפורום (כלומר לאיפה שתחליט ללכת, רק תודיע לי שאספיק לארוז בזמן).

למעלה