גל"צ

boaz10

New member
גל"צ

פתאום שמתי לב לשני קטעים שהרבה מאיתנו שומעים כל בוקר בגל"צ ומעניין אם מישהו יודע מה הם האחד מנוגן לפני חדשות 9, סיום של חדשות הבוקר, משהו עם חליל (צד כנראה) וגם קצת קול אנושי של להלהלה כאלו. השני הוא הפתיח של מה בוער עם רזי ברקאי, מיד אחרי חדשות 9. מישהו ? תודה

שמש27

New member
בבקשה...

הראשון זה האות של התוכנית "נכון להבוקר" עם רפי רשף - היה גם האות של התוכנית המיתולוגית "נכון לעכשיו" גם כן עם רפי רשף - אות ותיק מאד בשירות התחנה... באמת אות יפה, אני לא זוכר את שם הקטע, אבל זה של להקת הג´אז ספיירו ג´יירה (שהופיעו באילת לפני חודשיים) - SPYRO GYRA - האיות לא בטוח... האות השני, של רזי ברקאי, הוא דוקא שיר חדיש למדיי, של האמן האולטרה-ורסיטאלי ג´אמירוקוואי - JAMIROQUI ? השיר נקרא "צעיר מדי מכדי למות" - TOO YOUNG TO DIE - והוא מופיע באלבום הראשון שלו. בכלל יוצר מצוין, שהתקלקל קצת בתקליטים האחרונים, אבל שלושת הדיסקים הראשונים שלו זה פשוט עילוי של נגינה והפקה, וגם בחדשים יש יציאות מעולות. שמחתי לעזור.

boaz10

New member
תודה רבה. אולי מישהו

יודע את שם הקטע של ספיירו ג´יירה ?

עם כל הכבוד לספיירו ג´ירה

עד כמה שידוע לי הקטע לא שלהם.היתה פעם תוכנית רדיו שמנגינת הפתיחה שלה היתה "morning dance" של spyro gyra,אולי לזה התכוון שמש?

שמש27

New member
רק תגיד לי למה ../images/Emo46.gif

אי אפשר להתקין קאזה גם בעבודה ?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בקיצור, אני לא יכול לבחון את דבריך, מים, למרות שאני מאמין לך בלב שלם. אגב, הייתה פעם מזמן-מזמן תוכנית של יואב קוטנר עם כל האותות, ומה שאני זוכר ממנה זה ששליש מהאותות זה ספיירו ג´יירה, שליש אלן פרסונס פרוג´קט ושליש אומנים לא ידועים בעליל... ואגב, אפשר להשאיר שאלה בנוזא באתר של גל"צ - הם עוד עלולים לענות... בהצלחה !

למעלה