גל גבות

דקל נור*

Well-known member
Screenshot_20220123-172359_Gallery.jpg

עד לא מזמן הייתי מרוצה למדי מגבותיי השתיים, עד שקולגה העירה שיש מקום לשיפור ואיזו מאפרת עיבתה לי אותן קצת עם עפרון ונתנה להן זוית...
מאז אני בוחנת בעניין גבות של נשים. כל הנושא הלך ותפח בשנים האחרונות והגבות תופסות יותר נוכחות על הפנים. פעם הקוסמטיקאית היתה מסדרת את הגבות, היום זה נהיה מקצוע בפני עצמו.
השיטות הן רבות. המיושנות מציירות. המלה האחרונה היא המיקרובליידינג. ויש עוד המון הבלים באמצע, שמשווקים בפייסבוק כמו שבלונה לצביעת הגבה..רק תתפללי שלא יתפוס אותך גשם. או שתצאי עם לוק של ציפור זועמת (-:
גם גברים לא נשארים מאחור. להם יש בעיה הפוכה. מבקשים מהספרית לגזום ולצבוע.
אז כמה אתם משקיעים בשלכן?

Screenshot_20220125-084014_Facebook.jpg

נערך לאחרונה ב:

סופהו 1

Well-known member
היום זה נהיה מקצוע בפני עצמו.
השיטות הן רבות. המיושנות מציירות. המלה האחרונה היא המיקרובליידינג. ויש עוד המון הבלים באמצע, שמשווקים בפייסבוק כמו שבלונה לצביעת הגבה..רק תתפללי שלא יתפוס אותך גשם. או שתצאי עם לוק של ציפור זועמת (-:
גם גברים לא נשארים מאחור. להם יש בעיה הפוכה. מבקשים מהספרית לגזום ולצבוע.
אז כמה אתם משקיעים בשלכן?
זו שמסדרת גבות, זו
גבנית? (תפוס בעסקי גבינה).
גבאית? (תפוס בענייני בית כנסת).
יש שם מיוחד למקצוע?

דולצ§ין.eps_.jpg

דקל נור*

Well-known member
זו שמסדרת גבות, זו
גבנית? (תפוס בעסקי גבינה).
גבאית? (תפוס בענייני בית כנסת).
יש שם מיוחד למקצוע?

צפה בקובץ המצורף 41588
הכי מפורסם הוא "יוסף גבות". הבנתי שהם מתקראים מעצבי גבות.
בינינו מסתובבים לא מעט דולצ'ינים אבל היום הם כבר לא הולכים פרא.

קלייטון.ש

Well-known member
הנושא קרוב לליבי כי אני מעריץ של אודרי הפבורן, והיא היתה לה תקופה של גבות מצויירות עבה, כמו שרואים היום. זו תקופה שאני לא אוהב אצלה.
מעדיף את הגבות של הנשים שאני מעריץ במצב טבעי. שאר הנשים, שהן בהחלט הרוב, יעשו מה שהן רוצות (לא ששלי עושות מה שאני רוצה, אבל בעניין הגבות אנחנו מתואמים).
כשהייתי ילד היו לנו בכיתה ילדים עם גבות מחוברות, ואמא שלי לא אהבה אותם במיוחד. אפילו יותר משלא אהבה את שאר הילדים. זוכר שלא הבנתי למה הם לא פשוט מגלחים את החלק המחובר באמצע, הילדים, כי אז אולי אמא שלי תאהב אותם יותר. חשבתי להציע את זה לילדים האלה, אבל הייתי (ועודני) ילד ביישן.
מה שמלמד אותי היום שביישנות היא תכונה חשובה להישרדות, במיוחד לילד שלא הוא ולא אמא שלו פופולרים.

צליליתה1

Well-known member
שלי מעט דקיקות, זכר לשנות ה90 (כן? 90?) שהמרוטות היו הבון טון
ולמרבה שמחתי כשהפסקתי להתעלל גדל, מעט, חזרה
ולמרבה צערי - רק מעט
אי לכך, כיום, לא מאוד מרבה להתעסק בהן.

בניגוד לשיער ראשי שהולך ומתבהר הגבות נשארו כהות
לא חושבת שעיבוי משמעותי יהיה מראה טוב עם השיער הבהיר (מכבסת מילים)
ותכלס גם אין לי סבלנות

אבל אם מדובר על הזולת, אני אוהבת את הלוק העבה, הרבה יותר מהדק דקיק

סופהו 1

Well-known member
הגבות נשארו כהות
בפעם האחרונה שישבתי במספרה, המסתפרת/צובעת הבְּהִירָה שלפני, ביקשה לצבוע את הגבות והתעקשה לא להוריד את הצבע כשהספר קרא לה לעשות זאת.
המראה היה נורא.

אצלי, הגבות שלא תמיד עוצבו לפי צו האופנה, בדיוק בקו המשקפיים.
ואת, אם את מחפשת פתרון לבעית הדקיקיות, אולי זה הפתרון?

1643211900070.png

נערך לאחרונה ב:

צליליתה1

Well-known member
בפעם האחרונה שישבתי במספרה, המסתפרת/צובעת הבְּהִירָה שלפני, ביקשה לצבוע את הגבות והתעקשה לא להוריד את הצבע כשהספר קרא לה לעשות זאת.
המראה היה נורא.

אצלי, הגבות שלא תמיד עוצבו לפי צו האופנה, בדיוק בקו המשקפיים.
ואת, אם את מחפשת פתרון לבעית הדקיקיות, אולי זה הפתרון?

צפה בקובץ המצורף 41585
בהחלט יכול להתאים

סופהו 1

Well-known member
בהחלט יכול להתאים
לא מצליחה לדמיין.

אפרופו גבות: ידוע שילדים עושים שטויות.. גם מציירים גבות על האחים הקטנים שלהם, אבל לפני כמה שנים היתה (לא בישראל ולא ילדה) מישהי שנהגה לצייר לכלבים גבות בעזרת טוש בלתי מחיק .:-(
אין גבול לטמטום.

. b.jpg

למעלה