גלעד שגב

לא יודע, אבל

יש לו שיר אחד, ממש ממש נחמד, "עכשיו טוב". הדמיון לסגנון של העברי, אבל של פעם, משהו בסגנון "אף אחד משנינו". מקורות שונים אמרו שעברי הפיק לו מוזיקלית את השיר הזה. או שמא את האלבום (אם יש כזה בכלל) ושאולי הוא גם אחראי על קולות הרקע. לאחר הניסיון המר שיש לי איתך, גברת "עברי שר ב"בואי" של רייכל", אני כבר באמת לא יודע. למרות ששמיעה מעמיקה של השיר (שלקח לי שנה למצוא כי הוא ממש נדיר, את המילים אני עדיין מחפש...) מרמזים שזה לא, למרות חלק אחד קטן שזה כן נשמע דומה לקולו של העברי. בקיצור, פרטים רבותי פרטים. איש יקר

jeackyh

New member
גללללללללללל

אמרנו ששכחנו את הפאדיחה הקטנה הזאת,לא?

שאלתי את עברי במסרים ו....

התשובה הייתה קצרה אבל עונה על כל השאלות: "היי ענת לזמר קוראים גלעד שגב גלעד שמואלי ואני הפקנו לו תקליט שמח שאהבת עברי"

resputin

New member
לפי גלגל"ץ, גלעד שגב הוא ה'בן חסות'

של עיברי שגילה אותו וכן הפיק לו מוזיקלית את האלבום. לא יודע משהו בקשר לקולות רקע, אבל היה לעיברי הרבה מה לעשות עם קידומו של גלעד שגב, שאגב לפי שמיעה חוזרת ומדוקדקת בעל אכן כשרון ונקווה שיצליח!

רק שאלתי וכבר אני עונה... (לעצמי)

לאמור: יש לקרוא את עיתוני סוף השבוע לפני ששואלים שאלות. מתוך Time Out תל-אביב. "שדרוג רציני לקריירה של זמר בתחילת דרכו מתרחש לרוב כשאמן נחשב לוקח אותו תחת חסותו. גלעד שגב (29) יכול להתגאות בשניים כאילו: גם ג'וזי כץ וגם עברי לידר זיהו בו סוג של פוטנציאל ופינו זמן כדי לטפח לו קריירה. שגב, ילד טוב רמת-גן נמצא בתחום כבר יותר מעשור: הווא מנגן על קלידים וגיטרה מגיל 17, ובשנים האחרונות הופיע מדי פעם בבארבי ובצוותא. למרות הפז"מ על הבמה, המוזיקה תמיד היתה בעבורו עיסוק צדדי, ורוב זמנו הושקע בעבודות מזדמנות שככלו ניהול תוכן באתר אינטרנט ובירמון בבית קפה ביהוד. רק בעקבות המפגש עם ג'וזי, שממנו יצא גם השיר "אני סולחת" קיבל שגב חשק להעביר הילוך ולהשקיע את השנה וחצי האחרונות בעבודה על אלבום אישי.בהמשך הוא גם יצר קשר עם עברי לידר, שפרש עליו כנפיו והפיק לו אלבום בסטודיו הביתי, בשיתוף עם המפיק גלעד שמואלי. בימים אילו יוצא הסינגל הראשון "עכשיו טוב" ועוד כמה חודשים מקווה שגב לשחרר גם את האלבום המלא. ואיפה עברי לידר נכנס לתמונה? "קיבלתי את הטלפון שלו מחבר משותף, ופשוט התקשרתי וביקשתי ממנו לשמוע חומרים שלי. לשמחתי, הוא נורא אהב את מה שהוא שמע והתשכנע להפיק את האלבום" אז אתה בן הטיפוחים בחדש של עברי? "לא יודע עם טיפוח זה המילה הנכונה, כי עבדנו ביחד. התקליט הוא כולו שלי, אבל אין ספק שהנוכחות של עברי נמצאת שם. בהפקה, בקולות הרקע וכו'. אני שמח שהוא שם, כי הוא מבין משהו מיוחד לאלבום ועוזר לי להוציא דברים מעצמי. אמרו לי שעבודה על תקליט מלאה בריבים ומשברים, אבל העבודה עם עברי היתה התקופה הכי יפה בחיים שלי.יש לנו כימיה טובה מאוד, ועכשיו יש לנו חברות שמבוססת על הערכה הדדית. פניתי אליו כי אני מאוד מעריך אותובגלל הכישרון שלו, והיה איתו חיבור מאוד חזק. אני גם מעריך מאוד את הטקסטים שהוא כותב. הם מרגשים אותי ונוגעים בי." הטקסטים שלך גם מזכירים את אילו של עברי. לדוגמא בסינגל הראשון "עכשיו טוב" אתה שר ישירות לגבר ואומר שאתם מתחברים ושאתה מתגעגע אליו. אני לא הומוסקסואל אם זה מה שאתה שואל. אני סטרייט לגמרי וגר עם חברי שלי באושר. בשבילי השיר הוא על זיכרון וגעגועים ועל השלמה עם המציאות, אבל אני שמח שאפשר להבין את השיר בכל מיני דרכים. כל אחד יכול לקחת את השיר למקום שמתאים לו, ולא אכפת לי שאנשים יגידו שאני הומו. בשבילי העדפה מינית היא לו אישיו בכלל ואני לא מייחס לזה חשיבות. אני כולי מוזיקה ובחרתי לשתף פעולה עם האנשים שלדעתי הם הכי מוכשרים, בלי קשר לנטייה מינית. כולנו אנשים, לאף אחד לא אכפת יותר מחלוקה להומואים וסטרייטים. אני בכלל לא מנסה להילחם במה שישבו עליי. אני מאמין שמה שאי אפשר לעצור, צריך לשחרר." ואני אומר? "עכשיו טוב, עכשיו טוב" איש יקר

jeackyh

New member
אתה חייב קצת לשחרר את הדבר שאתה

הכי רוצה... נראה מבטיח. באמת ש.. והוא מאוד מזכיר לי מישהו

אבל גם גלעד שמואלי

עזר בהפקה והוא גם מתופף שם חוצמזה גלעד שמואלי מסתבר גם מתופף והפיק לטל שגב את הסינגל החדש!

למעלה