גלי וויצמן

פיגאודה

New member
גלי וויצמן

אני חייבת לפתור את הסוגיה הזאת

האם אתם חושבים שהם מתאימים אחד לשני

האם יש לדעתכם סיכוי שהם בכלל יהיו ביחד בעתיד

ומה לדעתכם יהיה המשפט הראשון של עידו שהוא יגלה שהם בגדו בו
ולמי הוא יפנה קודם לגלי (אשתו) או לויצמן (החבר הכי טוב שלו)

פיגאודה

New member
מתחילה

אז ככה:
ממש לא ברור לי איך הם קשורים, בתיכון הוא היו חברים , אבל לא הכי קרובים בעולם.
סביר שהם יתקרבו אחד לשני משום שהיא אשתו של עידו, אבל עד כדי כך
.
אני חייבת לציין שאני עדיין לא מבינה את הקשר שיש בניהם, הם אוהבים אחד את השני? מחבבים? מה קורה שם?

אני לא חושבת שיש סיכוי שהם יהיו ביחד בעתיד, כי קודם לא נראה שהם הופכים עולמות בשביל זה...אולי גלי קצת מנסה, אבל ויצמן יחסית די אדיש ועכשיו שסופי חזרה, אין לו זמן לזה.

לדעתי שעדו יגלה על הבגידה, הוא קודם כל יפנה לויצמן ויאמר משהו בסגנון "אני לא מאמין , אתה מחוק בשבילי" או משהו כזה.

דווקא בתיכון הם כן היו חברים קרובים

היה פרק שגלי עושה דיאטת כסאח ווייצמן המודאג עוקב אחריה ומגלה שהיא לוקחת כדורים משלשלים ועושה הכל כדי להוציא אותה מזה (הפרק מסתיים בכך שהוא מאכיל אותה סנדביץ' ענק).

ולענייננו: גם אני לא מבינה את הקשר ביניהם, מה גם שלפי מה שהיא סיפרה לדנה זה היה קטע חד פעמי שהם נסחפו אחרי שהוא חזר לארץ - לא משהו טיפוסי ולא קטע של רגשות שנוצרים בהדרגה. גם העובדה שזה היה רק פעם אחת וזה לא חזר על עצמו למרות שהם לא שומרים מרחק זה מזו... לא ברור.

אני מהמרת על אפשרות שעידו ינהל רומן, אולי אפילו עם סופי, ורק אחרי זה הסיפור יתגלה.

shir19948

New member
אז ככה

יש להם מערכת יחסים טובה לא טובה מדי היא האישה של עידו ועידו החבר הכי טוב של וייצמן הם גם היו כולם יחד בתיכון יש להם עבר משותף אולי לא רומנטי אבל זה עדיין עבר

להיות ביחד אין סיכוי שבעולם אני אחזור על זה שוב אין סיכוי שבעולם אחרי יום וחצי יעלו פרק מיוחד של המיוחדת שלא הייתה סדרה מי יודע מה אבל ניחא לא על זה מדברים ויראו גופה ואז יראו שהגופה שייכת לוייצמן או גלי לא משנה הם לא יסתדרו רגע אחד בתור זוג בחיי הם יותר מדי דומים אחד לשני ובגלל זה אין סיכוי שזה יקרה

והדבר הראשון שעידו יעשה זה ילך לוייצמן ידפוק על הדלת וברגע שזה יפתח את הדלת יוריד לו אגרוף לפרצוף ויגיד לו שהוא מעדיף למות ולא לבלות בחברתו עוד יום אחד ויתחיל להיות החבר הכי טוב של איתי או משהו מוזר כזה אפילו יעבור לגור אצל דנה ואדי לכמה זמן יכול להיות אולי שרון ויואל מי יודע...

פיגאודה

New member
יש לי המשך בשבילך

אחרי שעידו ייתן בוקס לויצמן על שפגע בו,
הוא יילך לדנה ויתנחם בזרועותיה, ואז פתאום יהיה קטע בניהם.
וואו זה יהיה ממש טלנובלה
.

אוקיי, עכשיו נחזור לסדרה, בהחלט גם לי נראה שהם לא יסתדרו הרבה זמן ביחד...אבל שוב אין לי מושג איך הם נהיו ביחד,
מה היה לפני שהם בגדו בעידו...מה היה הקשר בניהם

לפני שהם בגדו בעידו הוא לא היה בארץ

ולפי איך שהם תיארו את זה, מדובר בתקופה דיי ממושכת שכללה זוגיות ארוכה עם סופי, כשהיו פעמים שהם ביקרו בארץ ביחד עם אנה.

למעלה