גלישת WAP במחשב דרך הסלולארי

_alon_

New member
גלישת WAP במחשב דרך הסלולארי

שלום, אני מחובר לחבילה של גלישת WAP ב-GPRS ללא הגבלה. במכשיר יש גם יציאת InfraRed. האם ניתן ואם כן איך, לגלוש באתרי WAP דרך המחשב תוך שימוש בחיבור ה-GPRS של הסלולארי? כלומר להתקין איזה WAP Simulator במחשב ולגלוש דרך החבילה ללא הגבלה בסלולארי. תודה אלון

_alon_

New member
WIN WAP הוא סוג של WAP Simulator

השאלה שלי התיחסה לשאלה האם ניתן להשתמש בטלפון הסלולארי כ-bridge בעצם בין המחשב והאינטרנט. כך תוכל לגלוש ב-WIN WAP בכל מקום דרך חיבור אינפרא-אדום או כבל והסלולארי שלך בחיבור רגיל שיש לך, ללא עוד תשלומים שונים ומשונים. חסרון: גלישה רק לאתרי WAP כי עוברים דרך ה-WAP G.W יתרון: התשלום הרגיל שלך ל-GPRS. אבל השאלה עדין נותרת עומדת האם ניתן?

aaronran

New member
אי אפשר

ניסיתי את זה בעזרת כבל בp800 שלי וזה לא עובד, רק החבילות היותר מתקדמות מאפשרות גישה דרך המחשב, אין וואפ במחשב דרך המכשיר, תקנו אותי אם אני טועה.

shlomki

New member
../images/Emo45.gifרק חבילות מתקדמות של GPRS מלא

WOG לא יעבוד דרך מחשב... אני כמעט סגור על זה לא ניסיתי בפועל אבל אני דיי בטוח.

shlomki

New member
אל תתיחסו להודעה, אני לא בטוח בה..

אני לא סגור על זה. אל תתייחסו

ibinder

New member
WAP Simulator

הי, אתה צריך חייגן למחשב שיעבוד דרך אותו APN שהמכשיר עובד. ולאחר מכן כל מה שאתה צריך זה WAP Simulator אשר עובד מול ה WAP GW. אין שום בעיה לעשות את זה...

SHOVAVI23

New member
אפשרי

הגלישה תעשה ע"י רכישת חבילת ואפ מיוחדת לגלישה עים המחשב דרך האינפרא אדום של המכשיר והמחשב אני ככה משתמש כבר 4 חודשים במחשב הנייד שלי וגם במחשב ביתי כמובן רק שזה מאוד איטי

למעלה