גליון **Seventeen **

גליון **Seventeen **

(לא חדשות)
http://www.ll-g.com/

bזוהר

New member
נמאס מהחדשות על לואיסנה!!

לא אישי אלייךכן?תודה שאת מעדכנת..אבל זה הכי מבאס לראות איך היא התקלקלה..פעם היא הייתה יפה ומדהימה ועכשיו היא (לפחות מהידיעות והתמונות שאני רואה פה)נהייתה זנותית והיא נראית הרבה מעבר לגיל האמיתי שלה..מה קרה ללו מהמורדים?!קיצר בגלל זה זה מעצבן שיש פה רק ידיעות ותמונות עליה ולא על קמילהההההה לדוגמא שלא התקלקלה..ופליפה..תמיד יותר אהבתי אותם מאת בנחמין ולואיסנה

אוקיי ..אני לא אשים

תמונות בפורום המורדים ...
אשים בפורומים בטלנובלות וקהילת המחר Must-Click.co.il

bזוהר

New member
מה פתאום?!תשימי..

מה את מקשיבה לי?חח כאילו,סתם אמרתי את דעתי,אני בטוחה שיש אנשים שזה מעניין אותם!! ולא התכוונתי שתפסיקי לשים זה סתם הייתה הערה כזאת כללית שעל שאר המורדים אין כלום ורק על לואיסנה יש...

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifהיי היי היי

זה הדבר היחיד שמעיר את הפורום ואני בטוחה שזה מעניין את האנשים שעדיין נמצאים בפה. חוץ מזה, עד שמישהו טורח לשים פה תמונות וחדשות צריך להגיד תודה ולא להתלונן.

bזוהר

New member
שוב-לא התלוננתי על זה

הדגשתי שבכיף ותודה שהיא שמה אבל חבל שיש חדשות רק עליה.וחבל שהיא קצת נהרסה ממה שראיתי. לא באתי בטענה למי ששמה תתמונות.

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifהיא באמת נהרסה...

אבל עדיין נחמד לראות תמונות שלה
ועל האחרים לא נראה לי שיש כל כך הרבה דברים חדשים..><

Ortal D

New member
לפחות היא מפעילה את הפורום איכשהו

וכל הכבוד לה.... "אמל המקורית" תמשיכי ככה! תודה רבה על ההשקעה...! גם אני מעדיפה יותר קמילה ופליפה מלואיסנה, וגם לדעתי היא התקלקלה וזה אבל כשיש חדשות על קמילה ופליפה היא גם שמה פה, אני מאמינה שמה שהיא מוצאת היא מביאה וכל הכבוד לה שהיא כן מנסה להפעיל את הפורום... בכל אופן הבנתי שלא התכוונת באמת אז אני לא באה נגדך בטענות.. רק באתי להבהיר את זה ולומר לה פה תודה על הדרך :)

למעלה