גישה לחיים בתפוז
אנשים

גישה לחיים בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

בין השעות 17:00 -19:00 מחר, יארח פורום בפורום זכויות ומוגבלות(נכים) את הגברת דיצה נחמדי, מנהלת תחום בכירה וסגנית מנהלת אגף נכות המוסד לביטוח לאומי ירושלים, שתשיב על שאלות בנושא ניידות וקצבת ניידות. כולכם מוזמנים! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=286&MessageId=124325363
גלית, דיאטנית קלינית מחברת דיאטה קלאב, תתארח בפורום דיאטות ואורח חיים בריא ביום חמישי הקרוב, בין השעות 19.30-2130 ותשיב לשאלות בנושא דיאטה ושינוי הרגלי אכילה. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=132&MessageId=124340086

פורג3

New member
Hello, mates! ../images/Emo6.gif

אני קוראת סמויה בפורום כבר כמה חודשים, צופה נלהבת של בנות מקלאוד כבר כמה שנים ומאוהבת באלכס ריאן כבר כמה עשורים. :p בשבוע שעבר ראיתי את הפרק האחרון של בנות מקלאוד והיו לי כמה דברים שרציתי לחלוק עם גרופיז כמוני: 1. זאת רק אני או שאחרי שג'אז הגיעה לדרוברס, גרייס עניינה את העולם עוד פחות? כלומר, מידת העניין בסטיבי לא השתנתה, קייט עדיין ריגשה, אבל אחרי שג'אז הגיעה, בסצנות בהן הופיעה גרייס, ישבתי וחשבתי לעצמי, "היי, היא לא עזבה כבר?" 2. בפרק האחרון, כשסטיבי מדברת עם ג'ודי היא אומרת לה שאם היא תתנהג אליה כמו שצריך, סטיבי תהיה הוגנת ואם היא תנסה לרמות אותה, היא תתחרט על זה. אולי זאת רק אני, אבל זה לא בדיוק מה שהיא אמרה לג'ודי כשהיא התחילה לעבוד בדרוברס, בסוף העונה השלישית? 3. שוב, ייתכן ואני הוזה, אבל נכון ששרלוט הבוגרת כל כך מזכירה את קלייר? לאו דווקא בתווי הפנים, אלא יותר בכל השאר: המכנסיים עם הגזרה הגבוהה, החולצה, השיער והדיבור. אני היחידה שחושבת ככה? 4. ודבר אחרון, נכון שבריידי יצאה נגד הסדרה בזמן האחרון, אבל חבל שלטובת המעריצים לא החזירו אותה לפרק האחרון. זה היה יכול להיות מושלם, לאחד את כל בנות מקלאוד שוב.
בכל מקרה, החפירה נגמרה. מצפה לתשובות.

אלוהה

אמממ אין לי תשובות על הכל,גרייס אף פעם לא ענינה אותי יותר מידי אז ... ולגבי שרלוט הבוגרת,אני חושבת שזה בדיוק מה שחיפשו,כי גם זאנדר הבוגר מזכיר מאוד את אלכס .. ואגב ברוכה הבאה

שלום סמויה!

1.דמותה של ג'אז בעונה הזאת הייתה ליהוק מושלם. היא באמת מאוד נחמדה, ועוברת מסך נהדר. רק חבל שבסוף הסיפור של עם הרעךת הסוסה נגמר בערפל לא ברור. אם היא כבר גילתה שזה מישה, אז למה היא לא עשתה משהו עם זה? ככה לזרוק שנים של תחריותף בשביל עבודה בחווה, נשמע קצת הזוי 2. יש מצב שזאת שיחה שחזרה על עצמה. מדהים שאת זוכרת. כמה פעמים ראית כל פרק? 3. אין לי מה להוסף אחרי התשובה של מורי 4. על זה נאמר: בור ששותים ממנו מים זה רעיון ממש גרוע לזרוק בו אבן

פורג3

New member
כמה תגובות: ../images/Emo3.gif

1. מסכימה לגבי הליהוק של ג'אז, היא הרבה יותר חמודה מג'אז של עונה ארבע. 2. כמה פעמים צפיתי בכל פרק? 136489254786523 לפחות. אחרי זה איבדתי ספירה.
מה גם שבכל פעם שמשודרים שידורים חוזרים של מקלאוד, לא משנה באיזו עונה מדובר, אני יושבת וצופה, אפילו אם ראיתי את הפרק אינספור פעמים. זאת מחלה, אני אומרת לך.
4. עדיין חבל לי שלא שמו את טובת הצופים במקום הראשון פה.
(ובינינו, היא לא כל כך טעתה...) וכמובן, תודה על קבלת הפנים החמה!

אי-אפשר לדעת

כיוון שאנחנו לא חלק בהפקה, אין אפשרות לדעת את כל הסיפור, וכן, גם אני מצטערת שלא הביאו אותנ ואת ניק לפירק סיום הסדרה, כי אחרי הכל הם היו מאוד משמעותיים לסיפור (עד שעשו את הטעות הגורלית וחיתנו אותם)

rotemliat

New member
בקשר למה שסטיבי אמרה לג'ודי...

זה בדיוק מה שהיא אמרה לה בעונה השלישית... אבל זאת הייתה כל הכוונה להזכיר מה שהיה בהתחלה איתן.. לכן ג'ודי הגיבה ככה בפרק...כי זה כאילו מה שהיא אמרה לה שהן רק הכירו..

למעלה