גירוד - האם זה חלק מהחבילה?

שריק 7

New member
גירוד - האם זה חלק מהחבילה?../images/Emo153.gif

אני מרגישה שעוד לא סיימתי טירונות בתשישומיאלגיה. אז תגידו לי - גם אתם מתגרדים?? ואיך זה שרוב הגירוד הוא רק בצד שמאל? ככה זה עובד: התגרדות ממושכת בפנים- אף, סנטר, לחי. זרוע שמאל רגל שמאל ולקינוח גם הבטן ורגל ימין מבקשות שלא אקפח אותן. אם זה מןכר לכם- שתפו אותי. ויש למישהו הסבר לדבר? שרי

dodo281

New member
הי שריק - גירוד או עיקצוצים - ../images/Emo4.gif

זו השאלה
בפיברו יש גירוד מיוחד - כאילו נמלים מטיילות עלייך - ולעיתים אף "טועמות " אותך . זה יכול לשגע !!! האם על כך את מדברת?! אם כן - אין פלא שמופיע באזורים מסויימים - אצלי "נגוע" בכך בעקר צד שמאל - הפגוע יותר בכלל. רק בבקשה !!! לא לשים K900
כל טוף!!!
DODO.

לשריק בוקר טוב - מזוהרה

מקווה שהגירוד הוא משהו חולף האם את אוהבת מאוד לאכול מתוקים אני מתכוונת בצורה מוגזמת כי כך התחילה אצלי הקנדידה מאז אין מתוקים פרט למדגם פה ושם בעיקר בשבת כאשר אני עם הנכדים והם מקבלים ממתקים כמו שוקולד קינרד, יאמי.... אז ממש אי אפשר לא לקבל מדגם. במיוחד כשזה מגיע מיד מתוקה יום טוב. זוהרה*

עוד בדיקה

שתזכרו כולכם שאומנם אני בת 29, כי לא משנה את הדעה כל שנה בנשמה שלי אני ממש ילדה שובבה רק תנו לי סיבות יום טוב. זוהרה*

מיאה49

New member
זוהרה, הנה יש עוד סיבה../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif

בפורום של טיול תרמילאים, יש סיבה להשתולל בראש. זה טוב מאוד לאחת בת 29 שעשתה כבר הכל. למה שלא נשאיר מאחור את כל מה שעשינו כבר ונצא לטיול תרמילאים מרנין. קבלנו את צילום כדור הארץ מהלווין. רק להקליק באחד המקומות הנחמדים שם והופ יש לנו מקום לנחות. ואגב צילום כדור הארץ. ראיתי את ישראל בלילה. כל הארץ מוארתבלילה. זה אומר שנורא צפוף בארצינו הקטנה. טיול וירטואלי נעים מירה

מירהלה - אני מתחננת, בלי תרמיל

רק מהמחשבה על תרמיל כבר מתחיל לכאוב לי עוד יותר השכמות. אצא לטיול על כדור הארץ, כך אני והעכבר, רק שישמע לי כבר שישמע, את העולם כולו אפתח...... (במנגינה של הצנחן) תגידו, אתם חושבים שמחשב עלול להדביק אותי, אולי העכבר כי גיבוב כזה של שטויות לא הוצאתי מזמן נהנית עם דקות החסד שהוא עדיין נותן לי ושוב, שבת שלום. זוהרה*

מיאה49

New member
זוהרל´ה, את מבקשת כל כך יפה

שאני מוותרת לך על התרמיל. אל תשכחי לקחת גבינה צהובה בשביל חברך העכבר, בשיטוטייכם על פני כדור הארץ הוירטואלי. חג שמייח תשאירי לי קצת לדר. מירה

למעלה