גילוי לב מוגזם

hapoel jm

New member
הי. אני רווק בן 42, בחור טוב לרוב הדעות, נראה טוב ומסודר יחסית, שמחפש זוגיות רצינית ויציבה, בואכה משפחה וילדים.
אחרי הרבה שנים גדושות דייטים עקרים, התחלתי לחוות בתקופות/שנים האחרונות דבר מתסכל מאין כמוהו: בחורות שרק התחלתי להכיר, פשוט שופכות הכל על השולחן, ומשליכות עלי כל מה שעברו, כולל קשרים ארוכים עם בחורים שהיו להן, ותיאורים גרפיים ובכלל שקשורים למין, שלדעתי אני לא אמור לשמוע כי זה לא מעניין אותי, וגם לא עושה חשק להמשיך להכיר. לא מדובר בבחורה אחת או 2, וגם לא נראה לי שזה נעשה מתוך מטרה להבריח אותי למי שתוהה.. מה דעתכן/ם על זה? האם זה מעיד על משהו אצלי? מיותר לציין שאני לא רוצה להגיב לזה בצורה לא נעימה, כדי לא להראות להן שזה משפיע עליי, אבל זה באמת מבאס טילים..
אשמח למענה מנשים דווקא לגביי השקפתן בנושא

דקל נור*

Well-known member
הי. אני רווק בן 42, בחור טוב לרוב הדעות, נראה טוב ומסודר יחסית, שמחפש זוגיות רצינית ויציבה, בואכה משפחה וילדים.
אחרי הרבה שנים גדושות דייטים עקרים, התחלתי לחוות בתקופות/שנים האחרונות דבר מתסכל מאין כמוהו: בחורות שרק התחלתי להכיר, פשוט שופכות הכל על השולחן, ומשליכות עלי כל מה שעברו, כולל קשרים ארוכים עם בחורים שהיו להן, ותיאורים גרפיים ובכלל שקשורים למין, שלדעתי אני לא אמור לשמוע כי זה לא מעניין אותי, וגם לא עושה חשק להמשיך להכיר. לא מדובר בבחורה אחת או 2, וגם לא נראה לי שזה נעשה מתוך מטרה להבריח אותי למי שתוהה.. מה דעתכן/ם על זה? האם זה מעיד על משהו אצלי? מיותר לציין שאני לא רוצה להגיב לזה בצורה לא נעימה, כדי לא להראות להן שזה משפיע עליי, אבל זה באמת מבאס טילים..
אתה צריך לערוך אותן בעדינות תוך כדי שיחה, לרמוז שאתה לא מעוניין לשמוע על זה ולהעלות נושאי שיחה אחרים.
אם אתה מתרשם שזה דפוס קבוע אצלה, לשים את עצמה במרכז ולהטביע אותך במלים, אז ברח במהירות האפשרית.

hapoel jm

New member
אתה צריך לערוך אותן בעדינות תוך כדי שיחה, לרמוז שאתה לא מעוניין לשמוע על זה ולהעלות נושאי שיחה אחרים.
אם אתה מתרשם שזה דפוס קבוע אצלה, לשים את עצמה במרכז ולהטביע אותך במלים, אז ברח במהירות האפשרית.
תודה על התגובה. אשמח כאמור לשמוע מה נשים חושבות בנושא :)

TalBrit

Well-known member
תודה על התגובה. אשמח כאמור לשמוע מה נשים חושבות בנושא :)
אתה כנראה מחפש מישהי יותר מופנמת עם יותר פילטרים וזה בסדר גמור, לא אומר עליך כלום.
הרבה נשים מחפשות מישהו שיתמוך ויכיל וזה גם בסדר.
בהצלחה למצוא את מה שמתאים לך 🌺

אולי במקום להתעסק במה העולם חושב ומה דפוק בדייטים שלך, תחשוב איך אתה, רווק בן 42 - מתקדם לעבר המטרה שלך, לפי הצהרתך" זוגיות רצינית ויציבה". אנשים שמתעסקים בכל העולם חוץ מעצמם נשארים לבד. או בגלל שהם לבד הם מתעסקים בכל העולם.

hapoel jm

New member
אולי במקום להתעסק במה העולם חושב ומה דפוק בדייטים שלך, תחשוב איך אתה, רווק בן 42 - מתקדם לעבר המטרה שלך, לפי הצהרתך" זוגיות רצינית ויציבה". אנשים שמתעסקים בכל העולם חוץ מעצמם נשארים לבד. או בגלל שהם לבד הם מתעסקים בכל העולם.
תודה על דברי התוכחה.. מניח שמדובר בגבר שענה לי פה, למרות שעדיין מחכה לתגובות מנשים.
אם אתה מנסה לקדם אותי בדבריך, קשה לי לראות את זה. אתה אינך מכיר אותי, ואתה לא יודע במה אני מתעסק, כמה ואיך.
יש פה סוגיה שאתה אולי לא נמצא בה (בעצם די בטוח שלא), שכן נוגעת אלי במובן מסויים, כי אני פוגש אותן ואמור לבנות משהו יחד. זה לא אני ועצמי במשוואה.
לבוא ולהגיד: "תפסיק להתלונן, תתחיל לעשות" זאת חוכמה מאוד קטנה בהקשר הכרויות היום, כשידוע כמה קשה להכיר בארץ, וככל שהגיל עולה אנשים נשרטים יותר..
אבל באמת, תודה חברים.. אבל אני מחכה להשקפה של אשה בנקודה שהעליתי, ולא רק של גברים ששיחקו אותה, כך נראה

Sapsap27

New member
עם הבגרות והגיל באה גם הפתיחות, אין בזה שום דבר רע לטעמי. אבל זו רק אני, אולי תלך לשידוכים? שם הבנות צנועות וחסודות.

moosh v

New member
מסכים עם התחושה. מהצד השני, הנשים. נשים היום לא חוששות לשאול בדייט ראשון- איך אתה בסקס? (מהגסות ביותר) או ברמיזות להוביל לשיחה כזאת. ואם אתה (לצורך העניין הנל) פחות משתף פעולה, לא עברת את הבחינה. היה פה פילטר שלא ראית. הן מחפשות גבר משוחרר מינית ואתה מחפש/צריך אישה קצת יותר מעודנת. זה גם הסטייל שלי אגב. אנחנו מאותגרים. הם המיינסטרים.

למעלה