גילאים

גילאים

יש לי ידיד ממש טוב שנדלק על ״קטינה ״ וגילה את גילה האמיתי אחרי שהתאהב הוא בן 19 והיא 14 מה הוא יכול לעשות כי להיפרד ממנה ישבור לו את הלב זה באמת כל כך נורא החמש שנים האלו ?!

פער הוא לא נוראי באף גיל, ההבדל הוא שבגילאים שציינת יש בעייתיות מבחינת החוק גם.
מעבר לעובדה שהיא ילדה עדיין , ולרוב בגיל 14 לא רואים קשר זוגי כמו בגיל 19, הוא פשוט יכול לסתבך מבחינת החוק, ולכן עדיף להמנע .

תודה

תודה רבה על התגובה אבל מדובר בקשר אמיתי של אהבה משני הצדדים ולכן לא נראה לי שצריכה להיות מעורבות של החוק

ובכל זאת תודה רבה על הקדשת תשומת הלב ועל העצה הטובה ;)

dudix2

New member
אכן בעיה חוקית

אני אישית לא מייחס יותר מידיי חשיבות לגיל. אבל את יודעת גם לתת עצה לעבור את החוק זה לא נשמע לי חוקי :)
אם הוא נמצא במערכת יחסים איתה הוא בסיכון, יש מקרים שהחוק שלנו לא ממש צודק לדעתי.

אני מבינה

הקשר הראשון הרציני שלי היה בגיל חמש עשרה עם בחור בן עשרים ושמונה ברור לי לגמרי שזה לא פער לגיטמי ושהצרכים הם שונים אבל הוא כיבד אותי מאוד ולא רמז לי פעם אחת שהוא רוצה יותר והבין שבקשר מהסוג הזה יש מגבלות והיינו יחד חמש שנים נפרדנו כי הוא ירד מהארץ וזה היה מאוד קשה בקיצור הנקודה שלי היא שלפעמים לא מוכרחים לייחס לגיל הרבה חשיבות ושכל עניין לגופו
תודב רבה על התגובות

dudix2

New member
לחוק יש חשיבות

לך בתור בחורה בקשר כזה אין בעיה חוקית ויש לך קלף חזק נגדו, זה יכול להרוס לו את החיים מבחינה חוקית. די מטריד שהחוק יוצר פה אפליה בין גבר לאישה.
אבל את צודקת לא תמיד הגיל משמעותי.

Another Girl

New member
אין קשר לאהבה או לא אהבה

זה פשוט לא חוקי והוא יכול ללכת לכלא. ומספיק שה"אהבה" הזו תתפוצץ והוא יישאר עם ההשלכות (מעורבות אפשרית של החוק).

כן, זה נורא

שניהם במקומות שונים בחייהם. לו יש את הצרכים שלו, לה - את הצרכים שלה.
הוא צבא, היא חטיבת ביניים. אלה שני עולמות נפרדים מדי.
וכן, אם ההורים שלה, למשל, לא יסכימו לקשר הזה - הם יכולים לתבוע אותו על אינוס קטינה.
עם כל הכבוד לאהבה - ונשמע שהוא באמת אוהב - הרי שאין כאן מקרה של 'רומאו ויוליה',
ולטובת כל הצדדים - עליו להיפרד ממנה.

Megie

New member
אז ככה

אני אישית הייתי במקום הזה..הייתי רק בת 14 בקשר הראשון שלי-הוא היה בן 19 והיינו יחד שנה ואף אחד לא הבין איך זה הגיוני..אבל זה היה אמיתי, בוגר ובשל.. גם אחריו-בגיל 16 הכרתי את הקשר הרציני שלי-הוא היה באותו פער ממני(21) וגם פה אף אחד לא הבין את ההיגיון והיינו יחד 4 שנים.. יש מקרים חריגים של בגרות ובשלות, ואם זה אמיתי ומכבד, החוק לא קשור... חוץ מזה, שגם כיום כשאני בת 22 והחבר הנוכחי בן 32 אחת הטענות שלו זאת הבגרות שלי אל מול גילי שנחשב עדיין כצעיר.
באותה מידה יש בנות 30 שלא מבינות הרבה מעצמן ולא מחזיקות קשר..

בשורה תחתונה, אם זה זה, ויש את הכבוד, ההתחשבות, ההבנה, הבגרות..הגיל הוא רק מספר.

למגי

תודה רבה על ההבנה גם לי יש סיפור דומה ואת צודקת מאה אחושז כל מקרה לגופו

Mate22

New member
נושא בעייתי מאוד

אני מבינה את זה שיש נערות בנות 14 שנראות הרב מעבר לגילן וגם מתנהגות ככה. זה לא שהוא בן 30 או משהו, בסך הכל הוא גם קצת ילד. אז מהצד, עם חשיבה יותר פתוחה, זה יכול להראות הגיוני. אבל זה מאוד בעייתי מבחינה חוקית... מדובר ב4 שנים מעכשיו עד שהיא תהיה בת 18. בזמן הזה יכולים לקרות המון דברים שידפקו לו את החיים. אמא שלה תגלה ותתלונן, הוא יפרד ממנה והיא תחליט להתנקם בו, חברה שלה תקנא ותחליט להרוס... באמת שאין לי מושג כי לא הייתי ולא ראיתי סיטואציות כאלה, אבל אני ממליצה בחום להיזהר. כולנו קראנו מספיק כתבות על בחורות ששיקרו ודפקו את הגבר. בהרבה מקרים הגברים לא ידעו בכלל שהן קטינות. אם את אוהבת את הידיד הזה שלך, תורידי אותו מהעניין.

Mr Blue Sky1

New member
אני חושב שבגילאים האלה זה הבדל משמעותי

ההפרש ביני לבין האקסית שלי היה שלוש וחצי שני (קצת יותר).התחלנו לצאת כשהיא הייתה בת כמעט 16 ואני הייתי בן 19 וחצי וקצת.
אני חושב שבגילאים האלה זה הבדל משמעותי.היא בת 14, יחסית בתחילת גיל ההתבגרות ולכן סביר להניח שהצרכים שלה שונים משלו.
להערכתי, זה לא ילך אלא אם שני הצדדים יסכימו להתפשר על הצרכים של כל אחד מהם בקשר.
סביר להניח שמפאת גילו הוא כבר מעוניין בקיום יחסים, אולם במקרה הזה היא עוד לא בת 16 וההפרש ביניהם עולה על 3 שנים, ככה שהם לא יוכלו לקיים יחסים בשנתיים הקרובות.
לסיכום-לדעתי עדיף לוותר על הקשר הזה.

למעלה