גיחה קצרה להולנד ואנגליה - עזרה

a e q u i t a s

New member
גיחה קצרה להולנד ואנגליה - עזרה../images/Emo13.gif

לא יודע אם זה הפורום הנכון, אם לא מקסימום תמחקו. בכל מקרה, אני מתכנן איזשהו גיחה קצרה לאירופה - שבועיים בהם אני אבקר בהולנד ולונדון, באופן עקרוני אתרי הבילוי, הנסיעות וכל נקודות החן דיי מסודרות לשביעות רצוני, הבעיה היא בקטע הטיול שבין האמסטרדם ללונדון... השאלה שלי, שכן אתם אנשים שלרוב חיים שם, האם יש דרך שאיננה טיסה בין אמטסרדם ללונדון, רכבת או אוטובוס, אני דיי בטוח שיש, פשוט לאחר חיפוש מייאש באינטרנט לא מצאתי הרבה...

oranje boven

New member
מה נשאר?

אופניים. ואת האופניים אפשר להעלות על המעבורת, שיוצאת מHoek van Holland(בערך 3/4 שעה נסיעה מאמסטרדאם) ומגיעה ל Harwich. אפשר גם לעלות ברגל ועם אוטו.

a e q u i t a s

New member
תודה ../images/Emo140.gif

רב להבהרת השאלה, התכוונתי - לא טיסה, כן רכבת או אוטבוס (שמעתי על יורסטאר או משהו כזה... טעות ניסוח שלי בהודעה המקורית... בכל מקרה תודה על הפורום החלופי שהבאת לי..

berlinale

New member
יש אוטובוס אבל תברר בדיוק

באמטרדם - בשירות לתיירים.

ArchiTomer

New member
יש אוטובוס,

אתה לא רוצה להשתמש בו. הם עוצרים כל איזה שעה וחצי למשך חצי שעה. הנסיעה הופכת לסיוט מתמשך שנמשך יום שלם בעקבות כך. קוראים להם EUROLINES רכבת - היורוסטאר נוסעת בקו בריסל לונדון, אז אתה צריך להגיע לבריסל ברכבת רגילה או בטאליס קודם. הנסיעה לוקחת כ-6 שעות, והכרטיס (למעט יוצאים מהכלל) יקר (או עולה כמו) כרטיס טיסה. למה אתה לא רוצה לטוס? פחד גבהים? טיסה עם איזיג'ט , איירברלין , טרנסאוויה ואולי אפילו KLM או BMI יכולה להיות יותר זולה (ובכל מקרה יותר נןחה) מהאפשרויות האחרות...

ArchiTomer

New member
בדקתי שוב

תלוי איזה רכבת אתה לוקח אמסטרדם - לונדון זו נסיעה של 5-8 שעות ברכבת. הכרטיס (שאני מצאתי, כיוון אחד) עולה 292 אורו... האתר של חברת הרכבות הוא www.ns.nl למעלה מצד ימין יש כפתור לעבור לאנגלית, ואתה צריך לעשות חיפוש באינטרנשיונל.... בהצלחה

למעלה