גזענים מזוהמים

ע מיש

New member
גזענים מזוהמים

יושב-ראש ועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת, ח"כ עמרם מצנע (התנועה), הודיע שיכנס ביום שני הקרוב דיון דחוף בעקבות מה שהגדיר "פרשת אפליית בית הספר הערבי בסופרלנד".

בין המוזמנים לדיון: נציגי משרד המשפטים, בעלי הסופרלנד ומנהל בית ספר שסיפר בדף הפייסבוק שלו על כך שנאמר לו כי ישנם ימים שונים לתלמידים יהודים ולתלמידים ערבים.

עד אז, קורא מצנע לשר החינוך שי פירון למנוע מבתי ספר לשלוח תלמידים למתקני הסופרלנד, למנהלי בתי ספר להימנע מיציאה לבילוי במתקן האמור ולראש עיריית ראשון לציון לפעול משפטית כנגד בעלי המתקן. "התנהגות בעלי המקום היא סטירת לחי מצלצלת למאמצים להתמודד עם תופעת הגזענות בקרב החברה הישראלית. ולא נעבור על כך לסדר היום".

לגינויים הצטרפו חברי כנסת נוספים. חברת הכנסת מיכל רוזין (מרצ) פנתה לשר החינוך בדרישה להורות על ביטול כל אירועי מערכת החינוך בסופרלנד. בפנייתה, ציינה כי "זהו תסמין של חברה גזענית, שרחוקה אלפי שנות אור מהחזון של מגילת העצמאות".
 

ע מיש

New member
תגובה ציונית הולמת

עמותות וארגונים שונים הגיבו בחריפות. תנועת השומר הצעיר הודיעה כי אלפי חניכיה לא יגיעו לסופרלנד במהלך קייטנות הקיץ. "גזענות היא דבר נפשע וחולה שחייב להפסיק להוביל את השיח הציבורי בישראל, במידה והנהלת הסופרלנד תבצע תחקיר ראוי ותטפל באחראים להתנהגות המביכה נשקול את חזרתנו לשיתוף פעולה עמה", מסרה התנועה. ארגון יוזמות קרן אברהם, המפעיל מיזם חינוכי יהודי-ערבי, מסר בתגובה כי "חשוב שמשרד החינוך יעביר מסר חד-משמעי לפיו לא תתקיים כל פעילות עם גופים שמקיימים הפרדה גזעית בין תלמידים יהודים לתלמידים ערבים".
 
התיחסותך היא מאד מקצוענית כיאה ל
שמאלני

מצוי ודפוק על כל הראש
 

ראובן1

New member
היו מתיכים אותו ,יש לגרמנים נסיון רב בנושא רק

שלא היה יוצא זהב נקי אלא מלא קורוזיה כיאה למצבו הכללי
 
למעלה