גזור ושמור - 7

אברם

New member
גזור ושמור - 7

הקפה בפינג`אן התחיל לעלות, יוני הוריד אותו מהגזיה. השעה הייתה שתיים בלילה ‏בין שישי לשבת. יוסי מר חיים כתב ביחד עם אחד אהוד בנאי, מופע רוק ‏‎–‎‏ מאמי, ‏מנגנים שם אלפנט וז`אן ז`אק, וגם סמטנה הטכנאי מגל``צ. חבר שלי מהקמ``ט ‏שהכיר את שפי ישי השיג קסטה מהחזרות, זה נשמע גדול. היינו פה כבר חודש ‏והצוות היה צריך לצאת שבת, אז השגתי לי וליוני כרטיסים להופעה. ביום רביעי ‏ירדתי עם הנגמ``ש של החירניקים למארג` עיון והפקידה הפלוגתית הביאה לי ‏אותם. אין כמו הפסטיבל של לצאת הביתה אחרי חודש בחור הזה, אלא ‏שלאמאל`יסטים היו כנראה תוכניות אחרות. ביום שישי הם שוב השביתו לנו צוות. ‏הטען והמט``ק נהרגו במקום. זה היה הצוות הרביעי בחודשיים. הספק לא רע. זה ‏גם אמר שאנחנו נשארים עוד שבת. הסמג``ד אמר שאולי ישלחו לנו צוות מהגדוד ‏שיחליף אותנו בשבת בצהרים. אם זה יקרה יש לנו סיכוי להגיע להופעה. יוני הגיש ‏לי את הקפה, ודפקתי ביס בפרוסה. הייתי רעב.‏

הקשתית*

New member
גזור ושמור...:)

יש לי הרבה גזירות ממך... אז מותר גם לי פעם אחת :)) רציתי לציין,שעוקבת אחריך (אל תבהל,התכוונתי לכתיבתך) ואחרי כתביך הקצרצרים,אך מענינים. הכתיבה זורמת וקולחת היא,אך כפי שכתבה מלאך,ישנה הרגשה של קטיעת רעיונות בגלל חוסר הרצף מאידך ומחד גיסא , יותר נעים לקרוא קטעים קצרים וישנו טעם של עוד וסקרנות מה בכך. זה הכל בנתיים... רק תגיד לי עוד כמה לגזור ולשמור מחכים לנו? צריך קלסר??? :)))))))

למעלה